موی جمینی در سال 2023 کار رنگ دو رنگ است

تقریباً منطقی است که آوردن یک عکس مرجع به سالن مفید است. عکس‌ها راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با آرایشگرتان هستند که دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید، به خصوص به این دلیل که ممکن است همه چیز در ترجمه تنها با کلمات گم شود.

در مورد نام؟ اگر چیزی در مورد طالع بینی می دانید، پس می دانید که این نام مستعار از نمایش دوقلوها در علامت جمینی نشات می گیرد. این دوقلوها نشان دهنده طبیعت دوگانه متولدین زیر آفتاب جوزا هستند، از این رو این رنگ موی دو طرفه نامگذاری شده است.

در مورد اینکه چرا این روند در حال حاضر اوج گرفته است، جسیکا اسکات سانتو، یک رنگ مو و سفیر رنگ Moroccanoil، یک پاسخ ساده دارد: “رسانه های اجتماعی”. منطقی است. چقدر کسل کننده خواهد بود که فیدهای خود را بی نهایت بدون دیدن چیز جدید و خلاقانه ای مانند موهای جمینی پیمایش کنید؟ این ترند موی دو رنگ جذاب، مطمئناً توجه همه بینندگان FYP خود را به خود جلب خواهد کرد.

پیش از این، سانتو همه چیزهایی را که باید در مورد موهای جمینی بدانید، تجزیه می کند، به خصوص اگر می خواهید خودتان آن را امتحان کنید.

محتوای اینستاگرام

سانتو توضیح می‌دهد: «آشیت تو خاکستر من نیست.» یک رنگ مو ممکن است برای چشم‌های آموزش‌دیده سرد به نظر برسد، اما برای یک رنگ‌ساز حرفه‌ای، رنگ موی مورد نظر هنوز هم ممکن است کمی گرم باشد. برای اینکه آن را به سطح بعدی ببرید و مطمئن شوید که مطلقاً هیچ تفسیر نادرستی وجود ندارد، سانتو توصیه می‌کند تصاویری از آنچه نمی‌خواهید نیز بیاورید. به این ترتیب، رنگ شناس می داند که چیست نه تا به تو بدهد.

منبع

موی جمینی که به عنوان موهای راه راه اسکنک یا موی پنبه ای نیز شناخته می شود، ترند جدیدی است که افراد غیر تصمیمی که به سالن مراجعه می کنند، گیج می شوند. به جای اینکه فقط یک رنگ مو انتخاب کنید، باید دو رنگ داشته باشید!

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

بدانید چه می خواهید و چه نمی خواهید