موهای سبزه: شکلات داغ برونت برای زمستان مرسوم است

لی تنها متخصص زیبایی نیست که افزایش رنگ سبزه هات چاکلتی را در سال 2023 پیش بینی می کند. به گفته نیک استنسون، مدیر هنری ماتریکس، سایه های غنی سبزه، مانند انواع شکلات داغ، یکی از پرطرفدارترین رنگ ها خواهد بود. داستان های این زمستان او می‌گوید: «این موی سبزه درخشندگی سالمی خواهد داشت و بدون برنج بودن به سمت گرم می‌شود.

محتوای اینستاگرام

راز سبزه شکلاتی داغ، در مقابل سایه های موسی و/یا خاکستری قهوه ای، در ته رنگ پویا آن نهفته است. لورنا ام. والدز، یک رنگ‌ساز مو در سالن Maxine شیکاگو، می‌گوید: «سبه شکلاتی داغ قهوه‌ای گرم با رنگ شاه بلوطی یا کمی قرمز است. زرق و برق. بنابراین به سالن نروید و قهوه ای تیره قدیمی را درخواست نکنید. حتما یک قهوه ای تیره پررنگ با ابعاد ظریف و گرم لی می گوید که صدا می کند. همچنین اکیداً توصیه می‌شود که نمونه‌های عکس را بیاورید—بنابراین بله، ادامه دهید و از این داستان عکس بگیرید.

منبع

از آنجایی که بلوندها رنگ‌های عسلی طلایی را برای زمستان در آغوش می‌گیرند، علاقه‌مندان به سبزه‌ها برعکس این کار را انجام می‌دهند و سایه‌های تیره‌تر، تیره‌تر و حتی واضح‌تری از قهوه‌ای تیره را برای سال جدید انتخاب می‌کنند.

اگر بیشتر یک یادگیرنده بصری هستید، لی به موهای مشتری خود سارا هایلند به عنوان یک الگوی کهن الگو در سایه اشاره می کند. نمادهای زیبایی بلا حدید، امیلی راتاجکوفسکی، لورا هریر، آن هاتاوی و کامیلا کابلو نیز به دلیل داشتن رنگ قهوه‌ای تیره معروف هستند (اگرچه بله، ما حدید را از نظر فنی به بلوند از دست دادیم).

به طور خاص، متخصصان زیبایی پیش‌بینی می‌کنند که در رنگی که «سبه شکلاتی داغ» ابداع کرده‌اند، یک رنگ قهوه‌ای تیره که با ته‌رنگ‌های گرم مشخص می‌شود، افزایش چشمگیری پیدا کند. (اینطور نیست که شما شکلات داغ بنوشید.) نیکی لی، مالک و صاحب سبک در مرکز زیبایی سلبریتی های غرب هالیوود Nine Zero One Salon می گوید: “سبه هات چاکلتی سبزه ای تیره و غنی با رنگ ها و ابعاد گرم است.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.