موقعیت جنسی TikTok در پرس شکم، توسط کارشناسان توضیح داده شده است

جسیکا اوریلی، دکترا، کارشناس رابطه و روابط در عشق عسل، می گوید که تکنیک شکم بر مثانه نیز تاثیر می گذارد. او می‌گوید: «برخی افراد متوجه می‌شوند که فشار روی مثانه باعث تحریک دیواره بالایی واژن می‌شود. “این نوع فشار می تواند لذت بخش باشد، به خصوص اگر در چرخه پاسخ جنسی بیشتر باشید (برخی افراد احساس می کنند فقط زمانی که به شدت برانگیخته شده و به ارگاسم نزدیک می شوند، احساس خوبی دارند.” اوریلی اضافه می کند که ترکیب فشار داخلی و خارجی روی شکم ممکن است به ارگاسم کامل تر یا حتی منجر شود. دمیدن.

آیا تکنیک شکم به تحریک نقطه جی کمک می کند؟

رابطه جنسی یک تجربه فوق العاده شخصی است همه سطوح اگر فکر فشار دادن به شکم در حین رابطه جنسی برای شما جذاب است، عالی است! اما اگر نه، این نیز اشکالی ندارد. چیزی که برای یک نفر کار می کند قطعا برای همه کار نمی کند، و تا زمانی که با سرعت خود حرکت کنید و آنچه را که دوست دارید (و دوست ندارید) به اشتراک بگذارید، مطمئناً تکنیکی را پیدا خواهید کرد که کارساز باشد. به سلامتی برای بسیاری از ارگاسم های فرفری انگشتان پا.

هد شات تیانا سوتو

اگه تو هستی تک نوازیاسباب بازی مورد علاقه خود را بردارید، یک موقعیت راحت پیدا کنید و با قرار دادن دست ها و فشارهای مختلف امتحان کنید تا ببینید چه چیزی بهترین احساس را دارد. اگر عادت ندارید شکم خود را لمس کنید، فشار شکم ممکن است در ابتدا ناراحت کننده به نظر برسد – یا ممکن است اصلاً احساس نکنید. سعی کنید خودتان را قضاوت نکنید، با سرعت خود به کاوش ادامه دهید و آنچه را که حس خوبی دارد پیدا کنید.

چه زمانی باید از پرس شکم پرهیز کرد؟

اما برای بسیاری از مردم، ارگاسم یک تجربه پیچیده است که مکانیسم‌های فیزیکی، ذهنی و عاطفی زیادی را در بر می‌گیرد – این فقط یافتن یک نقطه شیرین نیست. نکته پایانی: اگر فشار دادن روی شکم در حین رابطه جنسی به شما کمک می‌کند تا بیشتر به فعالیت بپردازید، این مهم‌تر است.

نحوه انجام کار رابطه شکم پرس

PSA: علیرغم سالها تحقیق در مورد نقطه G گریزان، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد واقعاً وجود دارد. طبق نظرسنجی که خودمان در سال 2020 انجام دادیم، 82 درصد از مردان بر این باورند که زنان یک دکمه جادویی برای کشف دارند، که تا حد زیادی لذت درونی را به طور کلی نادرست نشان می‌دهد. متخصصان می‌گویند که تکنیک شکم آنطور که TikTok ویروسی نشان می‌دهد به شدت به «نقطه G» سنتی وابسته نیست – بلکه بیشتر با آناتومی عمومی ما در آنجا و بسیاری از عواملی که بر توانایی ما برای ارگاسم تأثیر می‌گذارند، مرتبط است.

اگر فکر می‌کنید راهی وجود ندارد که بتواند احساس خوبی داشته باشد، به ما گوش کنید: اعمال فشار ملایم به قسمت پایین شکم در طول رابطه جنسی می‌تواند احساس شگفت‌انگیزی داشته باشد و به طور بالقوه ارگاسم شما را تقویت کند. شما فقط باید بفهمید که چگونه آن را برای شما کار کند.

هالی وود، دکترا (c)، LMFT، یک درمانگر جنسی و متخصص جنسی بالینی مستقر در اورنج کانتی، کالیفرنیا، توضیح می دهد که نقطه G در واقع یک نقطه نیست – نه از نظر تشریحی و نه از نظر عملکردی – بلکه یک تعامل آناتومیکی بین کلیتوریس، مجرای ادرار، و دیواره قدامی واژن است. کمپلکس کلیتوورتروواژینال (CUV).. «ناحیه بافت نرم [previously] او توضیح می‌دهد که به‌عنوان نقطه G شناخته می‌شود، در حدود 2 تا 3 اینچ در داخل واژن در دیواره جلوی واژن (در صورتی که به پشت دراز کشیده‌اید دیواره بالایی) قرار دارد. به دلیل این مکان، اعمال فشار به قسمت پایین شکم – اساساً خارج از جایی که نقطه G قرار دارد – تحریک امکان پذیر است.

Jeffcoat، که اغلب با بیمارانی که می خواهند کاهش دهند کار می کند ناراحتی در حین رابطه جنسی، می گوید که اگر این تکنیک باعث ایجاد هر نوع دردی برای شما می شود، باید از آن اجتناب کنید. «اگر از [conditions like] سندرم مثانه دردناک، ممکن است بخواهید امتحان کنید [the belly technique] در طول بازی انفرادی قبل از اینکه شریک زندگی خود را درگیر کنید، بنابراین بهتر می توانید در مورد فشارهایی که ترجیح می دهید راهنمایی کنید. افرادی که با آندومتریوز، کیست تخمدان و سایر مسائل مشابه سر و کار دارند، ممکن است بخواهند از مشکل شکم نیز اجتناب کنند.

قبل از هر کاری، مطمئن شوید که رضایت فعالی بین شما و شریک زندگیتان وجود دارد. ممکن است بخواهید از قبل در مورد آن صحبت کنید (یعنی، “آیا حاضرید چیزی را با من امتحان کنید؟”) یا فقط آن را در لحظه امتحان کنید – اما مطمئن شوید که ابتدا هر دو راحت هستید. شاید شریک زندگی شما به آرامی روی شکم شما فشار بیاورد رابطه جنسی دهانی و شما کاملاً آن را دوست دارید، اما در حین مقاربت، حواس شما پرت می شود. روش هایی را آزمایش کنید که برای شما مفید است و از بیان نیازهای خود نترسید.

در تکنیک رابطه «پرس شکم»، اعمال فشار به معده – معمولاً قسمت پایین شکم یا هر جایی که احساس بهتری دارد – می‌تواند ارگاسم شما را قوی‌تر کند. Heather Jeffcoat، DPTصاحب فیزیوتراپی فمینا در لس آنجلس و رئیس فعلی آکادمی فیزیوتراپی سلامت لگن، می گوید که از نظر تشریحی، برانگیختگی ناشی از فشار شکم منطقی است. او توضیح می‌دهد: «شکم، مثانه، مجرای ادرار، اندام‌های تناسلی زنانه و دستگاه تناسلی خارجی همه از یک ساختار مشتق شده‌اند… این شامل کلیتوریس نیز می‌شود. «هر زمان که در مورد آن صحبت می کنید حرکت یا کشش در ناحیه تحتانی شکم، عضلات کف لگن اعمال می شود [also] احتمالاً درگیر خواهد شد.» از آنجایی که فشار دادن به قسمت پایین شکم می تواند نواحی حساس مختلفی را فعال کند، این روش ممکن است ارگاسم را تقویت کند.

یک پیمایش سریع در TikTok به شما می گوید که همه افراد تکنیک شکم را دوست ندارند. بیایید واضح بگوییم: فشار فیزیکی که لذت شما را افزایش می‌دهد مشکلی ندارد، اما تجربه درد یا ناراحتی شدید اینطور نیست! اگر دچار نفخ، ناراحتی یا گرفتگی می شوید، مثانه حساسی دارید یا به طور کلی از لمس کردن شکم خود به هر دلیلی قدردانی نمی کنید، فشار آوردن به معده در حین رابطه جنسی ممکن است برای شما مناسب نباشد.

نویسنده آزاد

واضح است که از نظر آناتومیک چیزهای زیادی در جریان است که می‌تواند شکم را به حالت فیزیکی تبدیل کند. بنابراین، چگونه آن را IRL امتحان می کنید؟ وود پیشنهاد می‌کند: «می‌توانید با فشار دادن به پایین – یا فشار دادن یک شریک به پایین – روی شکم، درست بالای استخوان شرمگاهی، آزمایش کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از انگشت یا اسباب‌بازی در داخل و در حین اعمال فشار خارجی، همزمان از بیرون و داخل تحریک کنید.»

اگر دائماً به دنبال راه هایی برای تقویت زندگی جنسی خود هستید، تنها نیستید. از تلاش پوزیشن های جنسی جدید برای کاوش بازی نقش و پیچیدگی با یک شریک، راه های بی شماری برای گرم کردن همه چیز و منابع فراوانی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بفهمید چه چیزی برای شما مفید است. یکی از این منابع؟ با کمال تعجب: TikTok. و در حالی که ممکن است توصیه نکنیم دنبال کنید همه را مشاوره جنسی و دوستیابی در برنامه ساعتیک روند وجود دارد که می تواند شما را از مرزها دور کند: فشار دادن به شکم در حین رابطه جنسی.

تیانا سوتو نویسنده، ویراستار و سخنران حرفه ای سلامتی مستقر در شهر نیویورک است. پیش از این، او یکی از ویراستاران تیم دوستیابی در Elite Daily و یکی از سردبیران در رسانه پردیس هر بود. وقتی او نمی نویسد، می توانید ببینید که او در حال سفر، آواز خواندن و صحبت با مخاطبان دانشگاه درباره سلامت روان است. می توانید با او در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و توییتر.

منبع

این روش برای اولین بار زمانی که آشکار شد پرستار ریا خالق TikTok (@love.ria.nurse) ویدئویی را منتشر کرد که در آن ادعا کرد که برای افراد مبتلا به فرج، چیز رابطه شکم پرس می تواند “نقطه G را از بیرون تحریک کند.” این ویدیو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و بیش از 1.2 میلیون لایک و هزاران نظر به خود اختصاص داد – هم از طرف طرفداران مشتاق و هم از طرف TikTokers مرددتر که می‌گفتند «نه متشکرم». اگرچه ویدیوی پرستار ریا از آن زمان حذف شده است، اما این روش علاقه زیادی را به صورت آنلاین برانگیخت – اما با توجه به اینکه ممکن است به نظر ناخوشایند به نظر برسد و نقطه G در واقع وجود ندارد، این پست همچنین مردم را متعجب کرد که آیا قانونی است یا خیر.

“[Some people] اوریلی می گوید که فشار روی مثانه باعث تنش آنها می شود (اغلب به دلیل ترس از ادرار کردن)، که می تواند مانع ارگاسم شود. نکته پایانی این است که برخی افراد عاشق فشار بر روی مثانه خود هستند و برخی دیگر نه. همچنین ممکن است متوجه شوید که این نوع فشار در برخی روزها احساس خوبی دارد یا در روزهای دیگر احساس خوبی ندارد. ممکن است با چرخه قاعدگی شما مطابقت داشته باشد یا این تفاوت ها ممکن است کاملا تصادفی باشد.

چه زمانی کاوش در لذت خود، مهم است که روش هایی را پیدا کنید که برای شما احساس گرما (و ایمن!) داشته باشند. اگر مورد رابطه پرس شکم شما را مجذوب خود کرده است، در اینجا این است که متخصصان جنسی در مورد آن چه می گویند، اینکه آیا این رابطه جنسی را بهتر می کند یا نه، و چگونه می توان آن را با شریک زندگی یا خود به تنهایی امتحان کرد.

روش پرس شکم دقیقاً چیست؟