موزیک ویدیوی «Lavender Haze» تیلور سوئیفت آرایش ظاهری فریبنده

اکنون 12% تخفیف

کت های خز مصنوعی پشمالو که ما دوست داریم

کت خز مصنوعی
مانتو کوتاه مغولی فاکس ممتاز
مانتو کوتاه مغولی فاکس پریمیوم Nasty Gal

کلمه FYI هنوز در مورد محصولات آرایشی دقیقی که برای ایجاد ظاهر تیلور از این ویدیو استفاده می‌شود، وجود دارد، اما در حال حاضر، می‌توانید ظاهر را با این رنگ‌های بنفش و کمانی شروع کنید.

Hanna Flanagan یکی از ویراستارهای خرید در Cosmopolitan است که توصیه‌های خود را برای هر چیزی از جین و کرم دور چشم گرفته تا لیوان قهوه و ملحفه‌های ابریشمی به اشتراک می‌گذارد. قبل از پیوستن جهان شهری، او محتوای مد، زیبایی و سبک زندگی را در آن نوشت مردم (بنابراین، بله، او اساساً در این مرحله یک تستر محصول حرفه ای است). او را در اینستاگرام دنبال کنید تا عکس های Timothée Chalamet و عکس های آینه #OOTD را دنبال کنید.

منبع

یوتیوب

حال و هوای جهنمی و بی دردسر خشن است (اصولاً وقتی در اتاق نشیمنم بعد از یک شب بیرون از خانه پیتزا می‌خورم، چه چیزی را *فکر می‌کنم* دارم). و این برای من کاملاً الهام بخش است که آرایش جدیدی را تجربه کنم. اگر شما نیز می‌خواهید خود را وارد کنید نیمه شب ها بعد از تماشای موزیک ویدیوی “Lavender Haze”، چند سایه و پالت پیدا کردیم که کار را انجام می دهند.

با این سایه‌ها، ظاهر چشم‌های T. Swift “Lavender Haze” را بازسازی کنید

سایه چشم مایع براق براق
سایه چشم مایع براق Corleone Glitter Eyeshadow Liquid
ژل چند رنگی بی نهایت کروم فلکس
ژل چند رنگی دانسا مایریکز بیوتی بی نهایت کروم فلکس
تاپر چشم هیپنوتیک لایت
تاپر چشم چراغ های هیپنوتیزم میلانی

اکنون 60 درصد تخفیف

ژاکت خز مصنوعی

اکنون 24 درصد تخفیف

پالت سایه چشم Mothership I - سابلیمینال
پالت سایه چشم PAT McGRATH LABS Mothership I – سابلیمینال

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید! همین الان! از آنجا که خانم تیلور سویفت به تازگی موزیک ویدیوی جدیدی را برای “Lavender Haze” منتشر کرده است – آهنگ آغازین دهمین آلبوم استودیویی او. نیمه شب ها– و ما مطلقاً خوب نیستیم.

از نظر بصری، زیبایی‌شناسی آسمانی و اثیری موزیک ویدیوی «Bejeweled» او را که در اکتبر منتشر شد، منعکس می‌کند. خود تیلور این را به بهترین شکل توصیف کرد، توییت کردن“اسطوخودوس زیادی وجود دارد. مه زیادی وجود دارد” در کنار چهار عکس زیبا از موزیک ویدیو صبح جمعه.

صبر کن، فکر نمی کردی من تو را بدون الهام از “مادر اسطوخودوس” به حالت آویزان رها کنم، درست است؟! به دنبال بهترین لباس‌ها و کت‌ها باشید که به شما کمک می‌کنند تا به ظاهر موزیک ویدیوی او بدون ضرر کردن دست پیدا کنید. خرید خوش بگذرد!

بلافاصله برای این لباس های ابریشمی، بله

لباس اسلیپ پالوما
لباس پالوما برای عشق و لیمو
لباس کامی ساتن مثلث عشق
لباس کامی ساتن مثلث عشق ASOS
لباس خواب 19 Momme Pure Silk Lace Tried Slip
لباس خواب ابریشمی 19 Momme خالص با توری توری ابریشمی

بسیار شبیه بقیه آلبوم‌های تراز اول، «مرگ اسطوخودوس» به ما نقطه اوج برخی از افکار مزاحم عجیب، شگفت‌انگیز، تاریک و پیچیده‌ای می‌دهد که برنده 11 گرمی را در شب بیدار نگه می‌دارد.

موزیک ویدیوی اسطوخودوس مه

و همانطور که برای لوکس? بدون یادداشت! نه یک نفر. مورد علاقه شخصی ما در صحنه دوم آمده است، که طی آن خواننده/ترانه سرا با لباس باشگاهی ایده آل زمستانی ما روی کاناپه لم داده است: یک کت خز مصنوعی پشمالو روی لباسی ابریشمی با گلدوزی های گلدار و توری، همراه با رنگ آبی مایل به رنگ کمانی و سرمه ای -ش، اسطوخودوس-نیمه شب، اگر بخواهید – رنگ سایه چشم.