موزیکال فیلم The Mean Girls: اخبار، فهرست بازیگران، تریلرها، تاریخ انتشار و موارد دیگر

Gretchen Wieners تلاش خواهد کرد تا Fetch را برای سومین بار انجام دهد. در 9 دسامبر، لیست بازیگران اولیه برای Mean Girls: The Musical آشکار شد. بله، این بدان معناست که ما می‌توانیم منتظر یک اقتباس سینمایی از اقتباس موزیکال برادوی از فیلم کلاسیک 2004 با بازی لیندسی لوهان، ریچل مک آدامز، آماندا سیفرید، لیسی چابرت و لیزی کاپلان باشیم. اگرچه هیچ یک از این خانم های پیشرو نقش اصلی خود را در تولید صحنه به اکران بازی نخواهند کرد، تینا فی بار دیگر به عنوان فیلمنامه نویس خدمت خواهد کرد.

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد آن می دانیم دختران بدجنس فیلم موزیکال

چه کسی این کار را اداره می کند؟ به نظر می رسد در دستان خوبی هستیم. جدا از وظایف فیلمنامه نویسی، فی در کنار تولید فیلم Paramount+ نیز خواهد بود SNLها لورن مایکلز جدا از نوشتن اصل دختران بدجنس فی فیلمنامه، نمایش برادوی 2017 را با موسیقی همسرش جف ریچموند نوشت. نل بنجامین پشت اشعار این موزیکال است و سامانتا جین و آرتورو پرز جونیور کارگردانی می‌شوند.

بیایید طرح صحبت کنیم. فیلم اصلی به دنبال اولین حمله Cady Heron (لوهان) به پویایی دبیرستان آمریکایی پس از نقل مکان از آفریقا به حومه شهر بود. در تلاش برای کمک به دوست جدیدش جنیس یان (کاپلان) برای گرفتن انتقام از HBIC رجینا جورج (مک آدامز)، Cady متوجه می شود که به گروه محبوب ظالم معروف به پلاستیک ها می پیوندد. راستش شما می دانید این فیلم در مورد چیست و احتمالاً می توانید خط به خط آن را نقل کنید. موزیکال تقریباً همان معامله بود.

©Paramount/Courtesy Everett Collectionمنبع

من برای آوردن بسیار هیجان زده هستم دختران بدجنس فی در ژانویه 2020 در بیانیه ای گفت: “بسیار خوشحال کننده است که می بینم این فیلم و موزیکال چقدر برای مخاطبان مفید بوده است. من اکنون 16 سال را با این شخصیت ها گذرانده ام. آنها مارول من هستند. یونیورس و من آنها را از صمیم قلب دوست دارم.»