من نمی توانم از خیره شدن به مانیکور خاکستری دودی تیلور سویفت و سایه چشم همسان خود دست بکشم — عکس


او را نیمه شب یا روی فرش قرمز ملاقات کنید.

تیلور سوئیفت در بین توقف‌های تور Eras خود، در 27 مارس به مراسم iHeartRadio Awards رفت و این کار را با ظاهری خاکستری دودی و دودی انجام داد که کاملاً با حال و هوای آلبوم اخیرش مطابقت داشت.

سوئیفت که جایزه مبتکر را از طرف دوستش فیبی بریجرز دریافت کرد، یک کت و شلوار کلاه دار کاملاً جواهری از الکساندر ووتیر پوشید و هم مانیکور و هم سایه چشمش را با این لباس هماهنگ کرد. نیمه شب هاگروه الهام گرفته شده

ناخن های ستاره به شکل گرد کوتاه (مناسب برای نواختن گیتار) سوهان شده بود و با یک لاک خاکستری دودی براق رنگ شده بود که سپس روی چشمانش تکرار می شد و از زیر چتری های بلند و بلوند گندمی اش نمایان می شد. سوئیفت برای تکمیل ظاهر خود در مراسم جوایز، رژگونه زردآلوی کانتور اضافه کرد و رژ لب قرمز همیشگی خود را به نفع صورتی کمرنگ زمزمه دار کنار گذاشت. سوئیفت در کت و شلوار براق خود مانند موجودی مسحور شده به نظر می رسد که می تواند با نگاهی شما را جادو کند و سپس در غباری از زرق و برق ناپدید شود.

گتی ایماژ

سوئیفت اخیراً بیشتر از منطقه راحتی زیبایی خود خارج شده است. برای موزیک ویدیوی Lavender Haze، او یک فضای عاشقانه گوث را با لب‌های بورگوندی عمیق پخش کرد و در ویدیوی Bejeweled، با کمی کمک پت مک‌گراث، خود را با سنگ‌های قیمتی تزئین کرد. با این حال، ظاهر او در تور Eras 100٪ کلاسیک Tay است، با توجه به اینکه او از طریق دوچرخه سواری می کند همه آلبوم ها و دوره های او در طول نمایش؛ موهای تور او به اندازه لباس ها و اجراهایش گویا است.

اگر به مانوی خاکستری شیک سویفت علاقه دارید، می‌توانید به راحتی ظاهر را با چند لایه لاک مشابه، مانند Essie’s For the Twill of It، رنگ دورنگی با لکه‌های خنک بنفش و زیتونی، یا OPI’s Turn Bright After Sunset، هدایت کنید. خاکستری هولوگرافیک برای لمس بیشتر رنگ، اسکای لاین رفلکت لندن تاون را امتحان کنید، خاکستری متالیک با رنگ های آبی تیره و بنفش که شبیه به نیمه شب ها آسمان.منبع