منبع می‌گوید: ناتالی پورتمن در میان گزارش‌هایی مبنی بر خیانت او با همسرش بنجامین می‌ماند.

ناتالی پورتمن و بنجامین میلپید در سال 2022 حضور دارند نمایشگاه Vanity Fair مراسم بعد از جشن اسکار

لیونل هان / گتی ایماژ

این منبع گفت: “او می داند که اشتباه بزرگی مرتکب شده است و تمام تلاشش را می کند تا ناتالی او را ببخشد و خانواده آنها را کنار هم نگه دارد.” مردم. “ناتالی فوق العاده خصوصی است و قصد ندارد این موضوع را در رسانه ها پخش کند. بزرگترین اولویت او محافظت از فرزندان و حریم خصوصی آنهاست.”

ناتالی پورتمن، بازیگر برنده اسکار، 41 ساله، و همسرش، رقصنده/ طراح رقص، بنجامین میلپید، 45 ساله، در میان خیانت ادعایی او کنار هم می مانند. شایعاتی مبنی بر اینکه Millepied به پورتمن خیانت کرده است، هفته گذشته پس از انتشار رسانه فرانسوی منتشر شد صدای گزارش داد که میلپید با یک زن 25 ساله فرانسوی رابطه داشته است. او به تازگی با کامیل اتین، فعال 25 ساله آب و هوا عکس گرفته است.

پورتمن و میلپید سر صحنه فیلمبرداری با هم آشنا شدند قوی سیاه (2010). پورتمن برای بازی در این فیلم برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد. میلپید به او یاد داد که چگونه برای نقشش باله برقصد. این زوج دو فرزند دارند: الف 12 ساله که پورتمن در زمان بردن اسکار او را باردار بود و آمالیا 6 ساله. ناتالی پورتمن و میلیپید در آگوست 2012 ازدواج کردند. صفحه ششم گزارش، این زوج سال گذشته برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند، اما موفق شدند این رابطه را به نتیجه برسانند.
منبع

یک منبع گفت مردم که این رابطه “کوتاه” بوده و “تمام” شده است. این نشریه همچنین از طریق یک منبع ناشناس که ادعا می کند به این زوج نزدیک است، گزارش می دهد که پورتمن و میلیپید با هم خواهند ماند و روی رابطه خود کار خواهند کرد.