منابع می گویند که مستندهای نتفلیکس ساسکس در ماه دسامبر پخش خواهند شد

کی! اگرچه شایان ذکر است که هنوز یک تریلر وجود ندارد و نتفلیکس حتی نمایش را اعلام نکرده است. بنابراین هنگامی که کاهش یابد، این حس به احتمال زیاد به این صورت خواهد بود:

در همین حال، ضرب الاجل در ماه اکتبر گزارش داد که واکنش منفی به تاج باعث شده بود نتفلیکس پخش مستند سارابطه ها را تا سال 2023 به تعویق بیندازد، با یک منبع گفت: “آنها در نتفلیکس غوغا می کنند و اول پلک زدند و تصمیم گرفتند مستند را به تعویق بیندازند.”

اوه، و یک «منبع نتفلیکس» ادعا کرد که مگان و هری «درخواست‌های قابل توجهی برای عقب‌نشینی از محتوایی که خودشان ارائه کرده‌اند ارائه کرده‌اند – تا جایی که برخی از کارکنان نتفلیکس معتقدند، در صورت اعطای آن، عملاً پروژه برای مدت نامحدودی متوقف می‌شود. نتفلیکس ایستاده است. توسط فیلمسازان.»

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

علیرغم ادعاهایی مبنی بر اینکه هری “دیوانه آمیز” از نتفلیکس می خواهد که نمایش را تا سال 2023 به تعویق بیندازد، خورشید گزارش می دهد که “در عرض چند هفته پخش خواهد شد”، با اشاره به الف صفحه ششم اظهارات قبلی اینسایدر مبنی بر اینکه “مستند هنوز در اواخر امسال ادامه دارد.”

علیرغم عدم اعلام رسمی، یک مورد وجود دارد مقدار زیادی درام پیرامون این مستند و نمایش نهایی آن. در ماه اکتبر، یک منبع گفت صفحه ششم که “هری و مگان در مورد داستان خود، در مورد پروژه خود فکر دومی می کنند”، در حالی که دیگری اشاره کرد که “هری و مگان از تلاش برای پایین آوردن حتی ابتدایی ترین زبان وحشت دارند. اما این آنها داستان، از زبان خودشان.»

حدس بزنید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد، اما… مراقب حساب نتفلیکس سابق خود باشید که تا آن زمان هنوز وارد حساب کاربری خود شده‌اید.منبع

امروز در فیلم مستند شاهزاده هری و مگان مارکل که هنوز به طور رسمی اعلام نشده است کی خواهد بود، به نظر می رسد که ما یک تاریخ بالقوه برای اولین بار داریم: به معنای واقعی کلمه ماه آینده.