ملیا کریلینگ کیست؟ با اضافه شدن جدید به امیلی در فصل 3 پاریس آشنا شوید

چه مدت به عنوان یک نوزاد در سوئیس بودید؟

من تقریباً همین واکنش را داشتم، مثلاً صبر کنید، آیا این مال من است؟ چگونه این کار را انجام دادم؟ [Laughs.] اما من اپیزود را تمام کردم، اوه، لعنتی. اینجا چه خبر است؟ چگونه می خواهند این کار را انجام دهند؟ اما من فکر می کنم خیلی جالب است که کامیل چگونه آن را اداره می کند، چگونه کامیل عروسی را اداره می کند. من فکر می کنم این یک لحظه بسیار جالب برای آن شخصیت است.

بله، اما آنلاین می گوید من سوئیسی هستم و در واقع سوئیسی نیستم. من آلمانی یا فرانسوی صحبت نمی کنم. من در ژنو به دنیا آمدم زیرا پدر و مادرم در آن زمان در آنجا کار می کردند. و آب مامانم پاره شد و من اونجا به دنیا اومدم. اما سوئیسی ها فقط به خاطر اینکه در آنجا متولد شده اید به شما تابعیت نمی دهند. اگرچه این مکان زیبایی برای تولد است. من کاملا آن را می پذیرم. شکلات عالی، ساعت های عالی، کوه های عالی، مردم بزرگ. کاش نیمه سوئیسی بودم اما نیستم.

همه چیز پیچیده است. بنابراین من از واکنش خودم در خواندن آن استفاده می‌کنم تا به آنچه سوفیا در آن صحنه آخر در آنجا انجام دهد، توجه کنم.

مثل هشت ماهگی پدر و مادرم خیلی سریع طلاق گرفتند، بنابراین من با مادرم که یونانی است به آتن نقل مکان کردیم. سپس پدرم مرا برمی‌داشت و به ایالات متحده می‌برد، بنابراین من در حال انجام وظیفه بودم. اما واقعا سرگرم کننده بود، و صادقانه بگویم، هرگز چیزی جز یک ماجراجویی واقعا جالب احساس نمی شد. بنابراین نیمی یونانی، نیمی آمریکایی، متولد سوئیس، اما نه سوئیسی.

کامیل یک شخصیت سرسخت و خشن است. و من احساس می کنم که او واقعاً با صوفیه دیدار می کند. من این را در مورد کامیل و گابریل نمی بینم، که باعث می شود فکر کنم طرفداران شما دو نفر را با هم دوست خواهند داشت.

که یک پیچ و تاب خواهد بود [Laughs.]

در پایان وقتی متوجه شدیم که کامیل باردار است، اولین فکر من این بود: بچه صوفیه است؟ [Laughs.] یعنی پیچیدگی طرح!

در لندن، در مدرسه هنرهای دراماتیک لندن در کنزینگتون جنوبی.منبع

اوه بله. من هم اینچنین فکر میکنم. اگر چه در این مورد از من نقل قول نکنید، اگر در فصل چهارم برگردم و سوفیا در پایان بگوید: “صبر کن، باردار هستی؟” و سپس این مصاحبه یک سال پیش است که می گوید، فکر می کنم او می داند. [Laughs.] ما ممکن است در مورد شخصیت های خودمان نیز اشتباه کنیم.

بازیگری کجا خوانده اید؟

بیایید برخی از سؤالات خود را با آتش سریع انجام دهیم. شما در سوئیس به دنیا آمدید، درست است؟

این یک پیچ و تاب خواهد بود. اما در چنین آویز صخره ای به پایان می رسد. وقتی آن قسمت آخر را دیدید چه واکنشی نشان دادید؟

از دهنت تا گوش خدای تلویزیون. او چیزها را به روشی مستقیم به سمت او هدایت می کند. فکر می کنم کامیل از این موضوع هیجان زده است. سوفیا فقط می گوید: “هی، من اینجا هستم، و من تو را دوست دارم و به اطراف نگاه نمی کنم.”

آیا فکر می‌کنید سوفیا می‌داند که کامیل باردار است، زیرا ما فقط زمانی که گابریل به امیلی می‌گوید در مورد بچه می‌شنویم؟