ملیا کریلینگ در «امیلی در پاریس» کیست؟

شنیدی که؟ بین المللی. صدای هیس کردن عشق. امیلی در پاریس طرفداران، وقت آن است که فصل 3 را تماشا کنید – اگر قبلاً این کار را نکرده اید.

ماری اچگوین/نتفلیکس

مایکل ترن//گتی ایماژ

مت وینکل مایر//گتی ایماژ

«وقتی معلمت می‌گوید: «اوه، روز جمعه می‌خواهیم تو را به آکروپلیس ببریم» و اتفاقاً آکروپلیس است. را ملیا به این نشریه گفت: آکروپلیس، شما از این مکان‌ها می‌ترسیدید، حتی اگر در کنار آنها زندگی کنید.

او پیش از این در بسیاری از برنامه های تلویزیونی محبوب حضور داشته است.

افتتاحیه نمایشگاه اسکندر یولیش "افکار غیر قابل حرکت"

شخصیت ملیا سوفیا یونانی است و او نیز یونانی است. یک 2013 چسباندن مصاحبه مجله با این بازیگر توضیح می دهد که پدرش آمریکایی و مادرش یونانی است و او در آتن بزرگ شده است.

او نوشت: «پیوستن به گروه بازیگران باورنکردنی @emilyinparis برای برخی از عشق های بین المللی AMOUR 💕 بازی کردن لباس تا قبل از این هرگز اینقدر سرگرم کننده نبوده است.

«امیلی در پاریس» را در نتفلیکس اینجا تماشا کنید

منبع

در نوامبر 2022، او شروع به بازی در سریال Amazon Prime Video کرد پستانداران در کنار جیمز کوردن، سالی هاوکینز و کالین مورگان.

او در MCU بود!

در مصاحبه ای در نمایش دیرهنگام در ماه نوامبر، کریلینگ به اشتراک گذاشت که در صحنه فیلمبرداری یک دندان شکسته و نمی‌خواهد به کسی بگوید. او توضیح داد: «این اولین تجربه بزرگ من در یک مجموعه فیلم بزرگ بود، بنابراین خیلی عصبی بودم. به عنوان یک راه حل سریع، او دندان را با آدامس محکم کرد و ادامه داد. او در واکنش به شوکه شدن مهمان همکار ویل آرنت گفت: «نمی‌خواستم کار بزرگی انجام دهم. 😱

او قبل از اینکه بازیگر شود یک رقصنده بود.

تلویزیون سرگرمی ما فاکس tcaلیلی لارنس//گتی ایماژ

چه در حال حاضر تمام فصل 3 را پر کرده باشید و چه تازه شروع کرده اید، در ادامه با زندگی و حرفه ملیا بیشتر آشنا شوید.

ملیا کریلینگ، درست مثل شخصیتش اهل یونان است.

"پستانداران" اولین نمایش و نمایش فرش قرمز

به گفته تودوم نتفلیکس، “صوفیا یک هنرمند یونانی است که وارد می شود امیلی در پاریس تا از آخرین نمایش خود در گالری کامیل پرده برداری کند. زمان سوفیا در شهر عشق زمانی که خود را درگیر یک رابطه پرشور می‌بیند تغییر غیرمنتظره‌ای پیدا می‌کند.”

ملیا با بازی در نقش بیانکا در سریال به شهرت رسید بورجیاها در سال 2012. او به بازی در نمایش ها ادامه داد ظالم، رستگاری، و ثروتمند پلید.

ملیا فقط به خاطر کارهای تلویزیونی‌اش شناخته نمی‌شود، او در فیلم‌ها نیز بازی کرده است، از جمله نقشی در دنیای سینمایی مارول. این مرد 32 ساله بود نگهبانان کهکشان به عنوان Bereet.

در چسباندن ملیا در مصاحبه ای گفت که از کودکی می رقصید اما پس از آسیب دیدگی، تشویق شد که در عوض بازیگری را امتحان کند.

ملیا در یک پست اینستاگرامی اکتبر به اشتراک گذاشت که در حال پیوستن به گروه بازیگران است امیلی در پاریس و کمی در مورد نقش او مسخره کرد.

امیلی در پاریس ممکن است حول محور امیلی در پاریس متمرکز شود (منظورم این است که همانجا در عنوان است)، اما نمایش اینطور نیست فقط در مورد او. داستان های شخصیت های فرعی نیز برای بینندگان جذاب است، چه حرفه خوانندگی میندی یا ازدواج نامتعارف سیلوی. و با فصل 3، مخاطبان شخصیت های جدیدی پیدا می کنند تا همه چیز را در مورد آنها یاد بگیرند. یکی از آنها هنرمند یونانی سوفیا سیدریس است که ملیا کریلینگ بازیگر نقش او را بازی می کند.

امیلی در پاریس ملیا کریلینگ در نقش سوفیا سیدریس در قسمت 304 امیلی در پاریس کر ماری etchegoyennetflix © 2022

“وقتی با رقص مجروح شدم و به نظر می‌رسید که نمی‌توانم به این کار ادامه دهم، مادرم و پدرخوانده‌ام و همه فقط برای چند ماه من را کباب کردند، در حالی که من در فیزیوتراپی برای جراحات رقصم بودم. ” او توضیح داد. “آنها گفتند، فقط آن را امتحان کنید. فقط یک سال به مدرسه بازیگری بروید. فقط آن را امتحان کنید.” و می دانستم که حق با آنهاست. می دانستم که این کاری است که قرار است انجام دهم.”

او برای پیوستن هیجان زده بود امیلی در پاریس!