ملکه کامیلا در یک ناهار با مردانی که مگان مارکل را به طرز فجیعی آزار داده اند شرکت کرد


این چند روز سخت برای تیم مطبوعاتی ملکه کامیلا گذشته است.

در آخر هفته، تیترهای متعددی منتشر شد مبنی بر اینکه همسر شاه چارلز سوم میزبان یک ناهار کریسمس منحصر به فرد با لیست مهمانان بسیار بحث برانگیز بود. به غیر از دام جودی دنچ دوست‌داشتنی، دو مردی که به مگان مارکل حمله کرده‌اند شامل پیرز مورگان و جرمی کلارکسون بودند.

خوب! مجله ظاهراً مقاله‌ای با عنوان «در ناهار کریسمس فهرست A کامیلا که شامل بزرگ‌ترین منتقدان مگان و هری می‌شد» را حذف کرده است. در 19 دسامبر، دیلی اکسپرس این مقاله را منتشر کرد، “پیرز مورگان و جرمی کلارکسون در ناهار کریسمس ملکه کامیلا “در دور یکدیگر حلقه می زنند”. ایندیپندنت ادعا کرد که کامیلا «میزبان ناهار پر ستاره‌ای بود»، در حالی که واکنش‌ها را پوشش می‌داد.

این دقیقاً همان چیزی نیست که اتفاق افتاده است. بر اساس ایمیل روزانه، ملکه کامیلا حضور داشتند یک ناهار VIP در رستوران ستاره‌دار میشلن لندن مورانو در 14 دسامبر – یک روز قبل از پخش قسمت دوم نتفلیکس هری و مگان. این رویداد در واقع توسط Ewan Venters، رئیس سابق خواربار فروشی سلطنتی Fortnum & Mason برگزار شد. با این حال، برای همسر ملکه ظاهر خوبی نیست.

در حالی که حملات متعدد مورگان 57 ساله علیه دوشس سارابطه کاملاً مستند است، کلارکسون ممکن است نامی آشنا نباشد. در ستون اخیر برای خورشید، که در 16 دسامبر پست شد و از آن زمان حذف شده است، این مرد 62 ساله نوشت که از دوشس سارابطه در “سطح سلولی” متنفر است. مطابق مردماو ادامه داد: «شب‌ها نمی‌توانم بخوابم چون آنجا دراز می‌کشم، دندان‌هایم را به هم می‌سایم و رویای روزی را می‌بینم که او را مجبور می‌کنند تا برهنه در خیابان‌های همه شهرهای بریتانیا رژه برود در حالی که جمعیت شعار می‌دهند: «شرم! ‘ و توده‌های مدفوع به سوی او پرتاب کن.» هیچ عذرخواهی بی‌معنی توییتری نمی‌تواند این سطح از شرم را جبران کند-بازی تاج و تخت مرجع یا نه

امید اسکوبی، کارشناس سلطنتی، خاطرنشان کرد که کلارکسون چهار ماه پیش ادعا کرد که همسر ملکه به عنوان یک “دوست صمیمی” نامیده می شود تا مبادا فکر کنید کامیلا و کلارکسون صرفاً دو نفر جداگانه در یک مهمانی بودند که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع