ملکه کامیلا در اطراف کمبریج نگران است، به گفته کارشناس زبان بدن

با این اوصاف، زبان بدن کامیلا اضطراب او را در مورد این موقعیت از بین برد. جیمز می‌گوید: «وقتی ویلیام و کیت بسیار ظریف ویلیام و کیت در حالی که کیفش را در جلوی تنه‌اش به‌عنوان یک حرکت بازدارنده بلند می‌کرد، یک ژست کوچک اضطراب از سوی کامیلا نزدیک می‌شدند. واضح است که تمایلی برای نشان دادن یک جبهه متحد و یک فضای خانوادگی از رده بالای جدید شرکت، با لبخند، گپ زدن و علائم زبان بدن مودبانه وجود دارد.

ملکه همسر کامیلا و پادشاه چارلز هفته گذشته زمان زیادی را با شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون گذراندند، زیرا این زوج برای استقبال از رئیس جمهور آفریقای جنوبی سیریل رامافوسا در کاخ باکینگهام متحد شدند. جودی جیمز کارشناس زبان بدن می گوید در حالی که به ظاهر همه چیز خوب پیش رفت اکسپرس که کامیلا با دیدن ویلز و کیت نشانه‌هایی از اضطراب را نشان داد.

این احتمال وجود دارد که اضطراب کامیلا صرفاً به دلیل فشارهای نورافکن بوده باشد، زیرا جیمز خاطرنشان می‌کند که «کامیلا به‌ویژه علاقه‌مند به ترویج ظاهر خانوادگی در اینجا بود، نه فقط با لبخندهای مادرانه‌اش، بلکه در نحوه چرخاندن سر برای پیوستن به مکالمه بین ویلیام و کیت. لبخند چالکی و ابروهای برافراشته کیت نشان دهنده یک نامزدی مودبانه و با دقت بود که کامیلا در مقابل ویلیام با او صحبت می کرد، که ژست دست برگ انجیر را اتخاذ می کند تا نشان دهد که در حالت گوش دادن به جای صحبت کردن است.

کاروی تنگگتی ایماژ

در اینجا یک ویدیو از این لحظه است، در صورتی که نامزدی سلطنتی بسیار ناخوشایند و بسیار رقص شده مورد شما باشد!!

جیمز توضیح داد: «زمانی که عروسش کیت از پله‌ها برای خوشامدگویی به او می‌رفت، سیگنال‌های قوی از انتظار مثبت از سوی چارلز وجود داشت. او، در حالی که به نظر می رسید کامیلا لبخند گرمتر و محبت آمیزی را به سمت ویلیام اجرا می کند.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

کاروی تنگگتی ایماژ

استقبال تشریفاتی توسط شاه و همسر ملکه، رژه نگهبانان اسب

استقبال تشریفاتی توسط شاه و همسر ملکه، رژه نگهبانان اسب

لحظه مورد بحث زمانی اتفاق افتاد که شاهزاده و پرنسس ولز که به تازگی ساخته شده بودند به ملکه کامیلا و شاه چارلز در غرفه سلطنتی پیوستند.