ملکه کامیلا تاج یاقوت کبود ملکه الیزابت را می پوشد


ملکه کامیلا رسماً پا به جای ملکه الیزابت دوم گذاشته است.

ملکه همسر شب گذشته در یک ضیافت فوق العاده شیک به مناسبت سفر دولتی سیریل رامافوسا، رئیس جمهور آفریقای جنوبی، به همسرش، پادشاه چارلز و دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی پیوست. این اولین شام ایالتی بود که توسط خانواده سلطنتی در چندین سال برگزار شد، بدون اینکه به اولین شام سلطنت شاه چارلز اشاره کنیم. بنابراین بله، یک معامله بزرگ! چنان معامله بزرگی که خانواده سلطنتی جلو رفتند و کلکسیون تاج های خود را شکستند.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

که ما را به طور خاص به ملکه کامیلا می رساند، که تاج یاقوت کبود ملکه الیزابت را همراه با گردنبند یاقوت کبود خود می پوشید. ملکه کامیلا در ترکیب تاج و گردنبند:

رئیس جمهوری آفریقای جنوبی از روز اول پادشاهی متحده بازدید می کند

کریس جکسونگتی ایماژ

و در اینجا ملکه الیزابت قبل از او است:

ضیافت ملکه

تیم گراهامگتی ایماژ

ملکه الیزابت دوم با رئیس جمهور میتران در یک ضیافت در

تیم گراهامگتی ایماژ

بر اساس ایمیل روزانه، این تاج یاقوت کبود بخشی از مجموعه جواهرات یاقوت کبود است که توسط پادشاه جورج ششم در روز عروسی ملکه الیزابت آغاز شد. این مجموعه همچنین شامل یک گردنبند، یک دستبند، سه حلقه و تعدادی گوشواره است. و واقعیت جالب: تاج قبلاً گردنبندی بود که در اواخر قرن نوزدهم برای پرنسس لوئیز بلژیک خریداری شده بود. او در نهایت آن را برای پرداخت بدهی های خود فروخت و در نهایت به یک تاج تبدیل شد و به دست خانواده سلطنتی بریتانیا رسید.

به هر حال! قبل از رفتن، کیت میدلتون نیز کاملاً دکور شده ظاهر شد، با پوشیدن تیارای همیشه نمادین Lover’s Knot، که متعلق به ملکه مری بود، اما بیشترین ارتباط را با پرنسس دایانا دارد. او تیارا را با یک لباس مجلسی سفید و شنل دار که روی شانه ها با پولک های پولک پوشیده شده بود ست کرد.

رئیس جمهوری آفریقای جنوبی از روز اول پادشاهی متحده بازدید می کند

کریس جکسونگتی ایماژمنبع