ملکه کامیلا از شر “خانم های منتظر” سلطنتی خلاص می شود

در دیگر اخبار سلطنتی اخیر، شاهزاده شارلوت هفت ساله احتمالاً عنوان جدیدی از خودش دریافت می کند. مطابق پست یکشنبهبنا بر گزارش ها، پادشاه قصد دارد نوه خود را دوشس ادینبورگ نامگذاری کند، این عنوان آخرین بار توسط مادر فقیدش اختراع شده بود. به گفته این منبع، این عنوان برای شارلوت، که پس از پدرش، شاهزاده ویلیام، و برادرش، شاهزاده جورج، سومین ردیف جانشینی است، «مناسب» خواهد بود.
منبع

«جایگزینی نقش بانوی در انتظار، به ویژگی زندگی درباری که به قرون وسطی بازمی‌گردد، پایان می‌دهد، با چنین یاران شخصی نزدیک ملکه‌ای که اغلب از خانواده‌های اشرافی می‌آیند و در طول قرن‌ها، گاهی اوقات گرفتار دسیسه‌های درباری می‌شوند. بی‌بی‌سی در 27 نوامبر گزارش داد. «همراهان» جدید موقعیتی گاه به گاه و غیررسمی خواهند بود و از همسر ملکه در تعاملات رسمی حمایت می‌کنند و در پاسخ به نامه‌ها یا برنامه‌ریزی روزانه دخالت نمی‌کنند.»

در تلاشی برای مدرن کردن خانواده سلطنتی، ملکه کامیلا نقش بانوان منتظر را با شش دستیار که به عنوان همراهان ملکه شناخته می‌شوند، جایگزین می‌کند. مانند خانم‌های سنتی منتظر، این همراهان ظاهراً همچنان به همسر ملکه در رویدادهای عمومی کمک می‌کنند… فقط کمتر. در همین حال، طبق اخبار بی بی سی، این موقعیت دیگر شامل وظایف اداری نخواهد بود. اگرچه حقوق دریافت نمی کنند، اما هزینه های آنها پرداخت می شود.

مارچیونس لنزداون، جین فون وستنهولز، لیدی کاترین بروک، سارا تروتون، بانو سارا کسویک و بارونس چیشولم اکنون به ملکه کامیلا در کنار منشی خصوصی و معاون منشی خصوصی او کمک خواهند کرد. ویولت فون وستنهولز، دختر جین فون وستنهولز بود که شاهزاده هری را به همسر کنونی خود، مگان مارکل، معرفی کرد.

خانم های منتظر سابق ملکه الیزابت اکنون به عنوان خانم های خانواده شناخته می شوند و در رویدادهایی که در کاخ باکینگهام برگزار می شود کمک می کنند.

پادشاه چارلز سوم تنها کسی نیست که به دنبال “لاغری” شرکت است.