ملکه آلیسنت «خانه اژدها» سزاوار همه چیز است

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

مطمئنا، آلیسنت برخی از اشتباهات را مرتکب شده است. همسو شدن با لاری شرور، که برادر خود را به خاطر او به قتل رساند، تماس بدی بود. همانطور که سارا باریل ممکن است بگوید، او نامرتب است، اما او مال من است! با این حال، لحظه پیروزی بزرگ رینیرا، به آلیسنت چاقودار گفت که اکنون همه او را در زیر ردای عدالت می بینند… من این استدلال را قانع کننده نمی دیدم. در دنیای وستروس، شاید باید به شما اجازه داده شود که اگر کودک شما را با چاقو می زند، به چشم آن ضربه بزنید. و همه از بچه‌های بلوند آلیسنت دیوانه شدند که برادرزاده‌هایشان را حرامزاده خطاب کردند، اما مسئله این است که… حق با آنها بود. ایموند و ایگون یه جورایی احمقن، ولی تو میخوای بهشون نگاه کنی و بگی اشتباه میکنن؟؟؟؟

برای شروع، هر دو زن مادران خود را از دست داده اند، و در غیاب هیچ راهنمایی واقعی در مورد چگونگی زندگی، آنها فقط همان کاری را انجام می دهند که پدرانشان به آنها گفته اند. ویسریس به رینیرا دستور داد که با لینور ازدواج کند، بچه دار شود و برای حکومت آماده شود. بررسی. اتو هایتاور، دست پادشاه سابق و کنونی، به آلیسنت گفت که ویسریس را اغوا کند، پسرانش را بیرون بکشد و آنها را برای کسب قدرت پرورش دهد. بررسی. اما در حالی که رینیرا وظایف خود را انجام داده است، بیایید بگوییم، با انزجار، حتی به خود زحمت پیدا کردن معشوقی که بچه‌هایش شبیه شوهرش باشند را به خود نداده است، آلیسنت دستورات او را تا یک تی انجام می‌دهد. منظورم این است که رینیرا مجبور شد سر کریستون (آزاردهنده تبدیل به اینسل، اما دوست داشتنی) و هاروین استرانگ (هر زمان که بخواهد می تواند آن را دریافت کند) و عمویش، چیزی که من در عرض یک دقیقه به آن خواهم رسید. آلیسنت فقط با ویسریس رابطه جنسی برقرار کرده است. البته او بدخلق است! دختر نمی تواند استراحت کند، و شما می خواهید او را محکم صدا کنید؟ این من را به یاد سخنان پیامبر اولیویا رودریگو می اندازد: “و من از 17 سالگی خیلی بدم می آید / رویای لعنتی من در نوجوانی کجاست؟ … تمام کاری که کردم این بود که تمام تلاشم را کردم / این همان تشکری است که می کنم؟” اگر بخواهم دفتر خاطرات آلیسنت را بخوانم، تصور می کنم ممکن است چیزی در امتداد این جمله بیابم: «من خیلی خسته هستم که می توانم/ کارم را رها کنم، زندگی جدیدی را شروع کنم/ و همه آنها بسیار ناامید می شوند/ چون کیست من، اگر استثمار نشده باشم؟»

محتوای توییتر

در همین حال، رینیرا دقیقاً یک قدیس نیست. مطمئناً، از او جالب بود که به شوهر همجنس‌گرایش اجازه می‌داد مرگ خود را جعل کند تا بتواند زندگی‌اش را در جای دیگری زندگی کند، اما برای اجرای این نقشه، به دیمون اجازه داد یک مرد تصادفی و بی‌گناه را به قتل برساند. دیمون همسر اول خود را نیز به قتل رساند. دیمون که با او ازدواج کرد و عموی او نیز هست. که من اینجا نیستم که قضاوت یا محکوم کنم. فقط برای اشاره به این که آلیسنت هر کاری که برای لذت یا قدرت مایل است انجام دهد … او هرگز عمویش را خراب نکرد. و من آن را همانجا می گذارم.

منبع