ملکه آرزو کرد شکاف شاهزاده هری به پایان برسد

این فقط نویسندگان واقعی کتاب‌های تاریخ سلطنتی نیستند که صحبت می‌کنند تا روشن کنند که ملکه می‌خواست هری با ویل و چارلز صلح کند. منابع نزدیک به خانواده سلطنتی این احساسات را تکرار کرده اند (البته به صورت ناشناس، همانطور که منابع نزدیک به افراد مشهور تمایل دارند انجام دهند).

کریس جکسونگتی ایماژ

به گفته مورخ سلطنتی رابرت هاردمن (نویسنده ملکه روزگار ما: زندگی الیزابت دوم، اگر می خواهید کمی به اعتبارنامه او نگاه کنید، پادشاه فقید یکی از بزرگترین حامیان آشتی بین هری (که تا پایان عمر با او رابطه خوبی داشت) و بقیه بود. خانواده سلطنتی

ملکه روزگار ما: زندگی ملکه الیزابت دوم

هاردمن گفت: “ملکه تا آخر هری را می پرستید و هری او را می پرستید.” مردم. فکر می‌کنم او یکی از راه‌های ارتباطی بین ویندزور و کالیفرنیا بود، و یکی از عزیزترین آرزوهای او این بود که همه چیز را اصلاح کنند.»

یک منبع گفت: “این ناجور بود.” مردم در اوایل این هفته در راهپیمایی سارابطه/ولز. هر دو زوج این کار را سخت دیدند.

منبع

یکی از منابع نزدیک به شاه چارلز گفت: “شما فکر می کنید که همه اعضای خانواده متحد می شوند و از پادشاه حمایت می کنند، به خصوص. شاید بتوان برخی از زخم ها را در این فرآیند التیام بخشید.” مردم). او می‌دانست که درگیری‌ها بخشی از زندگی است و کینه‌ای به خود نمی‌گیرد. بیشتر از همه می‌خواست خانواده‌اش را شاد ببیند.»

آمازون

طرفداران سلطنتی امیدوار بودند که هری و همسرش، مگان مارکل، اولین گام‌ها را برای آشتی با ویل و همسرش کیت میدلتون برداشته باشند، زمانی که فاب فور سابق برای یک پیاده‌روی مشترک در ویندزور برای خوشامدگویی به خیرخواهان پس از آن قدم برداشتند. مرگ ملکه

متأسفانه، منابع نزدیک به خانواده سلطنتی این امیدها را در هفته‌های پس از خروج کمی از بین بردند و به وضوح نشان دادند که اگرچه زوج‌ها توانستند لبخند بزنند و یک جبهه متحد برای عموم قرار دهند، اما قطعاً اوضاع بین آنها تیره است. .

ویندسور، انگلستان 10 سپتامبر کاترین، شاهزاده خانم ولز، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز، شاهزاده هری، دوک سارابطه، و مگان، دوشس سارابطه برای جمعیت در پیاده‌روی طولانی در قلعه ویندزور در 10 سپتامبر 2022 در ویندزور، موج می‌زنند. جمعیت جمع شده اند و در دروازه های قلعه ویندزور به ملکه الیزابت دوم ادای احترام می کنند که در 8 سپتامبر 2022 در قلعه بالمورال درگذشت عکس توسط کریس جکسون wpa poolgetty images

به نظر می رسد شکاف های سلطنتی بین شاهزاده هری و برادرش، شاهزاده ویلیام، و پدر، شاه چارلز، تقریباً برای همیشه در این نقطه (*به ساعت نگاه می کند*) ادامه داشته است. بسیاری از مردم واقعاً دوست دارند که اقوام سلطنتی را خوب ببینند، و قبل از مرگ او در اوایل این ماه، ملکه الیزابت دوم ظاهراً یکی از آنها بود.