مصاحبه لیلی-رز دپ با “نپو بیبی” با مدل ویتوریا سرتی خوب نبود

اگر آن را از دست دادید، لیلی رز دپ، دختر جانی دپ و ونسا پارادی، زمانی که تأثیر خویشاوندی را بر حرفه مدلینگ و بازیگری خود رد کرد، جنجال زیادی به پا کرد.

در حالی که بسیاری این احساس را دارند (*سرفه* مایا هاوک، دختر اتان هاوک و اوما ترمن *سرفه*)، مدل ایتالیایی ویتوریا سرتی این احساس را نداشت. در حالی که سرتی – که در چندین جلد بین المللی Vogue ظاهر شده و با برندهایی مانند پرادا، ورساچه و شنل کار می کند – لیلی رز دپ را با نام صدا نکرد، او گفت که مایل است ببیند آیا یک “بچه نپو” خاص می تواند “در پنج سال اول حرفه ام دوام آورده ام.”

او پست استوری اینستاگرام خود را شروع کرد که بعداً توسط شایعات به اشتراک گذاشته شد: “من فقط می خواهم یک فکر را در اینجا به اشتراک بگذارم زیرا می توانم. من با یک مصاحبه به اصطلاح “نپو بچه” یا هر چیزی که شما آن را می نامید برخورد کردم.” حساب رژیم پرادا. در حالی که Ceretti پذیرفت که نوزاد نپو مورد نظر احتمالاً با طرد شدن مواجه شده است، مدل اشاره کرد که امتیازات و ارتباطات خانوادگی آنها احتمالاً هر ضربه ای را کاهش داده است.

“به نظر می رسد اینترنت به این نوع چیزها اهمیت زیادی می دهد. دپ اخیراً به این موضوع گفته است که مردم درباره شما یا اینکه چگونه به آنجا رسیده اید ایده های از پیش تعیین شده ای خواهند داشت، و من قطعاً می توانم بگویم که هیچ چیز نمی تواند به شما این نقش را بدهد، مگر اینکه برای آن نقش مناسب باشید. الهمچنین ادعا می شود که اصطلاح “nepo baby” بیشتر علیه زنان استفاده می شود. «اینترنت خیلی بیشتر به این که خانواده شما هستند اهمیت می دهد تا افرادی که شما را تحت تأثیر قرار می دهند. شاید شما پای خود را به در ببرید، اما هنوز فقط پای خود را در در دارید. بعد از آن کارهای زیادی وجود دارد.»

ویتوریا سرتی در طول نمایش مد بهار/تابستان 2023 Chanel Ready to Wear به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در 4 اکتبر 2022 روی باند فرودگاه راه می‌رود.

ویکتور ویرجایل/گتی ایماژ

شما می توانید داستان کوچک غم انگیز خود را در مورد آن به من بگویید (حتی در پایان روز هنوز می توانید همیشه روی کاناپه پدرتان در ویلای خود در مالیبو گریه کنید)، اما چطور نمی توانید هزینه پرواز خود را به خانه بپردازید. خانواده شما؟ ساعت‌ها انتظار برای انجام فیتینگ/کستینگ فقط برای اینکه ببیند یک نوزاد نپو از روی صندلی گرم مرسدس بنزش با راننده‌اش و دوست/دستیار/عاملش که از سلامت روانی او مراقبت می‌کند از کنار شما عبور می‌کند. او ادامه داد “تو هیچ ایده لعنتی ای نداری که چقدر لازم است مردم به تو احترام بگذارند. سال ها طول می کشد. شما فقط آن را دریافت کنید [for] روز اول آزاد.»

منبع