مشاهده کنید که Zendaya یک لباس سرهمی شفاف پوشیده شده با لوگوهای تزئین شده با کریستال را در پاریس می پوشد.

کریستوفر پولک / NBCگتی ایماژمنبع

زندایا با ظاهری خیره کننده لوگومانیا به هفته مد پاریس رسید.

آرنولد جروکیگتی ایماژ

پاریس، فرانسه از تحریریه 02 اکتبر فقط برای استفاده غیر تحریریه استفاده کنید لطفاً از خانه مد درخواست تأیید کنید.

لوگوی زندایا والنتینو کت و شلوار کوتاه کت و شلواری شفاف ردیف جلو هفته مد پاریس

پاریس، فرانسه 06 مارس زندایا در نمایشگاه لباس زنانه والنتینو پاییز زمستان 20222023 به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در 06 مارس 2022 در پاریس، فرانسه شرکت می کند عکس آرنولد جروکیگتی

این بازیگر برنده جایزه امی اوایل امروز در نمایش والنتینو بهار 2023 شرکت کرد، جایی که سر تا پا با لوگوی نمادین دایره “V” خانه ایتالیایی پوشانده شد. برای این رویداد، سفیر برند جهانی رنگ صورتی تند خانه را با مشکی عوض کرد و یک کت و شلوار کت و شلوار کوتاه بر روی یک بدنه شفاف و کریستالی با هر سه تکه تزئین شده با تزیینات V شکل درخشان قرار داد.

این ستاره ظاهر را با یک جفت کفش پاشنه بلند نوک تیز شفاف با روکش توری مشکی، کفی برهنه و پاشنه بلند مشکی به پایان رساند. او موهای صاف خود را صاف با یک قسمت کناری می پوشید و اکسسوری هایش شامل گوشواره های لوستر مشکی و یک حلقه الماس بزرگ با طرحی قدیمی بود.

دومینیک شاریوگتی ایماژ

فرش قرمز هفتاد و چهارمین دوره پرایم تایم امی

از زمانی که همکاری او با والنتینو در سال 2020 آغاز شد، زندایا لحظاتی نمادین را با شبح‌های کلاسیک خانه و رنگ‌های چشم نواز خلق کرده است. برای آخرین حضورش در پاریس در نمایشگاه پاییز/زمستان 2022 در ماه مارس، رضایت ستاره با کت و شلوار صورتی تند و کت ترنچ دو سینه به ترند باربیکور چرخشی حرفه ای بخشید.

پس زمینه

زندایا همچنین به خاطر ظاهر شیک خود در امی امسال به والنتینو روی آورد، جایی که او به عنوان جوانترین برنده دو بار امی در تاریخ تاریخ را ثبت کرد. برای این شب خاص، این ستاره و استایلیست قدیمی اش، لا روچ، یک لباس مجلسی مشکی بدون بند را انتخاب کردند که دارای یقه نازنین و یک کمربند توکار با پاپیون در جلو بود.

این ستاره با یک گردنبند الماس برجسته از Bulgari و گوشواره های میخی الماس، این مجموعه جاودانه را ارتقا داد. ظاهر زیبایی او شامل یک مدل موی مواج پیچیده بود که توسط یک هدبند مشکی بزرگ پاپیونی به هم چسبیده بود تا با لباس او مطابقت داشته باشد، و همچنین آرایش برنزی و طبیعی.

این کت و شلوار جسور با لوازم گلدار پوشانده شده بود و از یک کت و شلوار دو سینه، یک تاپ با یقه V عمیق و یک شلوار صاف تشکیل شده بود. او این ظاهر درخشان را با یک جفت کفش پاشنه‌دار والنتینو گاروانی ست کرد و اکسسوری‌هایش را به حداقل رساند و گوشواره‌های حلقه‌ای طلایی و چند گردنبند زنجیر طلا به سر داشت.