مستندهای مگان مارکل و پرنس هری از نتفلیکس: وقتی پخش خواهد شد و هر آنچه که می دانیم

مگان مارکل در اوایل تابستان امسال با The Cut صحبت کرد که این پروژه یک نمایش واقعی است. به گفته نویسنده آلیسون پی دیویس، دوشس سپس به “تفاوت بین یک مستند تاریخی و یک مستند واقعی” اشاره کرد.

به گزارش ددلاین، خلاصه وقایع در اینجا آمده است: در 15 اکتبر، نخست وزیر سابق بریتانیا، جان میجر از قسمتی شکایت کرد که در آن شاهزاده چارلز (با بازی دومینیک وست) از سرگرد (جانی لی میلر) شکایت کرد که چقدر باید منتظر بماند. پادشاه شدن میجر ادعا می کند که هرگز چنین مکالمه ای اتفاق نیفتاده است.

تا زمان مشخص شدن تاریخ مشخص با نفس بند آمده منتظر می مانیم…

به نظر نمی رسد مگان مارکل بزرگترین طرفدار سریال باشد.

در حالی که تاج بر اساس رویدادهای واقعی است، نسخه ای تخیلی از آن وقایع است و هرگز خود را غیرداستانی قرار نداده است. به گفته منبع ناشناس Deadline، در پی این واکنش‌ها، مدیران نتفلیکس به گفته منبع ناشناس، “متعجب” شدند. آنها ابتدا پلک زدند و تصمیم گرفتند که مستند را به تعویق بیندازند.»

هفته‌ها شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه مگان و هری از این مستند راضی نیستند. در 4 اکتبر، صفحه ششم گزارش داد که سارابطه ها در پی مرگ ملکه الیزابت در ماه سپتامبر خواهان ویرایش هستند. بر اساس شایعات، این زوج می خواستند برخی از آنچه را که در مورد چارلز و کامیلا که اکنون پادشاه و ملکه هستند، بازگو کنند.منبع

در اینجا همه چیزهایی است که تا به حال در مورد این مستندها می دانیم، که هم نتفلیکس و هم سارابطه ها در مورد آنها کاملاً صحبت کرده اند:

چه چیزی را پوشش خواهد داد؟

پس از ابهامات فراوان، مردم در 17 نوامبر گزارش داد که سریال های مستند در دسامبر 2022 از شبکه نتفلیکس پخش خواهند شد. (نه، این بار واقعی است.)

طبق گزارش Deadline از اکتبر 2022، تاریخ انتشار غیررسمی این سریال ابتدا برای دسامبر 2022، در فصل جدید نتفلیکس تعیین شده بود. تاج. با این حال، طبق گزارش‌ها، پخش‌کننده پس از آن مستند را به تاریخ نامعلومی در سال 2023 منتقل کرد، زیرا به برخی از داستان‌های فصل پنجم واکنش نشان داد. تاج. اکنون، به نظر می رسد که همه چیز به روال خود برگشته است.

در مورد اینکه سریال چه چیزی را به تصویر می‌کشد، مگان گفت که بینندگان می‌توانند انتظار داشته باشند «قطعه‌ای از زندگی من که نتوانستم آن را به اشتراک بگذارم، که مردم قادر به دیدن آن نبودند – داستان عشق ما».

کی به نتفلیکس میاد؟

و هنوز یکی دیگر گزارش اکتبر نشان می‌دهد که داستان ددلاین نادرست است و نتفلیکس همچنان طبق برنامه‌ریزی شده، سریال‌های مستند را در ماه دسامبر پخش خواهد کرد. حالا ما می دانیم!

مگان مارکل و شاهزاده هری پروژه غیرداستانی دیگری را آغاز می کنند، اما این بدان معنا نیست که تولید آن رایگان است.

سارابطه ها سوژه اصلی یک مستند به کارگردانی لیز گاربوس، مستندساز نامزد اسکار خواهند بود. شایعات در مورد وضعیت پروژه بسیار زیاد است، به خصوص در میان گزارش هایی مبنی بر تاخیر در تاریخ انتشار غیررسمی. برخی گفتند که این زوج از نمایش خود ناراضی بودند. برخی دیگر گزارش می دهند که مگان و هری می خواستند در پی مرگ ملکه الیزابت دوم از برخی نظرات خود در مورد خانواده سلطنتی صرف نظر کنند. سیرک رسانه ای حاصل می تواند رقیب سیرک رسانه ای باشد نگران نباش عزیزم