مستندهای شاهزاده هری و مگان مارکل ادعای قلدری می کند


امروز در اخبار سلطنتی، ما چند گزارش جدید داریم که حاکی از ساخت مستندهای آتی شاهزاده هری و مگان مارکل است. هری و مگان، به هیچ وجه بحث برانگیز یا نمایشی نخواهد بود.

^^ JKJKJKJKJKJK. برعکس آن. طبق معمول، آخرین اطلاعات خودی درباره سریال نتفلیکس درباره این است که چگونه چیزی جز جنجال و درام نخواهد بود. یکی از موضوعات جنجالی و دراماتیکی که هری و مگان در سریال درباره آن صحبت خواهند کرد؟ به گفته یک منبع سلطنتی که با او صحبت می کرد، “چگونه آنها احساس می کردند که بهترین منافعشان توسط کاخ ارائه نمی شود، و آنها در مورد قربانی شدن ماشین رسانه ای کاخ صحبت خواهند کرد.” صفحه ششم.

هری و مگان به طور معروف (یا بدنام، بسته به اینکه از چه کسی بپرسید) در مورد مبارزات خود با چیزی که به عنوان عدم حمایت قصر و بقیه خانواده سلطنتی در طول مصاحبه سال 2021 خود با اپرا وینفری می دیدند، صحبت کردند.

منبع دوم که به عنوان یک “خودی هالیوود” توصیف می شود، گفت: “هری و مگان ادعا خواهند کرد که توسط کاخ مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.” آنچه مشخص خواهد شد این است که آنها پیشنهاد می‌کنند که محاکمه‌ها و مصیبت‌هایشان با مسائل بزرگ‌تر در جهان، مانند نژادپرستی مرتبط باشد.»

ICYMI (به نحوی)، اولین تریلر سریال این هفته منتشر شد و با وجود اینکه حدود 80 درصد آن عکس های سیاه و سفید شیرین از هری و مگان است که دوست داشتنی و شایان ستایش هستند، 20 درصد دیگر فقط مزخرف ترین طعنه ها در مورد خانواده سلطنتی است. چایی که سارابطه ها در مصاحبه های اعترافات خود بریزند.

مثال‌ها: هری به‌طور رمزآلود می‌گوید: «هیچ‌کس نمی‌بیند پشت درهای بسته چه اتفاقی می‌افتد»، قبل از اینکه این عکس مگان در حال هق هق با سرش در دستانش روی صفحه چشمک بزند:

تریلر هری و مگان مگان در حال گریه

یوتیوب

و کلیپی از هری که اعلام می کند باید هر کاری می تواند برای محافظت از خانواده اش انجام دهد و به دنبال آن این تصویر دلخراش:

تریلر هری و مگان مگان در حال گریه کردن در ماشین

یوتیوب

می‌توانید تریلر کامل را چندین بار تماشا کنید تا تمام نکات درام را در زیر مشاهده کنید:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع