مسابقه کیت میدلتون و پرنسس شارلوت در کنسرت کریسمس شاهزاده خانم ولز – به عکس ها مراجعه کنید

استخر/گتی ایماژمنبع

سمیر حسین

به نظر می رسد که پرنسس شارلوت و کیت میدلتون نیز با پیپا میدلتون، که در مراسم سرود با کت قهوه ای دو سینه خود که با کمربند و چکمه های قهوه ای ست کرده بود، همخوانی داشتند. شاه چارلز، ملکه کامیلا، پرنسس بئاتریس، پرنسس یوژنی و والدین خود کیت میدلتون نیز در این مراسم حضور داشتند.

همان روزی که نتفلیکس بقیه مجموعه مستند شاهزاده هری و مگان مارکل را منتشر کرد – که نشان داد مقدار زیادی درباره شاهزاده ویلیام – خانواده کمبریج در دومین کنسرت تعطیلات سالانه کیت میدلتون شرکت کردند، سرودهای سلطنتی: با هم در کریسمس.

پرنسس شارلوت و پرنسس ولز که در 15 دسامبر به عنوان یک خانواده در این مراسم شرکت کردند، در کت‌های قهوه‌ای مایل به جشن با یکدیگر همپوشی کردند. میدلتون یک ژاکت زیبا به طول ساق پا با شانه های ساختار یافته و تلمبه های قرمز رنگی به تن داشت، موهایش موج دار روی یک شانه بود. شارلوت، دست در دست پدرش، کتی به همین رنگ تا روی زانو دو سینه، جوراب شلواری مشکی و تخت مری جین با موهای نیمه بافته پوشیده بود.

شاهزاده ویلیام و شاهزاده جورج نیز با کت‌های مشکی و شلوارهای سرمه‌ای هماهنگ شدند، هرچند کراوات‌های رنگ‌های مختلف را انتخاب کردند. شاهزاده لویی در خانه ماند.