مرلین مونرو باب به لطف فیلم نتفلیکس پرطرفدار است

این پست در ابتدا در زرق و برق انگلستان.

منبع

و از آنجایی که او یکی از نمادین ترین زنان تمام دوران است، علاقه به رژیم زیبایی مرلین مونرو با شروع فیلم به اوج خود رسیده است. ما وسواس سیری ناپذیری نسبت به تصویر مرلین مونرو داشته‌ایم و شاید همیشه خواهیم داشت، بنابراین جای تعجب نیست که ظاهر نمادین او بر روند زیبایی امروزی تأثیر بگذارد. در واقع، پینترست اشاره کرده است که «Monroecore» در سایت اشتراک‌گذاری تصویر، با 50 درصد بیشتر جستجو برای رژ لب قرمز و 70 درصد بیشتر جستجو برای هالیوود قدیمی، ترند است.

شما نمی توانید برای تفسیر فیلم زندگینامه مرلین مونرو نتفلیکس حرکت کنید، طلایی.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

Moe Harb، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق Beauty Club لندن، توضیح می دهد: “کلید به دست آوردن ظاهر همه چیز در برش است.” «از آرایشگرتان یک باب به طول چانه با لایه های کمی بلندتر در جلو بخواهید. طول آن باید به اندازه ای باشد که زیر آن حلقه شود یا با یک گیره زیبا به عقب برگردد.»

Moe می‌گوید بهترین چیز در مورد باب مرلین این است که در تمام صورت‌ها جذاب است و می‌توان آن را به روش‌های مختلفی مدل داد: «چه آن را فر یا صاف بپوشید، چه به پشت و چه پایین، این مدل موی همه‌کاره یک مدل موی همه کاره است. “

برای حالت دادن به ظاهر و دادن ظاهری مدرن و اصلاح نشده، مو پیشنهاد می‌کند با موهای تمیز و خشک شروع کنید. او پیشنهاد می‌کند: «اگر موج‌های طبیعی دارید، به سادگی مقدار کمی اسپری بافت‌دهنده بمالید و اجازه دهید موهایتان در هوا خشک شوند. اگر موهای صافی دارید، او توصیه می‌کند که از یک اتو فرکننده با بشکه‌های بزرگ برای فر کردن انتهای آن استفاده کنید و با مه ملایمی از اسپری مو به پایان برسانید، و شما آماده هستید.

و آرایشگران شاهد افزایش درخواست‌ها برای «مرلین باب ناسازگار» هستند، زیرا زنان به دنبال برداشتی مدرن از مدل موهای باب کلاسیک هستند که توسط نماد هالیوود معروف شده است.

محتوای اینستاگرام

مرلین افتخار خواهد کرد.

این فیلم با بازی آنا دی آرماس، همچنان بین بینندگان و منتقدان را با بازگویی زندگی مریلین مونرو، از ازدواج تا مرگ نابهنگامش در سال 1962، تقسیم بندی می کند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.