مرطوب کننده فوری فرشته Dieux، پوست خشک من را نجات داد — به عکس ها مراجعه کنید

من متوجه شدم که هرگز زیر آرایش قرص نمی خورد و به زیبایی روی اسانس من (توسط Tatcha) و تونر و زیر SPF من (همچنین توسط Tatcha) می نشیند. مهمترین چیز برای من این است که به من اجازه داد استروئیدها را ببوسم. البته، این برای بسیاری از (یا به احتمال زیاد، بیشتر) افراد مبتلا به اگزما صادق نیست، اما من در تلاش برای حل مشکلاتم با نسخه‌های موضعی، تغییر رنگ و نازک شدن پوست را تجربه کرده‌ام و این چرخه را شکست. تکه های پوسته پوسته ظاهرا خود به خود. فکر می‌کردم دچار توهم شده‌ام، یا از تأثیر آن زیاده‌روی می‌کنم – اما با دوستم بیانکا نیوز که او نیز از شعله‌ور شدن صورت رنج می‌برد، چت‌های پوستی منظمی دارم و در یکی از بررسی‌های متعددمان درباره وضعیت چهره‌هایمان، او به فرشته فوری اشاره کرد. ما متوجه شدیم که این وجه مشترک در پوست بهتر از معمول ما است. هیچ چیز مانند تأیید شخص دیگری که با مشکلی مشابه شما سروکار دارد وجود ندارد، اگرچه اگر ترجیح می‌دهید تأییدیه‌ای از طرف یک مشهور داشته باشید، هیلی بیبر نیز طرفدار آن است.

به نظر یک فرمول گلدیلاک واقعی است، نه؟ چیزی به اندازه SkinCeuticals Triple Lipid Restore موثر است، اما روی صورت و کیف شما سبک تر است؟ به عنوان فردی که در تمام زندگی خود با اگزمای صورت مبارزه کرده است – با بودجه محدود و حتی صبر محدودتر برای آزمایش محصولات – این خیلی خوب به نظر می رسید که درست باشد. اما تقریباً نه ماه در روال من گنجانده شده است، و سه لوله بعد، می توانم از صمیم قلب بگویم این محصول ارائه می دهد.

من در تمام طول روز در مورد اگزما صحبت می‌کردم، اما دیگر آنقدر صحبت نمی‌کنم، و این تقریباً به اندازه آرام کردن خود اگزما تسکین دهنده است. جهنم مانند پچ درماتیت آتوپیک خشم ندارد، اما فرشته فوری مرهم فرستاده شده بهشتی من است.

منبع

جدا از لیست اجزای شگفت انگیز، احساس محصول بی نظیر است. به زیبایی روی پوست پخش می شود و کمی تا حدودی جلو می رود. قوام آن مانند کرمی است که احساس سنگینی نمی کند (و غیر کومدون زا است، بنابراین منافذ را مسدود نمی کند) بنابراین من از آن در صبح و بعد از ظهر استفاده می کنم. این ماده دارای خواص انسدادی است (هی، نرم کننده های مراقبت از پوست)، بنابراین اگر پوست شما چرب تر است، ممکن است بخواهید آن را در شب استفاده کنید. PS: این برند در سال 2023 با یک مرطوب کننده ژل کرم عرضه می شود، به طور خاص برای کسانی که پوست مستعد آکنه دارند و احتمالاً چیزی در سمت روشن تر می خواهند.

از نظر جنبه های منفی، من به سختی می توانم چیز دیگری به جز قیمت پیدا کنم. با 45 دلار، مطمئناً یک خرید زیبایی معتبر است، و گران‌تر از Lait-Crème Concentré Embryolisse است (که به نظر من یک نوع مرطوب‌کننده مشابه است). همچنین من را به یاد محصولی می‌اندازد که برای نوزادم استفاده می‌کنم: کرم نرم‌کننده استلاتوپیا Mustela. زرق و برق سارا وو در زمستان قسم می خورد و حدود 15 دلار زنگ می زند. همانطور که گفته شد، Instant Angel کسری از هزینه SkinCeuticals Triple Lipid Restore (136 دلار) یا حتی کرم معجزه‌آمیز آگوستینوس بادر با حمایت مشهور که 175 دلار در یک روز خوب است، است. چیزی که برای کمک به هزینه‌ای که من واقعاً انجام داده‌ام، دریافت خدمات نسخه‌نویسی Dieux برای Instant Angel است. اکنون که می‌دانم سواری یا مرگ من است، ۱۱ درصد تخفیفی که با ارسال‌های مکرر دریافت می‌کنم ارزش پرش را دارد.

پوست خنک، آرام است و سه ماه پس از استفاده از محصول جمع شده است. (مه 22)