“مرحله صحبت کردن” در روابط چیست؟

البته، روابط عاشقانه بدون عنوان چیز جدیدی نیست. اما از آنجایی که مرحله صحبت کردن زندگی ما را تحت الشعاع قرار داد (و رسانه‌های اجتماعی ما؛ #talkingstage بیش از 737.8 میلیون بازدید در TikTok دارد)، این برچسب پرهیاهو و بدون برچسب لایه جدیدی از سردرگمی و اضطراب را به دوران کودکی اغلب عذاب‌آور معرفی کرده است. رابطه جدید بالقوه

به نظر می رسد یک آشفتگی بزرگ، درست است؟ به همین دلیل است که تنها راه برای خارج شدن از مرحله صحبت کردن این است که در مورد احساسات خود صادق باشید. این مهم است که مستقیماً در مورد آنچه می خواهید صحبت کنید، آن خواسته ها را به وضوح بیان کنید، و مهمتر از همه – اگر نیت شما با شریک بالقوه شما مطابقت ندارد ترک کنید. ترسناک است، بله! اما این باعث صرفه جویی در زمان و درد دل شما می شود و شما را آزاد می گذارد تا نوع رابطه ای را که دارید دنبال کنید. در حقیقت به دنبال

مینتز می گوید: «هنگام ملاقات با افراد جدید باید با خودتان در مورد اهدافتان شفاف باشید.» وقتی زمان انتقال این اهداف به یک شریک عاشقانه بالقوه فرا می رسد، باز بودن و صادق بودن با خودتان باعث می شود که این پیام به شخصی که هستید منتقل شود. دیدن-یا، *اهم* حرف زدن بااو اضافه می کند که بسیار آسان تر است.

سلام تعهد ترسناکه

ببینید، مرحله صحبت لزوماً نباید بد باشد. آن هفته‌های اولیه احساس بی‌تفاوتی همدیگر را می‌توان با شادی هیجان‌انگیز، آویزان‌های کم‌فشار، و فرصت‌های فراوان برای تطبیق شوخ‌ترین شوخی‌های خود در طول ساعت‌ها متون به دقت پر کرد. به عنوان نوعی دوره آزمایشی قبل از قرار ملاقات استفاده می‌شود، می‌تواند راهی عالی برای آرامش و لذت بردن از خود بدون احساس فشار برای عجله برای انجام «یک چیز جدی» باشد. و اگر با فضاهای مرزی خوب هستید و اصلاً به دنبال چیز جدی نیستید، واقعاً هیچ ایرادی ندارد که در قلمرو صحنه صحبت به طور نامحدود آرام باشید.

شاید! اما همچنین، شاید نه. و در هر صورت، انجام آن بازی انتظار ممکن است یک فرآیند آزاردهنده و طولانی باشد که شما را تحت فشار قرار می دهد و اعتماد به نفس شما را متزلزل می کند. دقیقاً پایه عالی برای یک رابطه سالم نیست، می دانید؟

در حالی که ممکن است در دنیای جدید و شجاعانه ای از سیال رمانتیک زندگی کنیم، این روزها هنوز تعداد زیادی از تعهد-فوبیای قدیمی و خوب در اطراف وجود دارد. و به گفته نیکول ریچاردسون، درمانگر ازدواج و خانواده، این ترس از آرام شدن بخش بزرگی از چیزی است که بسیاری از ما را در صحنه جهنم گیر کرده است.

«مرحله صحبت کردن» آماندا پنج ماه به طول انجامید. وقتی اسم آلن* تلفنش را روشن کرد، او را در یک شب جمعه در میخانه ای کم نور و با دیوارهای آجری در دهکده شرقی ملاقات می کرد. این طراح گرافیک 23 ساله به یاد می‌آورد: «این جایی بود که برای رمانتیک بودن می‌رفتی – یا اگر نمی‌خواستی دیده شوی».

با این حال، اگر به نوعی از آن گذشته اید و به دنبال صعود به مرحله بعدی هستید، صدای شما را می شنویم. مرحله صحبت اغلب به عنوان نوعی دوره آزمایشی قبل از قرار قرار می گیرد، درست است؟ پس آیا این بدان معناست که اگر شما فقط از آن خارج شوید، در نهایت به یک رابطه تبدیل می شود؟

او جذابیت مغناطیسی و خالکوبی های کارتونی روی هر دو بازو داشت. او تقریباً همه چیز را در مورد او می دانست … به جز چیزی که وقتی در اتاق نبود او را صدا می زد. قطعاً «دوست دختر» نبود – آنها The Conversation را ندیده بودند – اما واضح است که آنها فقط رفقای معمولی هم نبودند. این موقعیت مبهم عاشقانه و هنوز رسمی را چه می‌توان نامید؟ “آشنایی” احساس استریل. “له کردن” نوجوان به نظر می رسید. «انحصاری» حتی لزوماً در آن زمان درست نبود. بلکه عادل بودند صحبت کردن.

حتی اگر تا به حال نام «مرحله صحبت کردن» را نشنیده باشید، باز هم شانس کمی وجود دارد که در این مرحله بوده باشید. عبارت ظاهراً ساخته شده توسط Gen-Z توصیفی مبهم برای یک شبه رابطه اولیه پر از پیامک و صحبت – و شاید حتی قرارهای کامل و ارتباط – اما بدون تعهد است. به آن به عنوان یک مرحله قبل از قرار ملاقات فکر کنید، مرحله ای که ممکن است قبل از یک رابطه جدی تر باشد، orrrrr موردی که می تواند در قلمرو موقعیت نامشخص گسترش یابد. اگر گیج کننده و خسته کننده به نظر می رسد، به این دلیل است که اینطور است! مرحله صحبت عمدا مبهم است، اغلب از نظر احساسی خسته کننده است، و متأسفیم، هیچ کس از آن در امان نیست.

پس چرا با خودمان این کار را می کنیم؟ سؤال خوبی بود! در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد مرحله صحبت کردن، نحوه رسیدن ما به اینجا و نحوه خروج TF بدانید.

آیا کسی دیگر فقط قرار ملاقات نمی گذارد؟

این کلمه کلیدی است: “نیت”. روان بودن مشکل آشنایی مدرن نیست، و این واقعیت هم نیست که این روزها ممکن است افراد کمتری به دنبال حل و فصل روابط سنتی تک همسری باشند. به گفته مینتز، فقدان ارتباط روشن – با خود و شرکای بالقوه‌مان – در مورد آنچه که واقعاً می‌خواهیم، ​​مقصر واقعی اپیدمی موقعیت است.

به طور طبیعی، هنگامی که یک استخر دوست‌یابی پر از گزینه‌ها به طور مداوم در دسترس شماست، می‌توانید در حین خرید برای دیگران، چشم‌انداز رمانتیک فعلی‌تان را در منطقه غیررسمی «مرحله صحبت کردن» متوقف کنید. این رفتار خیلی جالبی نیست، اما اتفاق می افتد.

چگونه TF از مرحله صحبت کردن خارج شوم؟

ناگفته نماند، ماندن در مرحله صحبت نه تنها به فردی که به دنبال تعهد است آسیب نمی رساند، بلکه برای کسی که سرعت رابطه را کاهش می دهد نیز بد است. به گفته ریچاردسون، آن شخص «صداقت و وضوح ناشی از آسیب‌پذیری را از خود انکار می‌کند و در عین حال به افراط در افسانه کمال ادامه می‌دهد».

او می گوید: «تعهد ترسناک است. و هنگامی که ذهنیت فراوانی دوران برنامه‌های دوستیابی را به ذهنتان خطور می‌کند – با نام مستعار، آگاهی دائمی از این که یک شریک جدید و بالقوه «بهتر» صرفاً با انگشت خود کنار می‌روید – حتی می‌تواند سخت‌تر باشد که مطمئن باشید همه چیز را با شعله‌ای جدید رسمی می‌کنید. . ریچاردسون می‌گوید: «این یک واقعیت ناخوشایند است، اما حقیقت این است که پارادوکس انتخاب می‌تواند فلج‌کننده باشد».

بعلاوه، این به او اجازه داد تا یک شریک جدید و یک رابطه واقعی پیدا کند – رابطه ای که در آن هرگز نیازی به سوال در مورد جایگاهش نباشد. و بله، او را “دوست دختر” خود می نامد.منبع

مانند این پیش روابط گیج کننده، اصطلاح «مرحله گفتگو» به خودی خود بسیار مبهم و تعریف نشده است. به گفته مشاور روابط استراتژیک استفانی مینتز، این ابهام نشانه نه چندان بزرگ روزگار است. او می‌گوید: «دوست‌یابی خیلی سخت‌تر و پیچیده‌تر از آن چیزی شده است که باید باشد». استفاده از اصطلاحات مرسوم جدید باعث سردرگمی بیشتر و حتی فرصت های بیشتر برای عدم ارتباط در هنگام ایجاد روابط جدید می شود.

این چیزی است که آماندا زمانی که در نهایت رابطه خود را با آلن قطع کرد، آموخت. “من به آنچه می خواستم نمی رسیدم. می‌خواستم دوست دخترش باشم.». پاک کردن احساسات واقعی او در نهایت به مرحله صحبت چند ماهه آنها پایان داد، که آماندا می داند که بسیار برای بهترین است. “اگر این کار را نمی کردم، برای همیشه زمان را با “حرف زدن” تلف می کردم.”

مردم در حال حاضر آزادی بیشتری دارند تا روابط عاشقانه خود را بر اساس شرایط خود تعریف کنند، به این معنی که ما نیز تمایل کمتری نسبت به خط سنتی داریم که مدت‌هاست بر خواستگاری تک‌هنجاری حاکم بوده است. و TBH، این در واقع چیز بسیار خوبی است. رویکرد روان‌تر به روابط و ایجاد رابطه به افراد فضای بیشتری برای قرار ملاقات با قصد و نیت می‌دهد تا به آنچه واقعاً از زندگی عشقی خود می‌خواهند فکر کنند و آن را طبق شرایط خودشان دنبال کنند.

بله، آنها انجام می دهند. اما، خوب یا بد، دوستیابی تغییر کرده است – و همینطور روابطی که منجر به آن می شود. همانطور که اشکال مختلف عدم تک همسری در دید و محبوبیت افزایش می یابد (یک مطالعه در سال 2020 نشان داد که یک سوم آمریکایی ها بگوییم که رابطه ایده آل آنها یک رابطه غیرتک همسری است) ما کاتالوگ متنوع و فزاینده ای از سبک های مختلف رابطه برای انتخاب داریم. و با تغییر روابط ما، طبیعی است که رویکرد ما برای ایجاد آن روابط نیز تغییر کند.