مدل موی U شکل ترفندی برای پرپشت تر نشان دادن مو در یک لحظه است

اگر بی حوصله هستید (می فهمیم)، به پایین بروید تا ببینید مدل موی U شکل دقیقاً چگونه به نظر می رسد، در غیر این صورت، بیایید شروع را شروع کنیم…

@virginia_ongkili همچنین ویدیویی از برش روی ترند آپلود کرد، با عنوان: «نام رسمی این مدل مو لایه بیضی شکل U است. همیشه ترکیبی عالی با مدل موی پرده ای.

محتوای TikTok

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

بنابراین، این مدل موی ظریف، ایده‌آل برای کسانی که علاقه‌ای به لایه‌ها ندارند، چیست و در حال حاضر به صورت آنلاین در حال انجام است؟ خوب، بیایید با هم یک شیرجه عمیق انجام دهیم.

و فقط برای اینکه همه ما واضح باشیم، در اینجا چند نمونه از اینکه مدل موی U شکل در واقعیت چگونه به نظر می رسد آورده شده است. خالق TikTok @nothangtw ویدیویی از برش U شکل خود را با اضافه کردن «چتری‌های چتری تیز» و «قطعه‌های قاب‌بندی صورت» آپلود کرد، پس از اینکه دنبال‌کنندگان مدام از او می‌پرسیدند چگونه استایل او را کپی کنند. این کلیپ بیش از 3.5 میلیون بار دیده شده است. ، هزاران نفر از این سبک در نظرات تمجید می کنند.

او می‌افزاید: «همچنین هنگام استفاده از اتوهای فرکننده برای حالت دادن به آن، حجم و استحکام زیادی می‌دهد».

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

راشل توضیح می دهد که برای رسیدن به ظاهر، موها قبل از اینکه از هر طرف به سمت جلو کشیده شوند و به صورت عمودی بریده شوند تا “انتهای ظریف” را از وسط سر از جلو تا پشت گردن تقسیم کنند. “و با چتری، لایه های بلندتر و در موهایی که لایه های متمایز قبلاً بریده شده اند کار می کند.

این مدل روی تمام طول موها کار می کند و از شنیدن هر یک از دوستان مو فرفری من خوشحال خواهید شد، روی همه بافت ها و انواع نیز. و اگر به مدرک نیاز دارید، فقط به ویدیوی مارینا آن، خالق TikTok روی برش نگاه کنید. او نشان می‌دهد که چگونه ترکیب لایه‌های گرد و مدل موی U شکل در پشت به ایجاد حجم یکنواخت و شکل‌دهی آسان کمک می‌کند.

محتوای TikTok

در تمام زندگی‌ام دو چیز می‌خواستم: افتخار پدر و مادرم و داشتن موهای پرپشت‌تر (نه لزوماً به این ترتیب). اکنون، با داشتن مدرک، شغل رویاهایم و دستاوردهای مختلف، رسماً به اولی دست یافته ام، اما دومی نسبتاً دست نیافتنی تر شده است. تا به حال، زیرا مدل موی U شکل در شرف تغییر است، زیرا آرایشگران پیشنهاد می کنند که این یکی از ترفندهای آنها برای پرپشت تر به نظر رسیدن موها است. ستایش شود.

“متشکرم!!! من خیلی از حجم دادن به انتهای موهایم خسته شده ام، احساس می کنم یک شیر هستم.» کاربر دیگری در این باره نوشت: «من آنجا می نشینم و هر فری را کوتاه می کنم، زیرا هیچ وقت خوب نمی شود اگر برو یه جایی…. من این را امتحان خواهم کرد.»

منبع

ریچل سلت، آرایشگر برتر می گوید: «مدل موی U شکل برای بسیاری از مشتریانی که موهای نازکتری دارند، بسیار محبوب شده است. کناره‌های موهای شما در مقایسه با قسمت پشتی بسیار نازک‌تر است، به‌طوری که U شکل فوراً آن حالت «تار» را از بین می‌برد و در عین حال یک برش زیبا و صاف به شما می‌دهد.»

یکی از طرفداران گفت: “من هفته گذشته این مدل مو را گرفتم و اعتماد به نفسم مانند موشک بالا رفت، بنابراین از شما برای ساختن آن بسیار سپاسگزارم”، یکی دیگر از طرفداران اضافه کرد: “هفته آینده این را از آرایشگرم خواهم خواست.”

محتوای TikTok

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.