مدل موی مایلی سایرس با پهلوهای عمیق، حال و هوای اوج دهه 00 را می دهد

و صحبت از مادر (من از این برای ارجاع به همه استفاده می کنم – نه فقط مال من، BTW)، با ظاهر جدید مایلی که اخیراً در اینستاگرام شروع به کار کرد، طرفداران این ستاره نمی توانند متوجه شوند که او چقدر شبیه مادر خودش، تیش سایرس است.

او هدیه ای است که به دادن ادامه می دهد!
منبع

شباهت خانوادگی و مدل موی Y2K را در زیر ببینید:

سه کامنت زیر در پست او هزاران لایک را به خود اختصاص داده است – که مانند همیشه آنها را به عنوان موافقت می دانیم – به شرح زیر است:

“اوم او دقیقا شبیه مادرش است🥹🤍”

“تا الان نفهمیدم مایلی چقدر شبیه مادرش است”

“خیلی شبیه مامانت باش! ❤️”.

با حسن نیت از برند

و اما!

اسپری انجماد چسب دار بلستینگ شوارتسکف got2b

منظورم این است که آیا این فقط این نیست بسیار مدل مویی که همه ما در حوالی سال 2007 در اعماق تاریک Tumblr استفاده کردیم؟!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این سبک چنین است lewk و ما برای احیا اینجا هستیم. ناگفته نماند که دستیابی به آن بسیار آسان است. فقط موهای خود را به طور چشمگیری به کنار سر خود تقسیم کنید، رشته های قاب صورت خود را روی چشم خود بکشید و آن اسپری موی محکم را بکوبید.

بچه های ایموهای سابق اوایل دهه 00، زمان ما (دوباره) فرا رسیده است، زیرا مایلی سایرس تنها رفته و مدل موی نمادین آن دوران را احیا کرده است. بله، نمای عمیقی که از کناره ها جدا شده و نیمه صورت را پوشانده است، بازگشته است. حالا با من بگو: «فاز نیست مامان!».

اوه، و بر هیجان مدل موی جدید خود، این خواننده همچنین اعلامیه خاصی را در کپشن خود فاش کرد و به اشتراک گذاشت که او و مادرخوانده‌اش، دالی پارتون، یک مهمانی شب سال نو را برگزار می‌کنند که همه می‌توانند آن را تماشا کنند. او می نویسد: “پارتی شب سال نو مایلی (به میزبانی مشترک با @dollyparton) 12/31 در ساعت 10:30 شب به وقت شرقی در NBC و @Peacocktv!”، او می نویسد.