مدل موی قسمت پهلو: 13 سلبریتی که قسمت کناری را باز می گرداند

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کیم کارداشیان یکی از بزرگ‌ترین تأثیرگذاران در رنسانس بخش‌های جانبی بوده است و با نگاهی ظریف به جوایز CFDA، تغییری هزار ساله در استایل خود ایجاد کرد. به همین ترتیب، کایلی جنر و کورتنی کارداشیان صفحه ای از کتاب زیبایی خواهرشان را برداشته اند و اخیراً از قسمت های جانبی مشابه استفاده کرده اند.

محتوای اینستاگرام

به نظر می رسد همین دیروز بود که TikTok بخش جانبی را مرده اعلام کرد، اما اگر اینستاگرام نشانه ای باشد، قطعاً این سبک بازگشتی داشته است. مدل موهای جانبی اخیراً در همه افراد مشهور مورد علاقه ما ظاهر شده است، از خانواده کارداشیان-جنر گرفته تا مگان تی استالیون. زمانی که Gen Z منسوخ شده بود، قسمت کناری به دلیل ظاهر عاشقانه و تطبیق پذیری آن در همه جای فرش قرمز ظاهر می شود. حلقه‌ها و قیطان‌ها، موج‌دار و مجعد – یک قسمت کناری هر مدل مویی را زیبا می‌کند.

به گفته جنیفر کوراب، صاحب سالن رنسانس، چند محصول ضروری برای استایل کردن یک قسمت کناری وجود دارد. یکی از موارد مورد علاقه من استفاده از موس حجم دهنده مانند موس Pureology Weightless یا Kerastase Desifique است. هنگامی که قسمت کناری خود را روی موهای خیس حالت می دهید، موس کمک می کند استایل شما را ثابت نگه دارد و همچنین به حجم دادن به مدل کمک می کند.

جیمی وایلی، آرایشگر مشهور نیز استفاده از مه Levitation Pureology را پیشنهاد می کند. «هنگامی که یک قسمت جانبی را حالت می‌دهم، دوست دارم آن را با یک غلتک بزرگ Velcro به سمت عقب و دور از صورت تنظیم کنم. با استفاده از Levitation Mist در پایه موها را با یک برس صاف و برس گرد روی انتهای موها بلند کنید. موها را روی یک غلتک بزرگ Velcro قرار دهید تا خنک شوند. این باعث می شود پایه بلندتر شود و آن حرکت عالی به سمت مدل مو برگردد.”

منبع