مدل موی بافته: بافت پاپیون مرسوم است و انجام آن بسیار آسان است

از پیچک‌های بافته‌شده قاب‌دار صورت گرفته تا پونی‌های بافته شده به سبک مدوسا، مدل‌های موی بافته‌شده، رنسانس دخترانه مدرن امروزی را به همراه دارند. و اکنون که فصل تعطیلات فرا رسیده است، ظاهر دیگری وارد گفتگو شده است: بافتن پاپیون.

روجاس اضافه می کند که زیبایی قیطان پاپیون در مجموع «زیباتر» است و آن را به ظاهری عالی برای «عروس» یا گزینه ای الهام گرفته از تعطیلات تبدیل می کند. و یک فایده دیگر؟ این کمان های مو فوق العاده همه کاره هستند و می توان آنها را برای طول ها، بافت ها و مدل های مختلف تغییر داد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

اگر حوصله ی بافته ها را ندارید، از پیمایش دست نکشید. پاپیون جذاب با مدل های قبلی خود متفاوت است. بر خلاف اکثر مدل‌های موی بافته‌شده – مانند بافتنی Baby Spice با الهام از Y2K – ظاهر پاپیون بیشتر به یک زیبایی باغچه‌ای جذاب متمایل است. Jose “Che” Rojas، آرایشگر در Hair Cuttery می گوید: “این بسیار شبیه کلبه است، اما به جای اینکه موهای خود را با پاپیون پارچه ای ببندید، از موهای خود استفاده می کنید.” مطمئناً کمی بیشتر DIY است، اما هنوز هم به اندازه کافی کنار هم قرار دهید تا در دفتر یا برای یک شام خوب بیرون بیایید. او می‌گوید: «مردم می‌خواهند روش‌های زیبا و متفاوتی برای بلند کردن موها داشته باشند که یک پونی ساده یا یک موی نامرتب نباشد، و کشیدن پاپیون می‌تواند ظاهر یا لباس شما را بالا ببرد.

پاپیون‌های بافته‌شده در عین عجیب‌وغریب بودن، یک هدف عملی نیز دارند – به‌ویژه زمانی که آب و هوا با هم همکاری نمی‌کند. امی آبرامیت، مدیر خلاق و آرایشگر در Maxine Salon، می‌گوید: «موهای بافته گزینه‌ای عالی برای رطوبت هستند، زیرا موها را از روی صورت و گردن پاک می‌کنند تا شما را خنک نگه دارند. ایده آل برای آب و هوای کمتر از ایده آل. “اگر قیطان ها تنگ باشد، وز شدن مو در روزهای مرطوب با جلوگیری از تورم مو تحت کنترل خواهد بود.” همانطور که آبرامیت اشاره می‌کند، مدل‌های موی بافته می‌توانند چندین روز بدون سر و صدا، شل شدن و یا نیاز به تغییر شکل ظاهر شوند. ترجمه؟ اگر موهای شما در فصول بارانی و برفی به سختی مدیریت می شود، این مدل ایده آل است.

با توجه به اینکه ظاهر آن چقدر راحت است، جای تعجب نیست که بافته های پاپیون در پلتفرم ترند زیبایی TikTok ظاهر شده اند. «آموزش پاپیون بافته» و «باف پاپیونی» مجموعاً 5.6 میلیارد بازدید در این برنامه جمع آوری کرده اند، در حالی که «موی پاپیونی» به طور کلی به تنهایی 64.9 میلیارد بازدید را جمع آوری کرده است. در مورد اینکه چرا به طور خاص کمان ها وزوز می کنند؟ این یک مرجع کلاسیک با پیچ و تاب مدرن است. آبرامیت می‌گوید: «کپیون‌ها و روبان‌ها برای قرن‌ها به عنوان یک اکسسوری فوق‌العاده مد در نظر گرفته می‌شوند. زرق و برق. اما در عین حال، آنها نگاه روزمره را به چیزی سلطنتی تر ارتقا می دهند. به هر حال، چه راهی بهتر از یک پاپیون شیک برای گره زدن یک ظاهر به هم؟