محصولات زیبایی سایز سفر: 21 محصول دوست داشتنی که اکنون در اندازه سفر عرضه می شوند

روزی روزگاری، یافتن بهترین محصولات زیبایی اندازه سفر به این معنی بود که بخش «اندازه سفر» داروخانه را بشویید و به آن یک بطری کوچک Cetaphil بسنده کنید. اما همانطور که علاقه به زیبایی، مراقبت از پوست و مو تکامل یافته است، گزینه هایی برای لوازم آرایشی در اندازه سفر نیز وجود دارد. اکنون می‌توانید تقریباً هر محصولی از روتین زیبایی خود را به عنوان یک مینی بیابید، از محصولات کاربردی مانند کرم ضد آفتاب رنگی و مومیایی کننده ران گرفته تا سرم‌های ضروری صورت گرفته تا ابزارهای کوچک مو. حتی ممکن است برخی از موارد مورد علاقه شما باشند که هر روز از آنها استفاده می کنید.

چه در حال بستن چمدان‌ها برای تعطیلات باشید و چه بخواهید لوازم آرایشی مورد علاقه خود را قبل از انجام آزمایش امتحان کنید (اینجا قضاوت نمی‌کنید!)، ده‌ها محصول زیبایی دوست‌داشتنی وجود دارد که اکنون می‌توان آن‌ها را در یک بسته‌بندی جمع‌وجور، بسته‌بندی آسان و TSA تهیه کرد. -فرم تایید شده به پیمایش ادامه دهید و 21 بهترین محصول زیبایی اندازه سفر را در پیش رو ببینید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع