مجموع ارزش خالص جیم توث در میان طلاق ریس ویترسپون


ریس ویترسپون و جیم توث پس از تقریبا 12 سال زندگی مشترک طلاق می‌گیرند و هر دو با تمام وجود از این جدایی دور می‌شوند. ادامه می‌دهیم و فرض می‌کنیم که «انفصال آگاهانه» به پایان رسیده است و «انفصال از لحاظ مالی باهوش» بسیار در جریان است، زیرا ریس و جیم بی‌سر و صدا برای جدایی خود آماده می‌شوند. سال ها. مانند، این دو از سال 2020 شروع به تخلیه املاک خود کردند و در سال 2021، شرکت مشترک خود را به قیمت تقریباً 1 میلیارد دلار فروخت. در نتیجه، جیم ثروتمند است و ثروتمندتر می شود، بنابراین بیایید نگاهی دقیق تر به دارایی خالص او بیندازیم.

جشن اسکار 2011 توسط گریدون کارتر در داخل

کوین مازور/VF11//گتی ایماژ

سابق ریس $$$ از فروش Hello Sunshine به جیب زد

به گفته شرکت سازنده Reese Hello Sunshine در سال 2021 به قیمت 900 میلیون دلاری نه چندان معمولی فروخته شد. تنوع. و تکه ای از آن پای او؟ حدود 120 میلیون دلار پس از کسر مالیات، که… جهنم مقدس است. با این حال! مطابق با هفتگی ما، در واقع ریس همکاریمالک Hello Sunshine با جیم بود – و فروش این شرکت در سال 2021 کمک کرد تا همه چیز در طلاق آنها در سال 2023 راحت باشد. همانطور که یک منبع گفت ما، به جای اینکه مجبور باشند یک شرکت بزرگ را با ده ها کارمند و چندین بخش تقسیم کنند، انبوهی از پول در اختیار دارند – و برای همه چیز زیادی وجود دارد.

مهمانی اسکار نمایشگاه غرور 2017 به میزبانی گریدون کارتر

گرگ دی گوایر//گتی ایماژ

او در طول 3 سال گذشته میلیون ها دلار در املاک و مستغلات به دست آورده است

علاوه بر فروش Hello Sunshine، جیم و ریس چندین ملک را که در مالکیت مشترکشان هستند، واگذار کرده‌اند. مطابق با هفتگی ما، آنها یک خانه مزرعه ای مالیبو را به قیمت بیش از 6 میلیون دلار در نوامبر 2020، یک “مانور” در لس آنجلس را به قیمت 21.5 میلیون دلار در مارس 2020، و یک عمارت نشویل را به قیمت 7.35 میلیون دلار در اکتبر 2022 فروختند. آنها همچنین در حال فروش یک ملک مالیبو به قیمت 7.6 دلار هستند. میلیون.

در اینجا نگاهی به یکی از خانه های آنها در لس آنجلس از Reese’s داریم 73 سوال در سال 2014:

جیم یک مامور برتر هالیوود بود

جیم توث رئیس استعدادهای سینمایی در آژانس هنرمندان خلاق بود و مشتریان بسیار مشهوری از جمله متیو مک‌کانهی داشت. معلوم نیست حقوق او چقدر بوده است، اما با توجه به در مقایسه، “مدیری که بیشترین پاداش را دریافت می کند 700000 دلار در CAA درآمد دارد” بنابراین … می خواهید چیزهای زیادی را فرض کنید؟

در هر صورت، جیم در سال 2019 CAA را ترک کرد و در نهایت به عنوان رئیس اکتساب محتوا و استعداد در سرویس استریم از بین رفته Quibi (دوست RIP، ما تقریباً شما را نمی شناختیم) شد و از آن زمان تا کنون وقت خود را در هیئت های مختلف سپری کرده است – از جمله دراپر جیمز، برند لباس ریس.

مشاهدات افراد مشهور در لس آنجلس 15 فوریه 2016

بائر گریفین//گتی ایماژ

بنابراین مجموع ارزش خالص جیم توث چقدر است؟

ارزش خالص افراد مشهور گزارش می دهد که او 20 میلیون دلار در بانک دارد، اما مشخص نیست که اطلاعات آنها چقدر اخیرا به روز شده است – و مشخص نیست که آیا این رقم شامل پولی است که او از فروش Hello Sunshine به دست آورده است یا خیر. یا فروش اخیر املاک متعدد او و ریس.

همچنین نامشخص؟ (1) چرا من 20 میلیون دلار ندارم، و (2) اگر ریس و جیم به همکاری نزدیک با هم از زمانی که او از نظر فنی هنوز یکی از اعضای هیئت موسس Hello Sunshine و Draper James است. اما بیانیه مشترک آنها در اینستاگرام نشان می‌دهد که حال و هوای آن‌ها کاملاً رایگان است!

اگر آن را از دست دادید، آنها نوشتند: “با دقت و توجه زیادی تصمیم سخت طلاق را گرفتیم، سالهای فوق العاده ای را با هم سپری کرده ایم و با عشق عمیق، مهربانی و احترام متقابل پیش می رویم. همه چیزهایی که با هم ساخته ایم بزرگترین اولویت ما پسرمان و کل خانواده ما است که در این فصل بعدی حرکت می کنیم. این مسائل هرگز آسان نیستند و بسیار شخصی هستند. ما واقعاً در این زمان از احترام همه به حریم خصوصی خانواده خود قدردانی می کنیم.»

در مورد اینکه چرا این دو طلاق می گیرند؟ گزارش ها بسیار زیاد متفاوت است، بنابراین ادامه دهید و به تمام «منابع» که در زیر صحبت می کنند شیرجه بزنید (تئوری ها از بحران میانسالی تا فقدان عشق…)منبع