مجموعه Target Designer با قطعات بالا رفته زیر 70 دلار عرضه می شود

سرجیو هادسون، کیکا وارگاس و لالین را برای سه مجموعه کپسولی مورد هدف قرار دادند، که همه آنها در سایت خرده‌فروشی و فروشگاه‌های منتخب در روز یکشنبه، 9 اکتبر، الهام گرفته شده‌اند. : قطعات در اندازه های XXS تا 4XL هستند و قیمت اکثر آنها 40 دلار یا کمتر است. (گران‌ترین اقلام کت‌های 70 دلاری هستند.) قطعات موجود در مجموعه‌ها به روز هستند و در عین حال مقاوم هستند – ژاکت‌های قابل اعتماد، شلوارهای آماده کار، و بلوزهای هوادار – و برای لایه‌بندی ساخته شده‌اند. به طور یکپارچه در ترکیب پاییزی موجود خود قرار بگیرید.

به لطف همکاری‌های فراوانش با طراحان سطح بالا، Target به مقصدی بعید برای قطعات با ارزش باند و قطعات مقرون به صرفه تبدیل شده است. و با همکاری با سه لیبل جدید و جدید برای مجموعه طراحان پاییز امسال – یکی از موردانتظارترین نسخه‌های آن – این فروشنده بزرگ ثابت می‌کند که مجبور نیستید به طور منظم در Saks (یا حتی Nordstrom) باشید. کمد لباس رویایی خود را ببندید

مانند مجموعه طراحان پاییز سال گذشته – که شامل افرادی مانند کریستوفر جان راجرز و سندی لیانگ بود – تخته سنگ 2022 مملو از برندهایی برای تماشا است. خوشبختانه، خرید از این برچسب ها هرگز آسان تر نبوده است. متأسفانه، ما تقریباً می توانیم تضمین کنیم که کپسول ها به سرعت فروخته می شوند. در زیر، هر طراح را بشناسید و قطعات مورد علاقه خود را نشانه گذاری کنید تا در لحظه ای که مجموعه طراح هدف در ماه آینده از بین می رود، خرید کنید.

پس از پوشیدن لباس بیانسه و میشل اوباما، طراح سرجیو هادسون، روح قطعات باند فرودگاه خود را که به طرز بی عیب و نقصی طراحی شده بود، به توده ها منتقل می کند. در مجموعه طراحان Target او، کت و شلوارهای مجزا و لباس های چاپ شده را خواهید دید که اعتماد به نفس فوری را در دفتر و فراتر از آن افزایش می دهند.منبع

لباس بافتنی محبوب La Ligne که توسط ویراستاران مد سابق Valerie Macaulay و Meredith Melling و کهنه‌کار صنعت، Molly Howard در سال 2016 تأسیس شد، یکی از محبوب‌ترین لباس‌های بافتنی همیشه در میان خریداران Net-a-Porter و Nordstrom است – و اکنون می‌توانید آن را از Target نیز تهیه کنید. برای ژاکت‌های دنج و اسپرتی که در تمام فصول با آن‌ها زندگی خواهید کرد، بیایید، لباس‌های آماده پذیرایی را بخرید که لباس مهمان عروسی شما را تا حدودی بالا می‌برد.

کیکا وارگاس، طراح متولد بوگوتا، در خط همنام خود، چیزهای عجیب و غریب را با پوشیدنی ها ترکیب می کند. کپسول هدف او تفاوتی ندارد: لبه‌های گوش‌دار، یقه‌های گانی‌مانند، سیلوئت‌های حجیم، و چاپ‌های بلند فراوان هستند و انرژی بازیگوشی را به لباس‌هایی که برای پاییز امسال تصور می‌کنید، می‌آورند.