مجردها آسیب پذیری عاطفی را در قرار ملاقات ها در اولویت قرار می دهند

آسیب پذیر بودن با یک فرد جدید می تواند ترسناک و سخت باشد و افراط کردن در آن آسان است. یک ثانیه شما صادقانه در مورد رابطه گذشته خود صحبت می کنید و در ثانیه دیگر، رسیدهای آخرین دعوا را که با سابق خود داشتید به آنها نشان می دهید. یوری می گوید نکته کلیدی در اینجا یافتن تعادل بین باز بودن و اشتراک گذاری بیش از حد است. او توضیح می‌دهد: درک این نکته ضروری است که برخی از جزئیات شخصی تنها زمانی باید به اشتراک گذاشته شود که کسی اعتماد شما را جلب کرده باشد. اجازه دهید کسی بدون آن وارد شود هم اطلاعات زیاد.”

کوچک بودن و داشتن چک لیست را به خاطر بسپارید همه ویژگی هایی که در عشق واقعی خود می خواستید؟ آنها باید جذاب، بوسنده خوبی باشند و فقط به این دلیل به شما هدیه می دادند. و در حالی که مطمئناً، این ویژگی‌ها در واقع هنوز هم عالی به نظر می‌رسند، اما دقیقاً همان چیزی نیستند که مجردها بیشتر ارزش قائل هستند. در واقع، طبق تحقیقات جدید از لولا، این عنوان به (*درامل لطفا*)…آسیب پذیری احساسی می رود. این *مهمترین خصوصیتی است که مجردها از افرادی که قرار ملاقات می‌گذارند می‌خواهند، و وقتی می‌گوییم مجرد، منظورمان تنها چند مجرد نیست. منظور ما اساساً همه است.

اگر مفهوم باز کردن هنوز دلهره آور است، در اینجا چند مورد از بهترین نکات یوری وجود دارد که شما را به یک فضای آسیب پذیرتر آسان می کند:

 • چیزی شخصی را به اشتراک بگذارید به جای اینکه به صحبت های کوچک بپردازید، سعی کنید با گپ زدن در مورد یک سرگرمی، یک علاقه یا حتی چیزهای سرگرم کننده ای که در زندگی شما در حال انجام است، کمی عمیق تر شوید، مانند مهمانی که برای بهترین دوست خود برنامه ریزی می کنید یا ترفند جدیدی که در حال انجام آن هستید. برای آموزش به توله سگ خود
 • گوشیتو بذار کنار در حال حاضر باید واضح باشد، اما استفاده از سلول خود در طول یک قرار یک راه مطمئن برای از بین بردن هرگونه پیوند بالقوه است. بی‌ادب است، حواس‌پرت‌کننده است و شما را از لحظه‌ی لحظه دور می‌کند. یک راه حل آسان این است که به شما پیشنهاد کنیم در ابتدای تاریخ هر کدام گوشی های خود را کنار بگذارید. این تضمین می کند که هر دوی شما حضور داشته باشید و نشان می دهد که شما واقعاً به اتصال اهمیت می دهید.
 • از کوچک شروع کنید. لازم نیست فوراً این آشکار کننده شگفت انگیز احساسات باشید. وقت خود را صرف نشان دادن بخش های مختلف خود کنید. تا زمانی که در هر قرار ملاقات بیشتری باز کنید، در مسیر درستی خواهید بود.

  قبل از اینکه فکر کنید این فقط می تواند نوعی مد پس از همه گیری باشد، اجازه دهید به آن ویروسی برگردیم، “ظهور مردان تنها، مجرد” داستان از روانشناسی امروز. منتشر شده در آگوست 2022، گرگ ماتوس، PsyD، نوشت که مردان جوان و میانسال بخش عمده ای از جمعیت شده اند. افراد مجرد طولانی مدت که در 30 سال گذشته در حال رشد بوده است. این تا حدی به این دلیل است که مردان آن را تشکیل می دهند اکثریت (حدود 62 درصد) از کاربران برنامه دوستیابی، بلکه به این دلیل که افرادی که با آنها قرار می گذارند به دنبال فردی هستند که در برقراری ارتباط خوب باشد و حدس زدید که از نظر عاطفی آسیب پذیر باشد.

  در واقع، کمبود متقابل باز بودن مانع از یک اتصال واقعی و شایسته رام است. اوری توضیح می‌دهد: «این نقص‌های ماست که ما را برای دیگران جذاب‌تر می‌کند. «همه ما چیزهایی داریم که نسبت به آنها خودآگاه هستیم. دیدن شخص دیگری که از نظر عاطفی آسیب پذیر است و درمورد مبارزاتش جلوتر است، ما را راحت تر می کند تا مشکلات خود را آشکار کنیم.”

  چگونه کسی می تواند آسیب پذیر باشد در حالی که *سالم* محافظت می شود؟

  هینج کشف کرد که 93 درصد از علاقه‌مندان می‌خواهند با فردی قرار بگذارند که آسیب‌پذیری عاطفی نشان می‌دهد، و 61 درصد از بیش از 4000 نفری که مورد بررسی قرار گرفتند، آن را در اولویت بالاتری نسبت به جذابیت، درآمد یا قد قرار دادند.

  مدیر علوم روابط هینگ توضیح می‌دهد: «وقتی برای اولین بار با کسی ملاقات می‌کنیم، وسوسه می‌شویم که یک نسخه ویرایش‌شده و صاف‌شده از خود ارائه کنیم. لوگان اوری. “[People are] نگران ایجاد اولین برداشت عالی و فکر می کنم که آسیب پذیری تاریخ آنها را خاموش می کند.”

  و در حالی که همه اینها ممکن است خوب و خوب به نظر برسد، همان داده ها نشان داد که تنها 32 درصد از مردم در واقع در اولین قرار ملاقات ها آسیب پذیری *از خود نشان می دهند. 75 درصد از مردان می گویند که هرگز یا به ندرت در اولین قرارهای ملاقات آسیب پذیری نشان می دهند – نگران این هستند که این یک قرار قطعی باشد. همه اینها اساساً به این معنی است که جذاب ترین کیفیت، کیفیتی است که اکثر مردم تمایلی به نشان دادن آن ندارند. *آه*.

  در نهایت، یوری می‌گوید با آسیب‌پذیری عاطفی در قرار ملاقات‌ها، شانس بسیار بیشتری برای ایجاد صمیمیت پایدار دارید. او توضیح می‌دهد: «حتی اگر عاشقانه به آن دست ندهید، حداقل مجبور نیستید یک شب دیگر درباره آب و هوا صحبت کنید. بدترین حالت، شما یک گفتگوی جالب دارید. در بهترین حالت، شما شخص خود را پیدا می کنید در حالی که کاملاً و واقعی هستید.

  منبع

  البته مشکل این است که هر شریکی در نهایت می‌خواهد شما را واقعی ببیند – این تقریباً پیش‌فرض هر کمدی رمانتیکی است. تظاهر به این فرد باحال و نرم که همه چیز را با هم دارد، معمولاً در دراز مدت کارساز نخواهد بود.

  اما نگران نباشید – آسیب پذیر بودن از نظر عاطفی در قرار ملاقات ها آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید، حتی اگر واقعاً هرگز مورد شما نبوده باشد. در اینجا نحوه تعویض شخصیت دوستیابی تصفیه شده خود با شخصیتی که بدون آن واقعاً واقعی تر است، آورده شده است به صورت کامل قرار دادن قلب (یا وقار) خود در خط.

  چرا آسیب پذیری عاطفی اینقدر اهمیت دارد؟

  این میل به صراحت آشکارا با آنچه بسیاری از مردم *فکر می‌کنند* باید در قرارهای ملاقات انجام دهند، در تضاد است، که به شکلی براق و دور از جلسات در سطح سطحی پیش می‌رود که به قلب شما نمی‌رسد. هیچ یک از شما آسیب پذیر یا معتبر نیستید، زیرا فکر می کنید که باز بودن یک خاموشی خواهد بود یا می ترسید “بیش از حد” از بین برود، بنابراین شب را با یک آغوش ناخوشایند، بدون ارتباط و یک پیام متنی به پایان می رسانید. به چت گروهی خود می گوید که دیگر هرگز قرار ملاقات نخواهید داشت. صدا در مورد درست است؟

  سال 2020 تأثیر قابل توجهی بر ویژگی هایی داشت که افراد در یک شریک بالقوه به دنبال آن هستند. یوری می‌گوید: «بعد از انجام کارهای شخصی زیادی در طول همه‌گیری، دوستان آماده هستند تا فردی را پیدا کنند که آن کار را نیز انجام داده است. “آنها کسی را می خواهند که بتواند در مورد احساسات و تجربیات خود باز و صادق باشد.”

  به *تمام* Cosmo دسترسی پیدا کنید

به عنوان مثال، صحبت کردن در مورد ارزش های خود یک راه عالی برای واقعی بودن است، اما در اولین قرار ملاقات، تمام درام های خانوادگی خود را باز کنید؟ شاید نه. همین امر در مورد صحبت در مورد احساسات یا خواسته های خود در یک رابطه صدق می کند. یوری می‌گوید این موضوعات فوق‌العاده‌ای هستند که آسیب‌پذیری عاطفی را نشان می‌دهند، اما ابراز پشیمانی در مورد روابط گذشته یا پشیمانی دوست‌داشتنی آنچنان دوست‌داشتنی نیست. او توضیح می‌دهد: «دوست‌یابی رقصی است که در آن به سمت یکدیگر حرکت می‌کنید و ارتباط خود را عمیق‌تر می‌کنید. “برای آسیب پذیر بودن لازم نیست همه چیز را به اشتراک بگذارید.”