مت دیمون می گوید همسر لوسیانا باروسو تنها با سه کلمه او را از یک “افسردگی” نجات داد.

طی مصاحبه اخیر با جیک همیلتون، این بازیگر 52 ساله توصیه های ساده و در عین حال متحول کننده ای را که از همسرش دریافت کرده بود، پس از اینکه به خاطر پروژه ای که آنطور که می خواست پیش نمی رفت در “افسردگی” گرفتار شد، فاش کرد. امیدوار شد.

اگر قبلاً فکر نمی کردید مت دیمون و لوسیانا باروسو تیم بزرگی هستند اوپنهایمر این بازیگر به تازگی داستانی در مورد همسرش به اشتراک گذاشته است که نظر شما را تغییر خواهد داد.

دیمون گفت: “من فکر می کنم، بدون نام بردن از هیچ فیلم خاصی، گاهی اوقات خود را در فیلمی می یابید که ممکن است آن چیزی نباشد که انتظارش را داشتید، و هنوز در حال ساختن آن هستید.” امروز. “در نیمه راه تولید و شما هنوز ماه ها فرصت دارید، و خانواده خود را به جایی برده اید و آنها را ناراحت کرده اید. و به یاد دارم که همسرم مرا بالا کشید زیرا من در افسردگی فرو رفتم، من چه کرده ام؟”

اما باروسو اجازه نداد ویل هانتینگ خوب مارپیچ نویسنده و ستاره دیمون گفت: “او فقط گفت، “ما الان اینجا هستیم.” من به خودم افتخار می کنم، تا حد زیادی به خاطر او، که یک بازیگر حرفه ای هستم. روز 15 ساعته را انجام دهید و کاملاً همه چیز را به آن بدهید، حتی در مورد آنچه می دانید تلاشی شکست خورده است. “

در واقع، مت دیمون توسط زنان حامی احاطه شده است. اوایل این ماه، دیمون با سه دختر از چهار دخترش در اولین نمایش جدیدترین فیلمش در پاریس همراه شد. اوپنهایمر می دانید، آن فیلم در همان روز اکران می شود باربی. این بازیگر با استلا 12 ساله، جیا 14 ساله و الکسیا 24 ساله فرش شد، در حالی که دختر 16 ساله آنها ایزابلا برنامه های دیگری داشت. مردم.منبع