مایک فلیس لیسانس و خالق دیرینه در حال جدا شدن هستند

یک دوره جدید از لیسانس بر سر ماست پس از بیش از دو دهه در راس برنامه‌های واقعی دوست‌یابی ABC، خالق مایک فلیس و فرنچایز او در حال شکستن هستند. این خبر یک روز پس از پایان فصل Zach Shallcross می رسد لیسانس، که پایانی نابرابر و البته خوش داشت.

اگر جنجال همان چیزی است که فلیس به دنبال آن بود، پس شهرت او در آن است لیسانس فرنچایز موفقیت آمیز بود خالق رنگارنگ، پسر عموی دوم خانم هایدی فلیس، خانم سابق هالیوود، رسوایی حرفه ای و شخصی خود را پشت سر گذاشته است. در طول سال‌ها، او با کارداشیان‌ها، استعداد خودش و حتی کلی ریپا، یکی از همکارهای مستقر ABC، دشمنی کرد. بعد از زنده مجری سریال او را مورد انتقاد قرار داد، فلیس با صدایی سوزان پاسخ داد توییت: « عزب فرنچایز حقوق شما را پرداخت می کند.»

“اول و مهمتر از همه، تبریک به زک و کیتی است [Biggar]. برایشان آرزوی زندگی طولانی و شاد در کنار هم دارم. من می خواهم از WBTV و ABC برای 21 سال فوق العاده تشکر کنم. آنها تیم خلاق عالی را پیدا کرده اند که به من اعتماد کنم لیسانس حق رای دادن و این روشن شدن را در یک بطری پررنگ نگه دارید و به سمت جلو حرکت کنید. اجازه دهید سفر ادامه پیدا کند.» فلیس در بیانیه ای به Deadline گفت. (نمایشگاه Vanity Fair برای نظر بیشتر با نمایندگان ABC و Fleiss تماس گرفت.)

این پست در ابتدا در نمایشگاه Vanity Fair.


منبع

وقتی در سال 2011 در مورد عدم تنوع فاحش برنامه از او پرسیدند، او گفت هفته نامه سرگرمی“ما همیشه می خواهیم برای تنوع قومی انتخاب کنیم، فقط به هر دلیلی جلو نمی آیند. ای کاش می کردند.» در طی همان مصاحبه، فلیس در مورد لیسانس که “فضای عاشقانه مال ماست” – بیانیه ای که در سال 2023 از اهمیت بسیار کمتری برخوردار است، همانطور که با کاهش رتبه بندی سریال و استقبال منتقدان نشان می دهد. در هر صورت، میراث فلیس ممکن است نمرات سریال های دوستیابی با واقعیت موفق باشد که اکنون با آنها رقابت می کنند لیسانس، شامل عشق کور است، ازدواج در نگاه اول، جزیره وسوسه، و جزیره عشق، به نام چند مورد.

قبل از ایجاد لیسانس، که در سال 2002 عرضه شد و لیسانس، که یک سال بعد دنبال شد، فلیس یک ذهن خلاق در سریال های واقعیت از جمله بود چه کسی می خواهد با یک مولتی میلیونر ازدواج کند و دیدار دبیرستان. او گفت: “من دوست دارم موضوعی را مطرح کنم که یکی می گوید، “شما نمی توانید آن را در تلویزیون قرار دهید” و سپس آن را در تلویزیون قرار می دهم.” نمایشگاه Vanity Fair در سال 2003. «من می‌خواهم کمی احساس خطر کنم، احتمالاً کمی غیرمسئولانه، و این معمولاً برابر است با بحث و جدل، و این به نوعی سهام من در تجارت است».

فلیس باتوم را به کلر فریلند، مجری برنامه در کانادا می سپارد لیسانس؛ جیسون ارلیچ، مجری برنامه در چندین فصل از سریال و اسپین آف های آن؛ و بنت گریبنر، تهیه کننده اجرایی کهنه کار سریال. فصل بعدی از لیسانس، با بازی Charity Lawson، در حال حاضر در حال فیلمبرداری و اولین نمایش در ژوئن است.