مایکل بی جردن سکوت خود را در مورد “فرق عمومی” از لوری هاروی شکست

در 28 ژانویه، ستاره 35 ساله خود را ساخت شنبه شب زنده اولین میزبانی – و مطمئن شد که نمایه دوستیابی او را وصل کرده است. سال 2022 سال متحول کننده ای برای جردن بود که برای اولین پروژه بزرگ کارگردانی خود پشت دوربین رفت. کرید III. متأسفانه، او همچنین پس از بیش از یک سال رابطه، با مدل لوری هاروی جدایی “دلخراش” را تجربه کرد.

مایکل بی جردن دارد خودش را بیرون می آورد.

تقریباً هشت ماه بعد، هاروی با مرد جدیدش، دیمون ادریس، ادامه داد و جردن می‌تواند در مورد کل ماجرا شوخی کند. “من اولین جدایی عمومی خود را پشت سر گذاشتم.” پلنگ سیاه این بازیگر در مونولوگ آغازین خود گفت. “بیشتر مردم پس از جدایی چنین می گویند، “من قرار است وضعیت بهتری پیدا کنم.” اما من قبلا داخل بودم عقیده شکل! بنابراین من باید اینطور می گفتم: “بسیار خوب، حدس می زنم یک زبان جدید یاد بگیرم.”

مایکل بی جردن و لوری هاروی برای اولین بار در نوامبر 2020 با هم دیده شدند و در اوایل سال 2021 رابطه خود را به صورت عمومی منتشر کردند. در حالی که این بازیگر و موسس SKN توسط LH در طول رابطه خود به شدت در فیدها و استوری های اینستاگرام یکدیگر به نمایش درآمدند، این زوج به ندرت به نمایش درآمدند. در مورد روابط خود با مطبوعات صحبت کرد. جردن گفت: «من هنوز خصوصی هستم و می‌خواهم از آن محافظت کنم، اما احساس می‌کردم لحظه‌ای بود که می‌خواستم آن را بیرون بگذارم و ادامه دهم». مردم در آوریل 2021. “من بسیار خوشحالم.”منبع

او افزود: “به هر حال، estoy en Raya.” (این را می شنوید؟ یک میلیون زن در لس آنجلس به تازگی برنامه را باز کردند و با عصبانیت شروع به کشیدن انگشت کردند.)

مایکل و لوری هر دو کاملاً دلشکسته هستند. آنها هنوز همدیگر را دوست دارند.» مردم در ژوئن 2022. «مایکل در طول رابطه آنها به بلوغ زیادی رسید و آماده بود برای دراز مدت متعهد شود. او مراقب او بود و برای اولین بار از نظر عاطفی وارد یک رابطه عاشقانه شد.» جردن پس از لغو فالو کردن هاروی در رسانه‌های اجتماعی، در مورد این جدایی سکوت کرده است…