مایلی سایرس دقیقاً شبیه مامان تیش سایرس در «دوقلوها» و شنل بود — به عکس‌ها مراجعه کنید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در بیانیه مشترکی که این زوج از طریق نماینده خانواده به طور انحصاری منتشر کردند، آمده است: «پس از 30 سال، پنج فرزند شگفت‌انگیز و یک عمر خاطره، تصمیم گرفتیم راه‌های خود را جدا کنیم – نه با غم، بلکه با عشق در قلب‌هایمان. به مردم. ما با هم بزرگ شده‌ایم، خانواده‌ای را تشکیل داده‌ایم که می‌توانیم به آن افتخار کنیم و اکنون زمان آن است که مسیرهای خود را بسازیم.»

کدام کوروش کدام است؟ تیش سایرس به تازگی یک عکس “دوقلویی” با دخترش مایلی سایرس به اشتراک گذاشت و ما واقعاً در تشخیص آنها با مشکل مواجه شدیم.

در عکس‌های کنار استخر، هر دو زن کوروش تاپ‌های برش سفید و شلوار مشکی مشکی با لباس‌های بیرونی هماهنگ شده شانل به تن داشتند. مایلی 29 ساله یک کت برش صورتی با سنجاق آرم Chanel به تن داشت، در حالی که مادر 55 ساله او یک کت آبی با همان سنجاق پوشیده بود. اگرچه هر دو زن با یک عینک آفتابی با لنز زرد و مدل موی نیمه رو به بالا و نیمه پایین ظاهر ظاهری خود را به نمایش گذاشتند، آنها کفش های نامتناسب را انتخاب کردند: مایلی یک جفت کفش کتانی به پا کرد و تیش ظاهر خود را با اسلایدهای فندی تکمیل کرد.

تیش عکس را با حروف اول خود توضیح داد و نوشت: “MCEO X MTEO = TWINNING 💕.”

محتوای اینستاگرام

تیش سایرس دارای پنج فرزند به نام های برندی، تریس، مایلی، بریسون و نوح با همسر سابقش بیلی ری سایرس است. این زوج در سال 1993 با هم ازدواج کردند و نزدیک به 20 سال با هم ازدواج کردند تا اینکه در آوریل 2022 آن را ترک کردند. بیلی ری همچنین دارای پسر دیگری به نام کریستوفر کودی با کریستین لاکی است.

آنها ادامه دادند: “ما همیشه خانواده خواهیم بود و به عنوان دوستان و والدین منتظر یک تجربه مشترک مستمر و دوست داشتنی هستیم. ما به این تصمیم ساده یا سریع نرسیدیم، اما با اتفاقات زیادی در جهان، می خواستیم کمی شفافیت ارائه دهیم. و بسته شدن، بنابراین ما می‌توانیم روی چیزهای مهم متمرکز بمانیم. با عشق و امید… تیش و بیلی ری سایرس.”

منبع