مایلز تلر ملاقات خود با شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون را به هم ریخت

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

تلر به شوخی گفت که از ملاقات با شاهزاده و پرنسس کنونی ولز آنقدر شگفت زده شد که “بیرون رفت.”

او گفت: “در همان لحظه، من به هم ریختم.” “تو نباید دستت را مستقیماً از خفاش دراز کنی مگر اینکه آنها این کار را انجام دهند. اما من این حال و هوا را احساس کردم، بنابراین به این فکر کردم که “من وارد می شوم، من می روم.”

لندن، انگلستان از 19 می 19 تا ر. مایل پیشگو، جنیفر کانلی، شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج و کاترین، دوشس کمبریج در نمایش اجرای فیلم سلطنتی تاپ گان ماوریک در لستر اسکوئر در 19 می 2022 در لندن، انگلستان عکس توسط دیوید m benettdave benettwireimage

او افزود که فکر می کند پس از آن تعامل، شاهزاده ویلیام اکنون “یک طرفدار مادام العمر” او است. “[I was] تلر به شوخی گفت.منبع

وقتی فالون عکسی از تلر در حال دست دادن با ویلیام را نشان داد، تلر توضیح داد که در سرش چه می گذرد. او گفت: “من در چشمان شاهزاده ویلیام گم شدم… منظورم این است که آبی مثل آبی ترین اقیانوس، جیمی، چه می خواهی؟ بورا بورا.” “و کیت زیبا و بسیار صمیمی است و خود را خیلی خوب نگه می دارد، آره، شاهانه. با ویلیام، نمی دانم، من سیاه شدم.”

در مصاحبه‌ای جدید، این بازیگر فاش کرد که هنگام ملاقات با شاهزاده ویلیام و پرنسس کیت در لندن در ماه مه، در مراسم نمایش رویال فیلم پرفورمنس فیلمش، به طور کامل احوالپرسی خود را به هم ریخته است. تاپ گان: ماوریک.

کاروای تانگگتی ایماژ

و با این حال، او بلافاصله این کار را کرد.

لندن، انگلستان 19 می 19 مایل پیشگو، جنیفر کانلی، شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج، کاترین، دوشس کمبریج در اجرای سلطنتی تاپ گان ماوریک در میدان لستر در 19 مه 2022 در لندن، انگلستان عکس توسط karwai tangwireim شرکت می کنند.

صحبت کردن در نمایش امشب با بازی جیمی فالون این چهارشنبه، تلر گفت که به او و بازیگران فیلمش لیستی از “قوانین باید و نبایدها” برای زمانی که زمان ملاقات آنها با خانواده سلطنتی فرا رسید، ارائه شده است. او افزود: “آداب معاشرت زیادی وجود دارد… و من به نوعی برگه ای برای آماده کردن داشتم تا مطمئن شوم که آن را به هم نریزم.”

برای کسانی که در پروتکل سلطنتی آموزش ندیده‌اند، ممکن است سخت باشد که بدانند پس از ملاقات با یکی از اعضای خانواده سلطنتی چگونه باید عمل کنند – و مطمئناً در مورد مایلز تلر چنین است.

دیوید ام. بنتگتی ایماژ