ماه گرفتگی کامل ماه در ثور نوامبر 2022 معنی، فال

تی شرت فازهای ماه

26.00 دلار

قوس

شما و برج حمل در این ماه کامل اشتراکات زیادی دارید، برج حمل (برید و فال آنها را هم بخوانید). درست مانند برج حمل، شما می توانید از تفکر در مورد اینکه چگونه ممکن است بیش از حد به خود متکی باشید سود ببرید. این که بتوانید از خودتان مراقبت کنید و استقلال داشته باشید که در موقعیت ها و افراد خاص اذیت نشوید، آزاد است – به من اعتماد کنید، می دانم. با این حال، خطری که با دور شدن از دنیا انجام می دهید، شما را از روابط دگرگون کننده باز می دارد. زمانی را به یادداشت برداری در مورد نحوه کنار آمدن با ضرر اختصاص دهید. مکانیسم های مقابله ای شما در روابط با دیگران چگونه ظاهر می شود؟

جوزا

در لحظات غم و اندوه، به یاد داشته باشید که شما توسط افرادی احاطه شده اید که می توانند شما را بشنوند، ببینند و درک کنند – ما در غم و اندوه متحد هستیم. اخیراً یکی از عبارات مورد علاقه جدید من این است si vis amari, ama: دوست داشته شدن، عشق. ممکن است لحظاتی در طول یا در روزهای بعد از این ماه کامل داشته باشید که در آن با خشم یا غم دست و پنجه نرم کنید. اگر چنین است، آرام باشید و برای تسکین دردها، ناراحتی‌ها و نگرانی‌هایتان، کاری را انجام دهید. این ماه گرفتگی کامل در 8 نوامبر 2022 در ساعت 6:00 صبح به وقت شرقی خواهد بود. شب قبل زمان بسیار خوبی برای نوشتن درخواست‌های دفترچه‌ی خود قبل از ورود به قلمرو رویاها است.

لیوان قهوه عقرب

Astral Weekend
etsy.com

اوه، باکره، شما و قوس می توانید یک گفتگوی کامل در مورد این ماه گرفتگی ماه کامل داشته باشید. گاهی اوقات در بیان فوری خود تردید می کنید و در حال حاضر ممکن است بی جهت زبان خود را نگه دارید. این ماه کامل پیامی در مورد عقلانی شدن احساسات به ارمغان می آورد. زمانی را به یادداشت‌برداری در مورد واکنش‌های خود در زمانی که احساس می‌کنید مرعوب شده‌اید، اختصاص دهید. آیا به مردم اجازه می‌دهید که بدانند چه احساسی دارید، یا خود را منزوی می‌کنید؟

ترازو

20.00 دلار

ترازو، فریبکاری در راه است. سیاره‌ها در خانه صمیمیت و ارزش‌های نمودار شما قرار گرفته‌اند که نشان‌دهنده عدم انگیزه برای جستجوی آسایش خارجی است. اگر شما یا شخص دیگری به شیوه ای ناسازگار و ناقص حرکت می کنید، دلیل آن را در نظر بگیرید. صبور و آگاه باشید.

عقرب

کار بخشی اجتناب ناپذیر از تجربه انسان است. ممکن است رویای زایمان را نبینید، اما اگر متوجه شدید که زندگی کاری شما به رویاهایتان نفوذ می کند، هر روز صبح زمانی را به یادداشت برداری در مورد آنچه به ذهنتان رسیده اختصاص دهید. رویاهای ما می توانند چیزهای زیادی را برای ما آشکار کنند. آنها صرفاً برای سرگرمی قبل از خواب وجود ندارند. آیا از کار برای پرت کردن حواس خود استفاده می کنید؟

باکره

لیوان قهوه عقرب

قوس عزیز چقدر به بدن خود توجه می کنید و به چه قیمتی؟ با نزدیک شدن به ماه های زمستان، برای شما بسیار مهم است که با خودتان خوب رفتار کنید. در این ماه گرفتگی ماه کامل با خود با مهربانی رفتار کنید. مقدار زیادی از وعده های غذایی لذیذ و میان وعده های خوشمزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لذت بردن!

برج جدی

دیواری فاز ماه

امسال پیام ادامه دار شما این است که صحبت کنید. شما دانش زیادی کسب کرده اید و قدم بعدی شما ریسک کردن است. کار خوب این است که به خود اجازه دهید لحظاتی حماقت به نفع دیگران داشته باشید. سوالاتی بپرسید که فکر می کنید احمقانه هستند، زیرا کسی می خواهد جواب آن را بداند. ایجاد clapback برای اطلاعاتی که نادرست و بالقوه مضر است. ممکن است متوجه شوید که یک جامعه کامل وجود دارد که آنچه شما می گویید را می فهمد. ممکن است خود را کاملاً بیان نکنید، اما می توانید اولین نفری باشید که در یک رشته دومینو سقوط می کند.منبع

این ماه کامل زمانی اتفاق می‌افتد که زهره – سیاره حاکم بر ثور – در علامت زودیاک عقرب است، قدردانی از شادی در همه اشکال آن ممکن است دشوار باشد. زهره در عقرب مضر است، به این معنی که پردازش شادی کمی بیشتر طول می کشد. به جای سعادت خالص، تجربیات عالی می توانند تلخ و شیرین باشند. اندوه طولانی و پیچیده ممکن است علیرغم تلاش برای انکار وجود آن ظاهر شود – لطفاً در طول این ماه گرفتگی با خود مهربان باشید. بدانید که انسان بودن اشکالی ندارد و گاهی انسان بودن به معنای کمتر از خوب بودن است.