ماه نو در قوس نوامبر 2022 طالع بینی معنی طالع بینی

بسته کریستال کمان

عطارد، سیاره تفکر، و زهره، سیاره لذت، به طور ضعیفی با این ماه نو در ارتباط هستند. برای یافتن سرگرمی در به خطر انداختن خود باز باشید، و خواهید دید که یک رویکرد خوش شانس به زندگی مسری و جذاب است. به طور طبیعی، شما افراد متنفری را جمع می‌کنید که سعی می‌کنند صبر شما را بیازمایند – به آنها توجهی نکنید! ماه و عطارد در قوس در موقعیت عجیبی قرار دارند، پس مراقب باشید که احساسات خود را بخندید و بدون در نظر گرفتن احساسات دیگران صحبت کنید. با تشکیل ماه نو با مشتری، خوبی ها می توانند به لذت گرایی منجر شوند، و بد به سرعت گسترش می یابد! مواظب کلمات خود باشید، جادوگران: آنچه را که به زبان می آورید قدرت آن را دارد مانیفست (که در لاتین به معنای آشکار است).

جعبه انرژی زودیاک کمان 2022

خانه شهود
houseofintuitionla.com

جعبه انرژی زودیاک کمان 2022

اوه، یک نفر در حال تبدیل شدن به یک زبان شناس است – آفرین به شما. ترازو، وقتی شروع به توسعه درک عمیق تر از کلمات خود می کنید، شروع به تشخیص قدرت ذهن خود می کنید. این تنها در دراز مدت به نفع شما خواهد بود. به یاد داشته باشید که سکوت قدرتمند است و ناامنی می تواند به جبران بیش از حد منجر شود. خونسردی خود را حفظ کنید و خواهید دید که به طور منحصر به فردی تیزبین هستید.

عقرب

آهسته، تمام راه! از شما خواسته می شود تا به آداب خود توجه کنید و احساسات خود را مهار کنید. نکات زیادی وجود دارد که ممکن است احساس کنید مجبور به سرزنش هستید یا واکنش شدیدی نشان می دهید – و حتی وقتی توجیه می شوید، خود را به مکث دعوت کنید. شما این فرصت منحصر به فرد را دارید تا سطح خود را بالا ببرید و بهتر از دیروز باشید. شما تنها نیستید؛ دایره درونی شما پر از افرادی است که باعث رشد شما می شوند!

سرطان

برخی از شما متوجه می‌شوید که یک معشوقه از گذشته‌تان ممکن است کسی باشد که می‌خواهید آینده‌ای را با او به اشتراک بگذارید. همانطور که احتمال یک رابطه عاشقانه را دوباره بررسی می کنید، مراقب سرعت حرکت خود باشید. Canoodling می تواند سرگرم کننده باشد، اما اگر احساسات شما بی همتا باشند، هیجان می تواند به سرعت از بین برود. با خود قدم بردارید و تمام تلاش خود را بکنید تا مطمئن شوید که هر دو چه می خواهید.

باکره

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

هی، هی، قوس – سال نو، تو جدید. به کلیشه توجه کنید، زیرا تا حدی درست است. مطمئناً، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید تمام تجربیات زندگی خود را نادیده بگیرید، اما این فصل قوس توسط یک ماه نو در خانه شما وارد می شود! برای بسیاری از شما، این زمان آغازگر دوره‌ای است که در آن تعقیب می‌شوید و به دنبال جادویی هستید که شما هستید. روی مدیریت احساسات خود تمرکز کنید و از قدردانی آن لذت ببرید!

برج جدی

ماه نو زمانی برای تجدید قوا و تجلی است، و اگر کمبودی در زندگی خود دارید، این زمانی است که گروه برای پر کردن آن تلاش می کند. چه از طریق یک تجربه، شخص یا مورد جدید، ما باید فضایی را برای شروع و رفتار احمقانه در طول ماه نو ایجاد کنیم. توجه داشته باشید، همه ما وقتی چیز جدیدی را شروع می کنیم احمق هستیم، بنابراین از آزمایشی شدن نترسید!

20.00 دلار

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

برای تازه کارها، ماه نو زمانی است که ماه و خورشید در یک درجه به هم می رسند که به آن ربط می گویند. به عنوان یک پزشک طالع بینی، من تماماً در مورد دقت هستم، زیرا امکان تراشیدن الماس وجود دارد. ماه نو برای تعیین نیات و اهداف برای آشکار شدن است. موضوع هر ماه نو را به عنوان الهام بخش برای ارائه بهترین نسخه از خود در نظر بگیرید!

10.99 دلار

بهترین تی شرت کماندار در مشکی

جهان شهری
cosmopolitan.com

محدودیت ها، مرزها و کلمه “نه” بهترین دوستان شما در ماه نو در قوس هستند. و در مورد دوستان صحبت می کنیم، برخی از دوستان طی چند هفته آینده خود را معشوق ثابت خواهند کرد. برای برخی از شما این می تواند به مسائل مالی مربوط شود، و برای برخی دیگر می تواند به وسوسه های جذاب منجر شود – بدیهی است که ماهیت جنسی دارند. شکر بیشتر ذاتاً برای شما بهتر نیست، هر چقدر هم که فرصت شیرین باشد!

جوزا

25.00 دلار

ماهی ها، اگر خواننده وفادار هستید، پس می دانید که من از شما خواسته ام که صحبت کنید! ماه نو زمان شماست که با احترام رفتار کنید، وکیل مدافع شیطان بازی کنید و همکاران خود را به چالش بکشید. معلوم می شود وقتی همه افراد بله هستند، محل کار رونق نمی گیرد. باید افراد مخل وجود داشته باشند که هوشمندانه آگاهی را به جهل و رکود اجتماعی بیاورند. شجاع باشید، مانند یک کمان بی ادب و سرسخت – منظورم این است که به عنوان یک تعریف و تمجید!منبع

آه، این چیست، یک پروژه اجتماعی جدید؟ مهارت های ویژه شما در توجه و ارتباط با دیگران در شرف احضار است، دلو. این ماه نو در حال گسترش دایره اجتماعی شما از طریق رویدادها، تعاملات بالقوه مجازی است. به خاطر داشته باشید که شما یک ربات نیستید و باتری اجتماعی محدودی دارید. مردم شما را جذاب می بینند، اما خودتان را خیلی لاغر نکنید!

ماهی ها

ممکن است خود را لاغر کرده باشید و احساس خستگی غیرقابل توضیحی داشته باشید. بر اساس نحوه قرارگیری سیارات، شما احتمالاً در بخش‌های عادی زندگی خود بیش از حد در حال گسترش هستید. به یاد داشته باشید، منظم نسبی است. می‌توانید کاری را که انجام می‌دهید به عنوان یک روز دیگر در دفتر (یا هر جایی که کار می‌کنید) ببینید، اما در واقعیت ممکن است استرس بیشتری نسبت به افراد معمولی داشته باشید. قبل از اینکه فرصت های جدید را انتخاب کنید، گزینه های تعطیلات را بررسی کنید!

تجارب بد جنسی راهی برای بیدار کردن افراد از چیزی که نمی توانند تحمل کنند دارند. اگر هیچ چیز دیگری از این فال در نظر نمی گیرید، این دو چیز را در نظر داشته باشید: درماندگی آموخته شده این است که چگونه خود را قربانی می کنید و به اندازه کافی حساس هستید. وقتی کسی به اعتماد شما خیانت می کند، به این معنی نیست که شما باید آن را بپذیرید. هنگامی که احساس می کنید آسیب دیده اید، به احساسات خود احترام بگذارید و در را ببندید، حتی زمانی که حرکت به سمت شروع های جدید دردناک است.

قوس

این ماه نو می دهد میدونی انرژی. در 23 نوامبر 2022 در ساعت 5:56 صبح به وقت شرقی، ماه نو در قوس خواهد بود. انرژی کمان که به خاطر روشنفکری بی‌پرده بدنام است، از ما می‌خواهد که باهوش باشیم و به نیت خود اعتماد کنیم. در طول این ماه نو، ممکن است دوبار حدس بزنید یا تردید داشته باشید که به خودتان اعتماد کنید، اما جایی برای سندروم فریبکار وجود ندارد – عزیزم، شما از یک شیاد دور هستید! هر زمان که احساس ناامیدی کردید و از شانس و اقبال ندارید، به یاد داشته باشید که زندگی در حال فروپاشی است. توانایی شما در مقابله با شعله های آتش و مدیریت آب و هوا، توانایی شما را نشان می دهد! این ماه نو در 1 درجه قوس رخ می دهد و از شما می خواهد که بایستید و رهبر باشید. این نیست که بنشینید و منتظر باشید تا یک ابرقهرمان بیاید تا شما را نجات دهد!

بعد از من تکرار کن، برج جدی: یوگا، کاردیو، سکوت، مدیتیشن، عقب نشینی. این ماه نو زمان بسیار خوبی برای فرار برای تعطیلات و امتحان کردن چیزهای جدید است. رفتن به جایی که هرگز نرفته اید و یادگیری در مورد یک فرهنگ جدید، ذهن و روح شما را گسترش می دهد. تغذیه روح خود در ماه نو در قوس در دراز مدت به شما کمک می کند. به دنبال چه فرصتی خواهید بود؟

دلو

لئو

قبل از اینکه به ارتفاعات جدید برسید، زمانی را به تفکر و ارزیابی انگیزه های شما اختصاص دهید. شما همیشه فرصت های جدیدی برای رشد و گسترش خواهید داشت. مراقب تعهد بیش از حد خود باشید استفاده از فرصت های بیشتر ذاتاً انتخاب خوبی نیست. وقتی تجربیات مثبت به شما ارائه می شود، می تواند مانند یک پاداش باشد، و احتمالاً همینطور است! اما همه پاداش‌ها شما را به مقصد دلخواهتان نمی‌رسانند، بنابراین تلاش کنید تا هدفتان را روشن کنید – سپس آتش بزنید!

ثور

طالع بینی خود را بر اساس نشانه های خورشید، ماه و طلوع خود بخوانید. نشانه خورشید خود را بخوانید تا بر اساس نسخه‌ای از خود که در حال بلوغ هستید بینش پیدا کنید، علامت طلوع خود را برای انعکاس وضعیت فعلی‌تان، و علامت ماه خود را برای راهنمایی در مورد نحوه تربیت فرزند درونی‌تان به دست آورید.

طالع بینی شما برای ماه جدید در قوس

برج حمل

زندگی خانگی شما در حال افزایش است! برای برخی از شما، این بدان معنی است که توجه شما به طراحی داخلی معطوف شده است، در حالی که برای برخی دیگر ممکن است به معنای یک حرکت بزرگ باشد، احتمالاً به دلیل مسائل مربوط به کار. پیشرفت خود را یک روز در نظر بگیرید. گسترش بیش از حد خود، حتی اگر فوق العاده هیجان زده باشید، می تواند شما را خسته کند. اگر برای تمرکز نیاز دارید زمانی را از کانون توجه دور کنید، احساس گناه نکنید – خستگی اجتماعی واقعی است!

ترازو

بهترین تی شرت کماندار در مشکی