ماه نو در برج حمل، تاریخ مارس 2023، معنی طالع بینی، طالع بینی

این ماه نو از شما می‌خواهد که مزایای دستیابی بدون چشمداشت را در نظر بگیرید. به مردم اجازه دهید تا خود را به شما بسپارند و ببینید که چه کسی هستند. آیا می خواهید این شخص با دانستن اینکه بخشی از شما خواهد شد، روی شما سرمایه گذاری کند؟ تشخیص اینکه چه کسی در حلقه درونی شما قرار می گیرد می تواند به شما کمک کند از بهترین نوع روابط استقبال کنید.

عقرب

ماه نو در برج حمل دقیقاً در ساعت 1:22 بعد از ظهر به وقت شرقی در 21 مارس 2023 رخ می دهد، زیرا پرتوهای تابشی خورشید در برج حمل، سمت تاریک لب های عاشق قمری خود را در بر می گیرند. همانطور که ماه به منبع نور تسلیم می شود، برای آخرین باری که به استعدادهای خود اجازه درخشیدن دادید، پاسخ خود را بدهید. برج حمل اولین علامت در زودیاک است، یک علامت آتش اصلی که با اقدام و کنار زدن ترس از گذشته رشد می کند. دنبال کردن رویاهایتان ممکن است کمی ناراحت کننده باشد، اما آخرین باری که تسویه حساب کسی را خوشحال کرد چه زمانی بوده است؟

کانون توجه شماست، دلو. شما در شرایطی قرار خواهید گرفت که از نظرات شما بسیار قدردانی می شود. این ممکن است به معنای ایجاد فضایی باشد که وجود ندارد. برای اینکه ایده های خود را زنده کنید، باید اصالت آنها را بشناسید. گاهی اوقات لازم است روال خود را بشکنید.

ماهی ها

چگونه با غریبه ها صحبت می کنی، جمینی؟ با نزدیک شدن به آنها با نسخه ای غیرقابل معذرت خواهی از خود. بله، من کاملاً با این مفهوم آشنا هستم که از ترس دوری جستن نباید خود کامل خود را آشکار کنید. این نوع رفتار کسل کننده، قابل پیش بینی است و به احتمال زیاد شما را فراموش می کند. اعتماد به نفس و سرسختی همیشه غالب است، جوزا.

سرطان

زمان رویاها فرا رسیده است. با زحل – سیاره کار، بلوغ و نظم – در ماهی ها، ستارگان فیلمنامه را به دنبال رویاهای شما تشویق می کنند. باور کنید یا نه، توانایی شما بیشتر از آن چیزی است که به خودتان اجازه می دهید باور کنید. هر چه بیشتر به خود فرصت دهید تا بنشینید و فکر کنید که زندگی شما چه می تواند باشد، زمان کمتری برای زنده کردن آن خواهید داشت. گیر افتادن در مرحله برنامه ریزی ممکن است شما را مانند یک رکورد شکسته به نظر برساند. با رسیدن خورشید به برج حمل، شما می توانید یک سفر شخصی کاملاً جدید را آغاز کنید – که بسیار کمتر از آنچه فکر می کنید مبهم است. یک سفر شخصی جدید لزوماً به شروع کامل از صفر اشاره ندارد. در عوض، از شما می خواهد که ایده ها و رویاهایی را راه اندازی کنید که هنوز با خورشید و آسمان ملاقات نکرده اند!

برخی از پایان‌ها به‌عنوان درسی هستند که شما را تا پایان عمر تغذیه می‌کنند. در حال حاضر، قدردانی از یک نتیجه گیری ممکن است دشوار باشد، به خصوص اگر پایان آن کمتر از رضایت بخش باشد. اما حتی این هم می تواند یک درس باشد: گاهی اوقات پایان ها رضایت بخش نیستند و همین کافی است. نحوه پاسخ شما به شرایطی که کمتر از ایده آل است، تمرینی برای نحوه پردازش ناامیدی در آینده است.

ترازو

یک فکر زودگذر به شما می‌گوید که می‌توانید به وحشیانه‌ترین رویاهای خود برسید، اما فکری که ادامه می‌یابد ممکن است چیزی باشد که باعث می‌شود احساس کنید دیوانه هستید. برج ثور عزیز، پیش درآمد پاداش های بزرگ معمولاً سال ها تجارت پرخطر است. شما نیاز به جاه طلبی خستگی ناپذیر و تمایل به پافشاری در مواجهه با طرد شدن دارید. به دنبال آن برو.

جوزا

اکنون 23 درصد تخفیف

شمع زودیاک برج حمل
خانه شهود شمع زودیاک برج حمل
دستبند استرلینگ Forever Zodiac
دستبند زودیاک Forever Sterling Forever

Monisha “Six” Holmes یک ستاره شناس و استاد کار اجتماعی (MSW) است که عشق، روابط و سلامتی را پوشش می دهد. او MSW خود را در دانشگاه کلمبیا، جایی که در مسائل اجتماعی معاصر تخصص داشت، به دست آورد. جدا از نوشتن، مونیشا بنیانگذار Black Women Being است، یک پلتفرم رسانه ای با هدف ترویج سلامتی، معنویت و عدالت.
او را در یوتیوب دنبال کنید.منبع

ستاره شناس

خانه، خانه شیرین. چگونه فضای شخصی شما الهام بخش شما می شود، برج جدی؟ از چه شمع ها، بخورها و روغن هایی می توانید برای خوشبو کردن هوای شخصی خود استفاده کنید؟ کدام بافت ها به شما احساس در آغوش گرفتن می دهند؟ کدام رنگ‌ها به شما کمک می‌کنند از وقت خود در خانه لذت ببرید؟ این زمان عالی برای طراحی داخلی است.

دلو

فال خود را بر اساس نشانه های خورشید، ماه و طلوع خود بخوانید. نشانه خورشید خود را بخوانید تا بر اساس نسخه‌ای از خود که در حال بلوغ هستید بینش پیدا کنید، علامت طلوع خود را برای انعکاس وضعیت فعلی‌تان، و علامت ماه خود را برای راهنمایی در مورد نحوه تربیت فرزند درونی‌تان به دست آورید.

طالع بینی شما برای ماه جدید در برج حمل

برج حمل

اکنون 17 درصد تخفیف

بسته کریستال برج حمل
بسته نرم افزاری کریستال Aries PeachAndPixie
انتخاب سردبیر

بهترین تی شرت Aries-y Aries مشکی

Cosmopolitan The Aries-y Aries تی شرت مشکی
مجله طالع بینی: راهنمای آسمانی برای ثبت سفر کیهانی شما
Adams Media مجله طالع بینی: راهنمای آسمانی برای ثبت سفر کیهانی شما

خشم یک انگیزه قوی است، عقرب. اما درست مانند هر احساسی، خشم نیز این قدرت را دارد که شما را خسته و تخلیه کند. مراقب نحوه بیان آسیب پذیری خود باشید. خشم بدون هدف، انرژی بدون تمرکز است. گسترش می یابد و خود را پراکنده می کند و در نهایت خود را تمام می کند. عقرب، انسانیت شما ارزش ابراز عمدی خشم را دارد. آن را سرکوب نکنید یا اجازه ندهید که شما را تحت تأثیر قرار دهد.

قوس

ماه جدید امسال در برج حمل در 21 مارس 2023 رخ می دهد. برای تازه کارها، ماه نو زمانی است که ماه و خورشید در آسمان به هم می رسند و یک پیوند را تشکیل می دهند. به عنوان یک پزشک طالع بینی، من تماماً در مورد دقتی هستم که می تواند از طریق الماس تراشیده شود. ماه نو برای تعیین نیات و اهداف برای آشکار شدن است. موضوع هر ماه نو را به عنوان الهام بخش برای ارائه بهترین نسخه از خود در نظر بگیرید!

کتاب پرفروش

هدیه تولد فوریه

شرکت تاریخ تولد هدیه تولد فوریه

داری خودت میشی ماهی های زیبا، این دعوت شما برای شکوفه دادن است. همانطور که گلبرگ های شما شکوفا می شوند و مرکز نرم شما را آشکار می کنند، مطمئن باشید که شکوفه شما ممکن است کاملاً متفاوت از گل دوست شما باشد. در نهایت بیش از 400000 نوع گونه گلدار در سیاره زمین وجود دارد.

هد شات مونیشا هلمز

از هنر رویاپردازی لذت ببرید. ذهن آگاهی تمرین غوطه ور شدن کامل خود در یک فعالیت است و آگاهی حسی شما را افزایش می دهد. همانطور که ادراک شما از رویاهایتان به ذهنتان می رسد، زمانی را برای ماندن در ایده های خود اختصاص دهید و در تخیل خود بمانید. برای آن دسته از شما که در حال تلاش برای رسیدن به یک آرزو هستید، زمانی را برای قدردانی از جایی که در حال حاضر هستید اختصاص دهید زیرا ممکن است ظرف یک سال کاملاً تغییر کند.

لئو

برو برج حمل برو و اعتماد کن که دانش و افکارت برای هدایتت از ناشناخته ها کافی است. گاهی اوقات احساس می کنید برای انجام جهش عظیمی که می خواهید انجام دهید به اجازه دیگران نیاز دارید. اما هیچ کس قرار نیست برای شما تصمیم بگیرد. فرصتی برای خودت بگیر؛ آیا حاضرید روی خود شرط بندی کنید؟

ثور

زندگی زمانی کسل کننده می شود که دیگر دلیلی برای یادگیری چیز جدیدی نداشته باشید. سرگرمی ها و علایقی که زمانی لذت بخش بودند، اگر بی فکر و خسته کننده شوند، می توانند منجر به ترس شوند. خوشبختانه، این ماه نو یادآوری است که همیشه می‌توانید با امتحان کردن چیزهای جدید در کاری که انجام می‌دهید نوآوری کنید. چگونه می توانید عشق خود را به سطح بالاتری ببرید، لئو؟

باکره

ماه نو زمانی برای تجدید قوا و تجلی است، و اگر کمبودی در زندگی خود دارید، این زمانی است که گروه برای پر کردن آن از طریق یک تجربه، شخص یا مورد جدید تلاش می کند. ما باید فضا را برای شروع و رفتار احمقانه در طول ماه نو ایجاد کنیم. توجه داشته باشید، همه ما وقتی چیز جدیدی را شروع می کنیم، احمق هستیم، بنابراین از تجربه کردن نترسید.

تجربیات سخت می تواند روح شما را بمکد. نمی توان انکار کرد که درد راهی دارد که به شما یاد می دهد کنجکاوی خود را مهار کنید. شما باید بازیگوش باشید تا یاد بگیرید چگونه با ذهنی باز به موقعیت ها و محیط های جدید نزدیک شوید. برای پذیرش کودکانه بودن وقت بگذارید. هیچ ایرادی با آن وجود ندارد!

برج جدی