ماه نو در برج جدی دسامبر 2022 معنی طالع بینی، طالع بینی

طالع بینی خود را بر اساس نشانه های خورشید، ماه و طلوع خود بخوانید. نشانه خورشید خود را بخوانید تا بر اساس نسخه ای از خود که در حال بلوغ هستید، نشانه طلوع خود را برای انعکاس وضعیت فعلی خود و علامت ماه خود را برای راهنمایی در مورد پرورش فرزند درون خود به دست آورید.

طالع بینی شما برای ماه نو در برج جدی:

گاهی اوقات، شروع جدید ما با یک پایان شروع می شود. هنگامی که وارد مراحل بعدی زندگی خود می شوید، مهم است که به این نکته توجه داشته باشید که با چه کسانی اطراف خود را احاطه کرده اید. البته، برخی از دوستان شما در شرایطی زنده مانده اند، اما برخی دیگر ممکن است بیشتر شبیه لنگرهایی باشند که شما را پایین می کشند. به خودتان زمان بدهید تا در مورد نحوه اشتراک گذاری ارزشمندترین منبع خود، یادداشت برداری کنید – bb، این شما هستید.

سرطان

خرد شما از تجربیات قبلی ممکن است با کسی که می خواهید باشید در تضاد باشد. ممکن است بخشی از شما بخواهید با انرژی یک مرجع زندگی کاری خود را طی کنید که بسیار محترم است! وقتی اهدافی را برای خود تعیین می‌کنید، خود را به استانداردی نگاه می‌دارید که ممکن است واقعاً به نتیجه برسد. مطمئن باشید که پست هدف را خیلی بالا قرار ندهید – موفقیت در سطوحی وجود دارد و احترام به آنها باعث می شود که شما برجسته شوید!

قوس

ماه نو زمانی برای تجدید قوا و تجلی است، و اگر کمبودی در زندگی خود دارید، این زمانی است که گروه برای پر کردن آن از طریق یک تجربه، شخص یا مورد جدید تلاش می کند. ما باید فضا را برای شروع و رفتار احمقانه در طول ماه نو ایجاد کنیم. توجه داشته باشید، همه ما وقتی چیز جدیدی را شروع می کنیم، احمق هستیم، بنابراین از تجربه کردن نترسید.

یک سر هم سطح شما را به جایی می رساند، به یاد داشته باشید که همانطور که افکار واقعیت نیستند، احساسات نیز واقعیت ندارند! در بخش عشق، ممکن است احساس کنید که ترس ها، افکار و باورهای نادرست خود به طور ملایم تحت تأثیر قرار گرفته اید. مطمئن باشید که با ذهنی معقول در حال انجام معاشقه های خود هستید. ایجاد ارتباط با شخص جدید یا رفتن به روابط جدید با شریک زندگی خود زمان می برد.

ترازو

جوزا

ماهی های عزیز، صورت ماهی مورد علاقه من! شما واقعاً انسان شگفت انگیزی هستید، آیا این را در مورد خود می دانید؟ جامعه اطراف شما به عظمت شما بستگی دارد، یعنی شما چیزهای زیادی برای ارائه به آنها دارید. بینش، تجارب و خرد شما افزوده‌ای عالی به دنیایی است که در آن هستید، حتی اگر مطمئن نیستید که با ابزارهای موجود در جعبه ابزار خود کار کنید. اعتماد کنید که با گذشت زمان، قدردان خود را بیشتر خواهید کرد. این سفر با صبر و اعتماد به نفس آغاز می شود.منبع

ستاره شناس

برای تازه کارها، ماه نو زمانی است که ماه و خورشید در یک راستا قرار گیرند. به عنوان یک پزشک طالع بینی، من تماماً در مورد دقت هستم، زیرا امکان تراشیدن الماس وجود دارد. ماه نو برای تعیین نیات و اهداف برای آشکار شدن است. موضوع هر ماه نو را به عنوان الهام بخش برای ارائه بهترین نسخه از خود در طول این دوره تجلی در نظر بگیرید.

ممکن است برخی از شما نیاز به ایجاد نموداری داشته باشید که تمام مسئولیت های شما را بررسی کند. این را می توان با فهرست کردن آنها در ژورنال خود یا ایجاد یک برگه اکسل انجام داد (مخصوصاً اگر مکان Virgo دارید). هنگامی که ایده ای از همه کارهای خود به دست آوردید، به این فکر کنید که چگونه می توانید به بهترین نحو با مسئولیت های خود پیش بروید. همانطور که سال به پایان می رسد، می توانید انتظار داشته باشید که فعالیت های جدیدی در راه باشد. آیا قبل یا بعد از آمدن آنها برای آنها وقت می گذارید؟

دلو

برج حمل

گذر از گل و لای برای شما یک الزام است. در مورد حشره دار شدن و کثیف شدن ذهن خود را باز نگه دارید. ترک برخی از برخوردها با کمی خاک زیر ناخن، بخشی از این فرآیند است. معلوم شد که راه موفقیت با تلاش و فداکاری هموار شده است. تجلی نتیجه انباشت تلاش های شماست.

ثور

قوس، برای رسیدن به اهداف خود باید برای یک دوی طولانی آماده باشید. اسپرینت‌ها می‌توانند مشکلات شما باشند، بنابراین لطفاً مراقب تلاش‌های خود به خودی باشید. البته، شما باید با ذهنی باز به دنیا نزدیک شوید—اینگونه است که از ناشناخته ها بهترین استفاده را می کنید. تمایل به یادگیری و کاوش یک ویژگی عالی برای داشتن است. فقط مطمئن شوید که اولویت های خود را مرتب کرده اید.

برج جدی

می دانید این عبارت “دیوانگی این است که یک کار را بارها و بارها انجام دهید و انتظار نتیجه متفاوتی داشته باشید”؟ این درست نیست عزیزم نحوه برخورد با طرد، تکرار و شکست بیش از شرکت در تجمعات مقاومت اهمیت دارد. متأسفانه، “نه” اولین قدم برای رسیدن به “بله” است. سعی کنید از ناله و احساس ناراحتی در مورد نتیجه خودداری کنید. البته باید به احساسات خود احترام بگذارید، فقط مطمئن باشید که به سمت پایین حرکت نمی کنید. می‌دانید که این فرآیند با اشتباهات و شکست‌هایی همراه است، بنابراین به آنچه می‌دانید توانایی دارید اعتماد کنید!

باکره

در این دنیا بیشتر از عاشقانی وجود دارد که به شما پیامک نمی دهند: پیامی برای من و هر کس دیگری که به آن نیاز دارد. آخرین ماه کامل سال در 23 دسامبر 2022 در ساعت 5:16 صبح به وقت شرقی در علامت اصلی زمین، برج جدی رخ می دهد. برج جدی دارای انرژی زودیاک است که ما افراد نجومی را ترغیب می کند تا در مورد آنچه مهم است فکر کنیم. برای لحظه ای با من به گذشته سفر کن. ما می توانیم Time Warp را انجام دهیم، در یک Tardis بپریم یا از هر نوع وسیله جادویی که می خواهید روی آن تمرکز کنید استفاده کنیم. همانطور که تصور می کنیم زمان و مکان در حال چرخش، چرخش، چرخش، و عقب رفتن به سمت عقب است، قبل از اندازه گیری زمان غرب گرا، بدن شما را وارد دنیای باستان کنید. زمانی که اجداد اولیه ما باید در مورد محصولات زراعی عملی و مدبر بودند. برج جدی نشان دهنده سختی هایی است که پس از پایان فصل برداشت رخ می دهد – محصولات در حال مرگ هستند، و این نگران کننده تر از یک مرد است که کبوتر نمی فرستد تا به شما بفهماند چه چیزی خوب است.

اما به طور جدی، این ماه نو در برج جدی یادآور این است که بهترین بخش زندگی این است که زندگی منصفانه نیست. وقتی چیزی به نحوی جادویی انجام می‌شود، برای ما مهم است که به طور بنیادی موفقیت خود را گرامی بداریم و از آن سپاسگزار باشیم. حتی اگر لحظه ای سکون را در زندگی عاشقانه، شغلی یا چیز دیگری تجربه می کنید، برای قدردانی از تمام اتفاقاتی که تاکنون رخ داده است، وقت بگذارید. در طالع بینی، ماه نشان دهنده احساسات است، و در برج جدی، ماه برای بیان خود مشکل دارد – ممکن است با مسئولیت های بزرگسالان و نیاز به تفکر استراتژیک گرفتار شود. اقدام مطمئناً در اطراف است. در حال حاضر، اجازه دهید این ماه نو در برج جدی نشانه شما برای اعتماد به این روند باشد. صبر واقعاً همه چیز است، عاشقان.

رابطه ای که می خواهید ممکن است به دلیل کاری که انجام می دهید نتواند اتفاق بیفتد. البته، من به عنوان متولی کیهانی زندگی شما، کوچک کردن میراث خود را برای یک عاشق توصیه نمی کنم. درعوض، به فهرست وظایف در حال گسترش خود نگاه کنید و به جای پریدن فوراً برای پر کردن جاهای خالی، «نه» بگویید. گاهی اوقات، وقتی به ذهن بیکارمان فضا می دهیم، راحت تر می توانیم کسانی را که می خواهیم جذب کنیم.

لئو