ماه عسل برگشته اند، اما این بار در واقع مگاما هستند


مقاصد سفر ماه عسل مگامون

الکس فروند/ پروژه صدور مجوز

عروسی های با بودجه کلان خیلی پیش از همه گیری بود. در این اقتصاد، ما بیشتر به پول نقد می پردازیم، و این بدان معناست که در عوض، آن پول بوفه ایستگاه گرم را در یک تعطیلات چند هفته ای با معشوق عروسی قانونی خود خرج کنید، فقط به این دلیل که زندگی می تواند آتش سوزی زباله باشد. سواری با بالون هوای گرم اختیاری نیست.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

The Vibe: Safaris and Suntans

نیمه دیگر خود را بگیرید و آن را از بوته تا ساحل با Alluring Africa’s eight رزرو کنید.بسته تعطیلات شبانه در آفریقای جنوبی و سیشل. شما به ژوهانسبورگ پرواز خواهید کرد و با چهار شب در اقامتگاه Singita Lebombo در پارک ملی کروگر شروع می‌کنید، جایی که می‌توانید غروب آفتاب (معروف به کوکتل‌های ساعت خوش غروب خورشید) را بر فراز رودخانه N’wanetsi پس از روزها گذراندن به تماشای شیرهای وحشی و چنگال‌ها میل کنید. زرافه های زانو زده چهار شب بعدی شما در جزیره ماهه در Four Seasons Resort Seychelles شامل ماساژ، ماکت‌های انبه، و بسیاری از غواصی‌های نیمه‌شب – لاغر و غیره – در استخر شنای خصوصی شما خواهد بود.

2

The Vibe: جزایر خصوصی و جت اسکی

اگر با جت اسکی سفر کنید، شما و بو می‌توانید از بیش از 35 سواحل کوراسائو در طول اقامت عاشقانه‌تان بگذرید، اما بسیار سرگرم‌کننده‌تر خواهد بود که در مدت اقامت یک ماهه خود در بهشت، روزی یکی را بزنید، نه؟ یک هفته در این جزیره هلندی کارائیب برای گشت و گذار در مغازه‌های رنگارنگ پاستلی یا خلیج‌های مخفی و ورودی‌های آن کافی نیست، اما تا زمانی که به اندازه کافی استروپ‌وافل و حباب شامپاین مصرف شود، اقامت کوتاه‌تری را بهانه می‌کنیم. ویلای خود را در Baoase Luxury Resort بر اساس نوع استخر خصوصی مورد علاقه خود – استوایی، غوطه وری یا بی نهایت – انتخاب کنید یا فقط به طور تصادفی جزیره خصوصی خود را در Isla Kiniw انحصاری استراحتگاه انتخاب کنید.

3

The Vibe: خاورمیانه و میانه هیچ کجا

تقسیم کردن پرواز به مالدیو با توقف یک هفته ای در دبی فقط ریاضی خوبی است. شب های تند عربی الهام بخش سوئیت های قصری در جمیرا القصر بود. هتل فقط چند قدم از بازارهای کلاسیک دبی، آبراها و سواحل دبی فاصله دارد، اما شما دو نفر باید دورتر به سالن Aura Skypool بروید تا معادله نهایی را حل کنید: استخر بی نهایت 360 درجه + کوکتل + منظره The Palm = X ( X بودن، سعادت کامل. با هواپیما و قایق به جزیره دورافتاده اولهاهالی جمیرا مالدیو بروید، جایی که تنها برنامه شما این است که یک جهش کامل دستی را به داخل دریای کریستالی خارج از ویلای بالای آب خود ثبت کنید.

4

حال و هوا: Sekt و قلعه

یک درس کوچک آلمانی: “بورگ” به معنای “قلعه” است و “sekt” رمزی برای “شراب گازدار” است. و افسانه پریان آلمانی شما در Schlosshotel Kronberg – حفاری های سابق امپراطور ویکتوریا – در خارج از فرانکفورت برای چند شب جذاب قبل از رانندگی به سمت جنوب برای سه شب اقامت در Burg Hornberg قرن یازدهمی در رودخانه Neckar پر از تاکستان آغاز می شود. یک روز اسپا را در Thermen & Badewelt Sinsheim به سونا بگذرانید و همانطور که می‌خواهید شنا کنید (مثلاً برهنه و با مشروب الکلی) یا یک سفر یک‌روزه به آن سفر کنید تا در تاکستان‌ها، قلعه و کافه‌های رمانتیک هایدلبرگ کاوش کنید. از آنجا، یک شب راپونزل در هتل بورگ ترندلبورگ (که تصور می‌شود الهام‌بخش داستان OG باشد) می‌خوابید و با سه شب سلطنتی در امتداد رودخانه موزل در زیبای Schloss Lieser به پایان می‌رسد.

5

حال و هوا: ویلاها و مناظر

برای ماه عسل نهایی باربیکور (شامل خانه های رویایی) در امتداد بزرگراه ساحلی اقیانوس آرام کالیفرنیا، آن کانورتیبل دو صندلی را زودتر رزرو کنید. خانه‌های مجلل با AvantStay در طول این مسیر 656 مایلی بسیار زیبا توقف‌های چند شبه‌ای را انجام می‌دهند – دربان‌ها برای هر ملک، جوراب‌های ساق بلند یخچال و برنامه‌ریزی را برای شما انجام می‌دهند، از جمله رزرو بالون سواری در هوای گرم و مزه کردن شراب در سونوما، سرآشپز خصوصی. شام در پاسو روبلز، و درمان های اسپا در خانه در سن دیگو. برای تماشای اوج سواحل از شمال به جنوب برانید، و برنامه‌ریزی کنید که برای صرف برانچ در Stationaery در Carmel-by-the-Sea برای نان تست آووکادو یا خاویار و چیپس‌های کتری، مکث کنید.

6

The Vibe: Whisky and Sleeper Cars

آیا تو نیاز داشتن چمدان‌های توییدی برای این سواری ریلی شبیه آگاتا کریستی؟ چرا بله. بله، شما انجام می دهید. نیمه بهتر خود را بگیرید و سوار قطار Belmond Royal Scotsman در ادینبورگ شوید و برای یک سفر هفت شبه در حومه اسکاتلند به کابین خواب خصوصی خود بروید. برای ماساژ هماهنگ با حرکت قطار، به واگن آبگرم بروید، برای وعده‌های غذایی چندغذایی به واگن ناهار خوری با چوب ماهون بروید، یا در واگن دیدبانی برای یک درام با موسیقی زنده در آغوش بگیرید. زمان زیادی را در خارج از قطار برای تفریحات اضافی نیز سپری خواهید کرد، مانند تماشای ستارگان و پیک نیک در ارتفاعات.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع