مانیکور «بزرگ عتیقه» بلیک لایولی به طرز شگفت انگیزی شیک است — عکس

با تشکر از طراح ناخن مشهور، Elle Gerstein، برای طراحی جدید، ممکن است تمام ویژگی های کاغذ دیواری بروکات قدیمی به سبک دهه 70 را داشته باشد، اما مطمئناً در Lively خوب به نظر می رسد. آنها را ناخن های مادربزرگ بنامید، که بدون زحمت برای سال 2022 ارتقا یافته اند.

همه چیز این است که دفعه بعد که به سالن ناخن می روید یا تکنسین مورد علاقه خود را می بینید، چرا خارج از جعبه فکر نکنید؟

@blakelively

لایولی با انتشار عکسی از یک مانیکور تازه در استوری های اینستاگرام خود، ناخن های بیضی شکلی را به نمایش گذاشت که دارای نقاشی ناخن خردلی، قهوه ای، صورتی و سبز با گل هستند – که این بازیگر به آن لقب «کاغذ دیواری عتیقه مادربزرگ» داده است.

در این پست، بلیک لایولی، House of Hackney، یک برند بریتانیایی در زمینه دکوراسیون داخلی، مد و سبک زندگی را که به‌خاطر چاپ‌های طرح‌دارش معروف است، تگ کرد، که نشان می‌دهد این جفت از یکی از کاغذ دیواری‌های این برند الهام گرفته‌اند. در حالی که تعداد بی شماری از سبک های مختلف در وب سایت House of Hackney وجود دارد، ووگ معتقد است که احتمالاً این کاغذ دیواری Aurora در Chartreuse است که ادای دینی به چینوایزری شرقی دارد و دارای یک پالت رنگی مشابه است.

این پست در ابتدا در ووگ بریتانیا.


منبع

همانطور که بلیک لایولی به تازگی ثابت کرد، ایده‌های ناخن پاییزی می‌توانند از هر جایی بیایند. الهام بخش مانیکور خود را از کجا می گیرید؟ در حالی که پاییز باعث می‌شود بسیاری از ما به سایه‌های فصلی از خون گاو، قرمز تیره و توت گرایش پیدا کنیم، هنرمندان برتر ناخن نه تنها از طبیعت، بلکه از هنر، موسیقی، مد و معماری نیز ایده‌هایی دریافت می‌کنند. در همین حال، به نظر می‌رسد که Lively اطلاعات شخصی خود را از… کاغذ دیواری دریافت می‌کند.