ماریسکا هارگیتای می گوید که او مانند همسر دوم کریستوفر ملونی برای رئال است

ماریسکا هارگیتای و کریستوفر ملونی به مدت بیش از 20 سال، پویایی شخصیت‌هایشان را که می‌خواهند یا نمی‌خواهند کار کنند و همسرشان را گسترش دادند. قانون و نظم: SVU قبل از اینکه بنسون و استابلر بالاخره با هم جمع شوند. و چون هنر از زندگی تقلید می کند هنر تقلید از زندگی است، هارگیتی فقط اذعان کرد که پویایی زندگی واقعی بازیگران ظاهراً اساساً یکسان است؟ هارگیتای در مورد ثبت نام به عنوان “همسر دوم” ملونی در ویکی پدیا گفت مردم، “این عالیه.” او اضافه کرد: “این به نوعی درست است، اینطور نیست؟” اولیویا، قلب من، طاقت ندارد.

شما به سادگی نمی توانید شیمی را اینگونه جعل کنید. امیدوارم Mariska Hargitay و Christopher Meloni آماده باشند تا حمل و نقل به طور نامحدود ادامه یابد، زیرا قانون و نظم هواداران آماده هستند تا آنها را منتظر بمانند. ما در این سال ها تمرین زیادی داشته ایم.


منبع

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

هارگیتای ادامه داد: «یعنی فکر نمی‌کنم به این زودی با او ازدواج کنم، اما من به نوعی شبیه همسر دوم او هستم. “همسر، درمانگر، بهترین، خواهر، مادر.” او بعداً اضافه کرد: “من فکر می کنم که طرفداران وبر به معنای واقعی کلمه می خواهند همسران ما کنار بروند.” ببین، من آنقدر بزرگ شده‌ام که به یاد بیاورم لیو بچه کتی همسر الیوت را در وسط یک تصادف اتومبیل در فصل نهم به دنیا آورد. مال ما یک هوادار صبور است.

محتوای توییتر

و آنها هیچ کس را برای ارسال کنندگان Marshmelon مقصر جز خودشان ندارند، صادقانه بگویم. به عنوان مثال، شیطنت‌های آن‌ها در امی هیچ چیزی برای کاهش حدس و گمان‌ها انجام نداد. بوسه ساختگی آنها روی صحنه به اندازه کافی بد بود، اما وقتی ملونی اینجاست ارسال کردن عکس‌هایی از خودش که بعد از رویداد به هارگیتی می‌چرخد، که یک حرکت کلاسیک دوست پسر است، ما باید به چه فکر کنیم؟