مارگو رابی در فرش قرمز آمستردام لباس کوتاه خود را با شنل دراماتیک ست کرد.

این بازیگر نامزد اسکار یک لباس بریده سیاه و یک شنل دراماتیک روی فرش قرمز – یا در این مورد خاص سبز – پوشیده بود. ظاهر، از سلین، به زرق و برق قدیمی هالیوود، آدری هپبورن متمایل است، و نشان می دهد که گاهی اوقات کمتر واقعاً بیشتر است.

از سمت چپ: رامی مالک، آندریا رایزبورو، مارگو رابی و کریستین بیل در اولین نمایش اروپایی فیلم حضور دارند. آمستردام در میدان Odeon Luxe Leicester در لندن در 21 سپتامبر 2022.گرت کاترمول/گتی ایماژ

و لباس مشکی رابی با روند رو به رشد در میان بانوان برجسته هالیوود مطابقت دارد. رضایت ستاره زندایا برای حضورش در مراسم امی این ماه، لباس مشکی والنتینو با الهام از گریس کلی انتخاب کرد. این لباس به سرعت در رسانه های اجتماعی منتشر شد – دقیقاً مانند لباس رابی در حال حاضر. باید درست باشد: مشکی هرگز از مد نمی افتد.منبع

ظاهر آرام یک چرخش با طراوت برای مارگو رابی است. اینترنت با عکس‌هایی که پاپاراتزی‌ها در صحنه فیلمبرداری از ظاهر پر زرق و برق و تکنیکی او در نقش باربی در فیلم آینده گرتا گرویگ گرفته‌اند، عادت کرده است. (متاسفانه باید تا تابستان سال آینده منتظر بمانیم تا در سینماها ببینیم.) از زمانی که فیلمبرداری پروژه به پایان رسیده است، رابی به سبک تمیز و کلاسیک خاص خود متمایل شده است – کت و شلواری جعبه ای برجسته و تیز دوخت تازه آخرین بار. هفته چیزی شبیه به مورتیشیا آدامز و ماورایی در این لباس وجود دارد، اما اصلا شبیه یک لباس نیست.

مارگو رابی در حال حاضر مشغول تبلیغ آخرین فیلم خود است. آمستردام، سراسر دنیا. طبیعتاً این ستاره همیشه شیک سینما در عین حال یک کلاس کارشناسی ارشد در زرق و برق فرش قرمز ارائه می دهد. رابی برای اولین نمایش کمدی اسرارآمیز خود در لندن نشان داد که یک لباس مشکی ظریف، زمانی که درست انجام شود، می تواند هر چیزی جز خسته کننده باشد.

یک کد لباس به وضوح برای شب بزرگ تعیین شد: بازیگران اصلی آمستردام ظاهری کاملا مشکی به تن داشت. (فریاد قابل توجه برای بازیگر رامی مالک، که به ما نشان داد جیمز باند تنها کسی نیست که می تواند یک کت و شلوار تمام مشکی را خودش بسازد.)