مارگارت کوالی و جک آنتونوف: جدول زمانی کامل رابطه

و هر دو قبلاً روابط عمومی داشته اند، بنابراین منطقی است که آنها عمداً دروغ می گویند. کوالی، 27 ساله، قبلاً با شیا لابوف مرتبط بود، در حالی که آنتونوف، 37 ساله، چندین سال با دانهام (و اسکارلت جوهانسون در دبیرستان) رابطه داشت.

جک آنتونوف و مارگارت کوالی در مراسم ناهار جوایز AFI در 11 مارس 2022 در بورلی هیلز شرکت کردند. مایکل کواچ

14 آگوست: شایعات مبنی بر قرار ملاقات این دو پس از مشاهده مارگارت کوالی و جک آنتونوف در شهر نیویورک، در صفحه ششم شروع می شود. آن‌ها در شهر قدم می‌زنند و در Milk Bar برای خوردن غذا توقف می‌کنند.

13 مارس: اگرچه ما در چند ماه گذشته مارگارت کوالی و جک آنتونوف را ندیده‌ایم که در حال قدم زدن صمیمی باشند، اما چیز زیادی تغییر نکرده است: آن‌ها هنوز هم در حال جمع کردن بسته‌های خود در PDA هستند. در جوایز انتخاب منتقدان، این زوج یک بوسه را به اشتراک می گذارند. مطابق مردم“آنتونوف و کوالی روی میز خود با یکدیگر بوسه ای صمیمی به اشتراک گذاشتند. زمانی که آنتونوف در حالی که بازویش را دور کمرش حلقه کرده بود کنار او نشسته بود، کوالی با لبخندی درخشان دیده شد.منبع

7 اکتبر: کوالی و آنتونوف تا اکتبر، زمانی که بار دیگر در شهر نیویورک با هم دیده می‌شوند، در حال خوابیدن هستند. آنها در ترایبکا در یک قدم زدن عاشقانه بسته بندی می کنند.

11 مارس: در روز جمعه، 11 مارس، این زوج – که هنوز رابطه خود را فراتر از ظاهر تایید نکرده اند – در مراسم ناهار جوایز AFI در بورلی ویلشر در بورلی هیلز شرکت کردند.

مارگارت کوالی بازیگر و جک آنتونوف نوازنده-تهیه کننده از تابستان گذشته با هم مرتبط بوده اند، اما ما به سختی چیزی در مورد آنها به عنوان یک زوج می دانیم. این دو در انظار عمومی دیده شده اند – فعالیت مورد علاقه آنها قدم زدن های عاشقانه در نیویورک است – اما نحوه ملاقات آنها همچنان یک راز باقی مانده است. اگرچه می توان تصور کرد که افراد مشهور فقط … در نهایت به نحوی یکدیگر را ملاقات می کنند. آنها هر دو در حلقه تیلور سویفت-لنا دانهام هستند، پس شاید چیزی در آنجا وجود داشته باشد؟

12 اکتبر: فقط چند روز پس از مشاهده آنها در نیویورک، Qualley و Antonoff در لس آنجلس، به نقل از Just Jared.

2022

اکنون که آنها به سمت راهرو می روند، نگاهی به تاریخچه این زوج آرام داشته باشید…

2021