مارتا استوارت مجموعه ای از یافته های Etsy مورد علاقه خود را برای شما انتخاب کرد

این کارآفرین 81 ساله درباره سازندگان پشت انتخاب هایش گفت: «در ذهن من، آنها آینده هستند. ما باید به تشویق و حمایت از سازندگان محلی ادامه دهیم.» او افزود: “من یک تجارت کوچک راه اندازی کردم – ببینید چه اتفاقی افتاد. بنابراین من قهرمان همه افرادی هستم که تلاش می کنند یک تجارت را راه اندازی کنند، مهم نیست چگونه. شما با یک ایده خوب شروع کنید و آن را محقق کنید.»

استوارت که توسط بسیاری از انتخاب‌هایش احاطه شده بود، در طی یک تماس ویدیویی به خبرنگاران گفت: «از زمانی که مجله را شروع کردم و حتی قبل از آن، طرفدار اقلام دست ساز، زیبا و خانگی بودم. “اینها محصولات متصدی واقعی هستند. من صدها محصول را بررسی کرده ام تا چند مورد را برای شروع فرآیند انتخاب کنم. آیتم‌ها باید «عملکردی، کاربردی» می‌بودند تا مهر تأیید او را به دست آورند، و فقط بیش از 100 مورد از میلیون‌ها فهرست سایت اولین برش را داشتند.

Etsy قبلاً به عنوان مکانی عالی برای کشف هدایای منحصر به فرد و کالاهای خانگی بی نظیر شناخته شده است، اما ویرایش استوارت یافتن محصولات ارزشمند را با هر قیمتی آسان تر می کند. برخی از یافته های مورد علاقه او عبارتند از کاسه های سرامیکی ساخته شده توسط یک تیم زن و شوهر در کارولینای جنوبی، یک تخته شیرینی دایره ای شکل که او برای پخش های کره ای توصیه می کند، و دستمال های کتانی در سایه ای غنی از سبز خزه ای. سرپرستی همچنین شامل بخش‌هایی است که به عروسی‌ها و یافته‌های پوشیدنی اختصاص داده شده است که همگی توسط صنعتگران ساخته شده‌اند.

رزومه تقریباً بی پایان مارتا استوارت طولانی تر می شود. در 28 مارس، Etsy فاش کرد که غول سبک زندگی اولین متصدی مجموعه‌های آن است – نقش جدیدی که در آن اقلامی را از فروشندگان Etsy انتخاب می‌کند و آنها را در طول سال به صورت فصلی دسته‌بندی می‌کند. مجموعه افتتاحیه استوارت، که همزمان با اعلام این خبر است، مملو از دکوراسیون خانه، راه حل های ذخیره سازی، و ملزومات سرگرم کننده سازندگان در سراسر جهان است.

قبل از اینکه کل مجموعه را بخرید، نگاهی به برخی از یافته های مورد علاقه ما از سبد مارتا استوارت بیندازید – از کیف های کار گرفته تا ملحفه های کتانی تا کمان های باله. و مراقب قطرات بیشتر باشید. اگرچه ویرایش بعدی هنوز اعلام نشده است، می توانیم تصور کنیم که به همان اندازه زیبا خواهد بود.منبع