مارتا استوارت به شوخی می گوید که منتظر است دوستانش «فقط بمیرند» تا بتواند با شوهرانشان قرار بگذارد.

او می‌گوید مشکل اصلی استوارت در رابطه با روابط عاشقانه در حال حاضر این است که تنها یک راه برای ملاقات با مردان جدید دارد: «همه آنها با دوستان من ازدواج کرده‌اند یا چیزی شبیه به آن». هندلر ابراز همدردی کرد و گفت: «فکر می‌کنم دوران‌های خاصی را پشت سر می‌گذاریم که بسیار وسوسه‌انگیز است، زیرا می‌خواهید باور کنید که «اوه، شاید این رابطه‌ای که آنها در آن هستند موقتی باشد.» که استوارت به طعنه گفت: «یا شاید بمیرند من همیشه فکر می کنم، “اوه خدا، آیا آن شخص نمی تواند بمیرد؟” دردناک نیست، فقط بمیر.»

در آخرین قسمت از پادکست چلسی هندلر، چلسی عزیز، کارشناس خانه و باغ اعتراف کرد که در حال حاضر “هیچ چیز” با زندگی عاشقانه او در جریان است، اگرچه او اخیراً چند مورد علاقه داشته است. متأسفانه، همه آنها مربوط به مردان متاهل بودند. استوارت توضیح داد: “من در ماه گذشته دو دوست داشتم، که واقعا برای من خوب بود، اما معلوم شد که یکی از آنها با مادر برخی از دوستانم ازدواج کرده است.” او افزود: “او بسیار جذاب است.” هندلر فریاد زد: “شما نمی توانید یک خانه خراب باشید!” اما این شخصیت تلویزیونی به او اطمینان داد: «من هرگز خانه‌ساز نبوده‌ام و خیلی تلاش کرده‌ام که نباشم. من این فرصت را داشته ام که یک خانه نشین شوم و هیچ کس را قبول نکرده ام.”

مارتا استوارت قصد ندارد ازدواج کسی را به هم بزند، اما این بدان معنا نیست که او حاضر نیست وقت خود را تا زمانی که بتواند با یک مرد بیوه ملاقات کند، صبر کند.

این پست در ابتدا اجرا شد نمایشگاه Vanity Fair.
منبع

مارتا استوارت، نی کوستیرا، قبلاً به مدت 29 سال با ناشر اندرو استوارت ازدواج کرده بود تا اینکه در سال 1987 تصمیم گرفتند راه خود را جدا کنند. آنها رسماً در سال 1990 طلاق گرفتند اما یک دختر به نام الکسیس دارند. در سال 2020 او گفت مردم، “طلاق برای من یک چیز وحشتناک بود، زیرا ما اولین نفری بودیم که در خانواده ام طلاق گرفتیم. و اینکه از زمانی که طلاق دردناک تر است، صحبت نکرده ایم. اما من بسیار قوی هستم و انگیزه زیادی برای ادامه زندگی دارم.» حتی اگر ادامه دادن به زندگی به معنای انتظار برای چند دوست با همسران بسیار گرم باشد تا به سطل لگد بزنند.

در آوریل 2021، غول تجارت نیز به صراحت درباره زندگی مشترک خود صحبت کرد نمایش الن، فاش می کند که پس از ارسال آن تله تشنگی نمادین کنار استخر، “پیشنهادهای بسیار و پیشنهادهای زیادی” از برخی از آقایان مجرد سرشناس در DM های خود دریافت کرده است. با این حال، او گفت که هیچ تاریخی از آن پیام ها نیامده است، زیرا او «باید همه آنها را نادیده گرفت. من آدم خیلی شلوغی هستم.»