مادلین پتچ در سال 2022 با کی قرار می گیرد؟

کریستین ویریگگتی ایماژ

به نظر می رسد ریوردیل مادلین پتچ، ستاره، شاید به سختی دوست پسر جدیدش را در میان یک عکس‌های معمولی به نمایش گذاشت. مانند فقط جرد اولین کسی بود که متوجه شد، یکی از عکس‌های مادلین این است که او با آنتونی لی (که یکی از مدیران هالسی است) دلپذیر است. و بله، او در مورد این پست نظر داد و نوشت: “از شما برای نشان دادن تنوع در توانایی عکاسی من بین اسلاید 1 و 3 متشکرم.”

او افزود، “کلمات دیوانه کننده هستند، کاری که ما انجام می دهیم دیوانه است و همه ما به آن متمایل می شویم و من می توانم آن را با بهترین دوستانم انجام دهم. با پایان یافتن آن فصل به آغاز آینده نزدیک من، من بیشتر به دنبال آینده هستم. برای کارهایی که باید انجام دهم و همچنین دلم برای بهترین دوستانم تنگ خواهد شد.”منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

“من یاد گرفتم با ریوردیل او گفت که ما واقعاً به مسیری متمایل می شویم که کمترین انتظار را داشته باشد.» او گفت: «این چیزی است که همیشه بوده است. بنابراین من با اجرای برنامه در برنامه راحت‌تر شدم زیرا واقعاً نمی‌دانم می‌خواهم نیمه‌شب روی سیم باشم یا نه [or] روز بعد با یک دنباله دار می جنگید.»

به هر حال! مادلین علاوه بر آنچه که به نظر یک کشتی جدید و بامزه است، چیزهای زیادی در انتظار شغلی است – به ویژه فیلم کریسمس آینده او. هتل برای تعطیلات، که فوق العاده دنج به نظر می رسد و همچنین فراموش نکنیم که فصل پایانی ریوردیل مادلین گفت که در سال 2023 پیش بینی می شود سرگرمی امشب که وحشی خواهد بود

سبک خیابانی

همچنین، آنها به نظر می رسد در زمانی که این عکس در ماه اکتبر گرفته شده بود با هم در پاریس عکاسی شده باشید (اگرچه نام آنتونی در گتی ایماژ ذکر نشده است):