مادر و اشبی بیزلی بازمانده از تیراندازی دسته جمعی در مورد اینکه چرا در یک کنفرانس مطبوعاتی زنده نشویل تصادف کرد

این سوالی بود که اشبی بیزلی، فعال کنترل اسلحه و بازمانده تیراندازی هایلند پارک، پس از تیراندازی در مدرسه میثاق در نشویل در 27 مارس، برای خبرنگاران مطرح کرد و کنفرانس مطبوعاتی زنده ای را که در فاکس نیوز از همه مکان ها پخش شد، قطع کرد.

این یک پیچ و تاب غم انگیز طنز بود که بیزلی را در وهله اول به این کنفرانس مطبوعاتی آورد. او می گوید که او در راه ناهار با دوست شاندل بروکس، مادر و مدافعی بود که پسرش در تیراندازی دسته جمعی در خانه وافل در سال 2018 کشته شد، زمانی که بروکس وحشت زده با او تماس گرفت. زرق و برق. بروکس از پسر بازمانده اش تماس گرفته بود مبنی بر اینکه دبیرستان او، در چند بلوک از مدرسه میثاق، تعطیل است. بیزلی به او پیشنهاد داد که بیاید و او را ملاقات کند، اما چون نتوانستند وارد دبیرستان شوند، هر دو به محل تیراندازی روز دوشنبه رفتند، جایی که بیزلی با کنفرانس خبری روبرو شد. بیزلی عصر سه‌شنبه تلفنی به من می‌گوید: «فکر می‌کنم به نقطه‌ای رسیدم که کارم تمام شد. “من درست مثل این هستم که کارم تمام شده است. من احساس می‌کنم که ما گفتگوهای درستی انجام نمی‌دهیم، اصلاً گفتگو نمی‌کنیم. و من فقط می خواستم این گفتگو را شروع کنم.”

تنها در سال 2023، 130 تیراندازی دسته جمعی بر اساس آرشیو Gun Violence که منجر به کشته شدن 193 نفر شده است، رخ داده است. سه مورد از این تیراندازی در مدرسه بود. بیزلی در کنفرانس مطبوعاتی خود با اشاره به مطالعه اخیری که به تحلیل علل مرگ در میان خردسالان پرداخته است، ادامه داد: «خشونت با اسلحه قاتل شماره یک کودکان و نوجوانان است. از خودروها سبقت گرفته است.» وی افزود: «سلاح‌های تهاجمی به بحران مرزی و فنتانیل کمک می‌کنند. ما در حال مسلح کردن کارتل ها با اسلحه ها و قوانین سست اسلحه خود هستیم. و این تیراندازی‌ها – این تیراندازی‌های دسته‌جمعی ادامه خواهد داشت تا زمانی که قانون‌گذاران ما گام بردارند و قانون ایمنی اسلحه را تصویب کنند. من تقریباً مطمئن هستم که این یک سلاح ناامن بود که این نوجوان به آن دست یافت. ما حتی نمی توانیم ایمنی اسلحه، مانند قوانین نگهداری امن، را در این کشور تصویب کنیم! برای محافظت از بچه ها از گرفتن سلاح هایی که با آن به یکدیگر شلیک می کنند.»

منبع

در این کلیپ که از آن زمان به بعد در فضای مجازی پخش شد، بیزلی در مقابل خبرنگاران قدم می‌گذارد و می‌گوید: «بچه‌ها از حضور در اینجا و پوشش دادن همه این تیراندازی‌های جمعی خسته نشدید؟ من از هایلند پارک هستم…» صدا به طور خلاصه از مادر و فعال جدا می شود و وقتی برمی گردد، بیزلی می گوید که چگونه او فقط برای تعطیلات خانوادگی با پسرش در نشویل است تا خواهرشوهرش را ملاقات کند. او با اشاره به تیراندازی دسته جمعی در پارک هایلند، ایلینوی که در آن هفت نفر در رژه چهارم ژوئیه کشته شدند، ادامه می دهد: «از زمانی که از تیراندازی دسته جمعی در ژوئیه جان سالم به در بردیم، در دی سی لابی می کردم. من با بیش از 130 قانونگذار ملاقات کرده ام. چگونه هنوز هم این اتفاق می افتد؟ چگونه فرزندان ما هنوز می میرند و چرا ما آنها را شکست می دهیم؟

محتوای توییتر

“بچه ها از پوشش دادن این موضوع خسته نشدید؟”

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

می دانم که از پوشاندن آن خسته شده ام.